Корисні поради
на всі випадки життя
» » "Ксеомин": що це таке? Ін'єкції "Ксеомина": інструкція із застосування, відгуки косметологів

"Ксеомин": що це таке? Ін'єкції "Ксеомина": інструкція із застосування, відгуки косметологів

Додано: 02.12.15

Все наше життя сповнене емоцій, як радісних, позитивних, так і сумних або здивованих. Кожен рік, прожитий нами, залишає яскраві відбитки у вигляді мімічних зморшок, саме вони - результат того, що ми не тільки відчуваємо, але ще і висловлюємо емоції. Можна, звичайно, спробувати все життя не посміхатися, не дивуватися і зовсім не хмуритися заради того, щоб у більш солідному віці виглядати молодше. Але навіщо йти на подібні емоційні жертви сьогодні, якщо є чудові препарати і процедури, що дозволяють просто змахнути з обличчя декілька років, роблячи шкіру знову підтягнутою і квітучою?
Поговоримо сьогодні про засобі, що не так давно з'явилося на полицях лікарів, що спеціалізуються на ботулинотерапии, - препараті "Ксеомин". Що це таке, ми зараз з'ясуємо.

Вивчимо трохи історію

Ботулінотерапія на сьогоднішній день є однією з найбільш затребуваних косметичних процедур, що дозволяють при мінімальній травмуванні поверхні шкіри повернути їй колишню свіжий і підтягнутий вигляд. Ще зовсім недавно, коли практикуючий фахівець пропонував пацієнту провести ботулінотерапію, малася на увазі процедура, для якої використовувався такий препарат, як "Ботокс". Він не мав аналогів, так і результати після процедури влаштовували майже всіх, хто на неї наважувався. Але прогрес ніколи не стояв на місці, і на сьогоднішній день медицина розвивається в десятки разів швидше, ніж раніше, так що вихід на ринок такого препарату, як Ксеомин", відгуки косметологів навколо себе почав збирати практично відразу.
Вперше про "Ксеомине" почули в недалекому 2001 році, в Росії він був дозволений до використання набагато пізніше – в 2008 році. Його творець – німецький фармацевт Юрґен Фриверт.

"Ксеомин": що це таке? Ін'єкції "Ксеомина": інструкція із застосування, відгуки косметологів

Нове покоління препаратів

Препарат для другого ботулинотерапии покоління – це "Ксеомин". Що це таке - «друге покоління», - нам пояснити можуть тільки фахівці. Кажучи простими і зрозумілими словами, знайомий нам "Ботокс" є препаратом першого покоління і у своєму складі, крім чудодійного токсину, має білок, і саме цей додатковий становить викликає більшість побічних ефектів, якими нас лякають «знавці», які чули про подібної терапії лише з третіх вуст. Якщо ж говорити про реальні факти, то білок, який є в "Ботокс", викликає алергію у різних її проявах, а також розвиток антитіл, які роблять шкіру більш нечутливою до таких ін'єкцій вже після кількох процедур.

Без недоліків, яких найбільше бояться

"Ксеомин" відгуки косметологів почав збирати навколо себе саме тому, що він позбавлений вищеописаних недоліків, а це означає, що препарат буде підходити практично всім пацієнтам і наступні ін'єкції будуть такими ж результативними, як і перші.

"Ксеомин": що це таке? Ін'єкції "Ксеомина": інструкція із застосування, відгуки косметологів
Так що можна цілком голосно називати "Ксеомин" не просто аналогом "Ботокса", а його спадкоємцем, який, цілком можливо, вже дуже скоро стане найпопулярнішим препаратом для проведення подібної терапії.

Як же відбувається омолодження шкіри?

Ін'єкції "Ксеомина" – це ін'єкції ботулінічного токсину типу А, ефективність якого примножують такі додаткові елементи «коктейлю молодості» для шкіри, як сироватковий альбумін людини і незамінна для клітин сахароза.


Препарат, потрапляючи в мімічні м'язи, спрацьовує саме в місцях з'єднань нервових закінчень і м'язових волокон, змушуючи м'язи скорочуватися, а повністю розслабитися (такий собі міні-параліч), у результаті чого стає помітно, що більшість зморшок, навіть досить глибоких, повністю розгладжуються. Але організм виробляє нові нервові закінчення, що призводить до очікуваного результату – вже через три або чотири місяці зморшки знову починають вимальовуватися.

Кому можна рекомендувати проведення подібної процедури?

"Ксеомин": що це таке? Ін'єкції "Ксеомина": інструкція із застосування, відгуки косметологів

Саме в естетичній косметології, а не в медицині використовується "Ксеомин", інструкція по застосуванню про це говорить. Згідно думок практикуючих фахівців даної галузі і відгуками пацієнток, які на собі перевірили чарівну дію даного препарату, краще всього "Ксеомин" застосовувати в таких випадках:

- якщо вас сильно турбують так звані " гусячі лапки або некрасиві зморшки в області очей, які не тільки роблять весь вигляд більш втомленим, але і додають кілька років своєї власниці або власнику;

- якщо стали надто виразними зморшки на лобі, і ви бажаєте від них позбутися;

- якщо похмурості вашій особі додають межбровние, яскраво виражені зморшки;

- якщо стали занадто помітними і неприємними для вас зморшки навколо рота;

- навіть в зоні декольте "Ксеомин" (відгуки самих пацієнток це підтверджують) здатний значно поліпшити зовнішній вигляд шкіри, надавши їй не тільки свіжості, але і підтягнутості.

І ніякого болю

Навіть самі чутливі жінки, які перенесли подібну процедуру, підтверджують, що вона практично безболісна. Якщо все ж є величезний і непереборний страх перед болем від проникнення під шкіру голки і ви вибрали для себе препарат "Ксеомин", інструкція по застосуванню дозволяє попередньо застосовувати спеціальні креми, які знижують чутливість шкіри і дозволять вам легко пережити дану процедуру.


Поговоримо детально про переваги

"Ксеомин": що це таке? Ін'єкції "Ксеомина": інструкція із застосування, відгуки косметологів

Вивчіть якомога більше інформації про препарати для ботулинотерапии, і вам набагато простіше буде вибрати для себе "Ксеомин" або "Ботокс". Зараз же ми представляємо вашій увазі найбільш вагомі переваги "Ксеомина", про які не варто забувати:

- Як уже говорилося, препарат «очистили» від білкової частини, тобто ніяких алергічних реакцій не варто побоюватися.

- У препарату дуже маленька молекулярна маса. Саме ця перевага дозволяє йому взаємодіяти навіть з самими маленькими м'язами.

- "Ксеомин" відгуки, переповнені замилуванням з боку самих фахівців, заслужив, тому що з ним набагато простіше звертатися, ніж, наприклад з "Ботоксом", адже його зовсім необов'язково зберігати в холоді, він чудово себе почуває і при кімнатній температурі. Якщо ж не дотримуватися правил зберігання «Ботокса», то він може стати просто неефективним.

- Ми вже згадували, що після кількох ін'єкцій «Ботокса» наступні процедури будуть мати набагато менший видимий ефект. Ін'єкції "Ксеомина" не викликають вироблення антитіл, навіть якщо ви будете робити їх регулярно протягом багатьох років.

- Препарат не діє на глибокі шари м'язів. Як результат, особа зберігає свої звичні емоційні реакції. Тобто процедура результат дає, а ось лякаючого всіх ефекту воскової маски замість обличчя спостерігатися не буде.

- Уколи "Ксеомина" за ціною набагато доступніше, ніж той же "Ботокс", так що тепер регулярно повертати свіжий вигляд шкірі може навіть людина з середнім рівнем достатку.

- У препарату слабка величина дифузії в сполучні тканини. Плюсів у такій особливості дуже багато, головним з яких є відсутність небажаних ефектів асиметрії.

Підкреслимо і недоліки

"Ксеомин": що це таке? Ін'єкції "Ксеомина": інструкція із застосування, відгуки косметологів

Для того щоб об'єктивно оцінити "Ксеомин", варто згадати і про його мінусах, їх перелік невеликий, але дуже важливий для кожного потенційного клієнта косметичних салонів:

- слабка дифузія препарату має також і недоліки, адже він не здатний боротися на увазі цю особливість з гіпергідрозом пахвових тканин;

- не так глибоко, як, наприклад «Ботокс», сьогодні вивчений "Ксеомин" (що це таке, зокрема);

- що це недовговічний результат, знають саме ті пацієнти, які віддали перевагу цьому препарату, адже після "Ботокса" результат тримається до 6 місяців, а "Ксеомин" діє лише 3-4 місяці.

Ніяк без поради фахівця

Як показує практика, тільки практикуючий фахівець може для кожного індивідуального випадку підібрати правильний препарат - "Ботокс" або "Ксеомин". Що це таке, як пройде процедура ботулинотерапии і як вона подіє саме на вашу шкіру і на ваші зморшки, також зможе повністю пояснити тільки фахівець. Він повинен в обов'язковому порядку попередньо оцінити і глибину зморшок, і принцип їх розміщення на обличчі або в зоні декольте, а також повинен обов'язково врахувати протипоказання саме для обраної вами спільно з ним процедури.

А адже є і протипоказання

"Ксеомин": що це таке? Ін'єкції "Ксеомина": інструкція із застосування, відгуки косметологів

Ознайомимося з переліком протипоказань, при яких фахівець вам повинен категорично заборонити проведення подібної процедури з використанням такого препарату, як "Ксеомин":

- інструкція говорить про те, що такі уколи не можна робити, якщо у вас є захворювання нервової або м'язової системи і зморшки, які вас турбують, є їх виявом;

- якщо ви вагітні або годуєте грудьми, доведеться трохи відкласти цю процедуру;

- якщо ви маєте гостре інфекційне захворювання, яке до того ж супроводжується підвищенням температури тіла, фахівець зобов'язаний заборонити в такому стані вводити "Ксеомин";

- застосування даного препарату також неможливо, якщо ви приймаєте антибактеріальні препарати;

- наявність глаукоми або важких соматичних хвороб автоматично закриває шлях до омолодження за допомогою "Ксеомина";

- якщо раніше спостерігалися алергічні реакції на ботулотоксин, косметолог зобов'язаний відмовити вам у проведенні подібної процедури.

Якщо побічні ефекти?

"Ксеомин": що це таке? Ін'єкції "Ксеомина": інструкція із застосування, відгуки косметологів

Якщо говорити про побічні ефекти, то вони розвиваються дуже рідко і в переважній більшості випадків тільки тому, що були не дотримані правила проведення подібної процедури. У таких випадках побічні дії можуть бути наступні:

- невеликі синці в тих місцях, де голка входила під шкіру;

- наявність слабкої припухлості після процедури;

- не дуже яскраво виражене провисання тканин, навіть після того, як вам вкололи "Ксеомин";

- відгуки косметологів, які бачили результати втручання своїх непрофесійних колег, підтверджують, що у пацієнта може спостерігатися несиметричність рис обличчя.

Що рекомендують фахівці, щоб ефект від процедури перевершив всі очікування?

Дотримуючи всі рекомендації свого косметолога, ви отримаєте дійсно дивовижний і просто карколомний ефект після процедури! Наведемо короткий перелік правильної поведінки після процедури:

- варто відмовитися від застосування антибіотиків у перші дні після процедури;

- постарайтеся контролювати себе і не спати обличчям вниз;

- варто відмовитися і від надмірних фізичних навантажень, так як м'язи обличчя автоматично будуть перенапружуватися, що не рекомендовано в перший тиждень після процедури;

- від напоїв, які мають навіть невелику дозу алкоголю, також повністю відмовляємося на перший час;

- намагайтеся не перегрівати тканини обличчя, так що сауни і лазні, а також солярії не відвідуйте кілька днів, якщо вам кололи "Ксеомин";

- фото пацієнтів, які після процедури не масажували особа кілька днів і зовсім відмовилися від декоративної косметики, показують, що у них ефект від процедури був набагато більш виразним, ніж у тих пацієнтів, які не змогли втриматися і не дотримувалися це просте правило.

"Ксеомин": що це таке? Ін'єкції "Ксеомина": інструкція із застосування, відгуки косметологів

Так що "Ксеомин" по праву можна вважати проривом століття або навіть тисячоліття в області косметології. Безліч його переваг, у тому числі і доступна ціна дозволяють без частки сумніву заявляти про те, що в найближчі роки така процедура стане не просто популярною, але і широко застосовуваною в області косметології. Адже всім нам хочеться хоч трошки утримати свою молодість і подобатися собі більше, ніж вчора. І якщо це реально зробити сьогодні при невеликих витратах фінансів і часу, так навіщо відмовляти собі в такому задоволенні?

"Ксеомин": що це таке? Ін'єкції "Ксеомина": інструкція із застосування, відгуки косметологів

Тільки якщо вже ви зважилися на подібну процедуру, звертайтеся за допомогою лише до справжніх фахівців, відгуки про яких ви чули. Економія на косметолога може обернутися для вас дуже плачевними результатами.