Корисні поради
на всі випадки життя
» » "Лонгинес". Годинник. Історія успіху

"Лонгинес". Годинник. Історія успіху

Додано: 02.12.15

Наручний годинник вже давно перестали виконувати свій прямий обов'язок – показувати час. Точніше, цю функцію у них, звичайно ж, не відняти, але на сьогоднішній день гарні швейцарські годинники – це ознака статусності, хорошого достатку та особливого положення в суспільстві.

"Лонгинес". Годинник. Історія успіху

Навіть серед швейцарських годинників небагато таких, які можуть похвалитися багатою історією. В середині 19 століття в цій славній країні було багато виробників надточних механізмів, і багато хто з них стали всесвітньо відомими і донині. Але серед такого великого вибору є буквально кілька брендів, з яких починалося що-небудь. Про історії успіху "Лонгинес" піде мова в сьогоднішньому огляді.
Повернемося в минуле

Жили-були в далекому 1832 році три брати. Один виготовляв шестерні для годин, інший вивчав механіку, а третій удосконалював механізми. І не було у братів своїй майстерні, вони всі деталі робили у себе вдома, а потім відносили на фабрику, де годинник збиралися в одне ціле.

Рано чи пізно, але такий підхід набрид братам. Вони купили трохи землі й побудували невеликий будинок, що став у наслідку величезною фабрикою для виготовлення годинника. Під одним дахом вони змогли зібрати кращих майстрів своєї справи і дали ім'я своєї компанії "Лонгинес". Годинники стали продаватися відразу після виходу в світ першої партії. Брати орієнтувалися на ринок США і не прогадали. Саме в цій країні вони отримали своє перше визнання.

Перші успіхи

Швидко зарабативался успіх у компанії "Лонгинес". Годинник бренду багато в чому стали першими. Наприклад, у них вперше був вмонтований механізм, що дозволяє виконувати ручну підзарядку від одного коліщати, в той час як всі інші вимагали ключик. За це нововведення "Лонгинес було нагороджено медаллю на всесвітній виставці в Парижі.
"Лонгинес". Годинник. Історія успіху

Далі – більше. В середині 19 століття практично всі годинники були кишеньковими. Такими виробами нікого було не здивувати, і доводилося придумувати щось нове. Перші наручні ремінці були не прийняті суспільством. Але незабаром після першої вдалої партії користувачі звернули увагу на нововведення. Серійний випуск ремінців і нова форма годин призвели до реорганізації фабрики та її виробничого процесу. Так годинник "Лонгинес" стали першими, які можна було носити на зап'ясті.

Оскільки випуск і продаж годинників були орієнтовані на захід, довелося придумати свій ексклюзивний логотип. На зворотному боці були зображені пісочний годинник з крилами.

Але і це ще не все. Першу нетрадиційну форму звичайного браслету придумали в "Лонгинес". Годинник, що носяться у кишенях до цього моменту, були суворо круглими. Але фірма першою запропонувала абсолютно новий дизайн. Циферблати стали прямокутними або квадратними. На початку 20 століття новий дизайн рекламувався під гаслом "Елегантність". Перші жіночі годинники, оздоблені сапфірами і діамантами, фірми "Лонгинес" стали еталонами тодішньої моди.

У 20 столітті технології розвивалися дуже стрімко. Не дивно, що супертонкі електромагнітні години в 1960 році були представлені саме компанією "Лонгинес". Але виробник не хотів на цьому зупинятися, і вже через 19 років він являє світові нову, найтоншу в історії годин модель – Feuille d'or. Корпус мав всього 2 мм в товщину. Конкуренти лише кусали губи і дивувалися, куди вмістився складний механізм пристрою. А секрет простий – все було заховано в корпус.


"Лонгинес" і спорт

Вперше "Лонгинес" увійшов у світ спорту в 1912 році. Тоді в Базелі проводилися змагання, присвячені Федеральному свята фізичної культури. Фірма запропонувала заміряти час забігу на дистанції 80 метрів своїм новим винаходом – годинник з автоматичним хронометражем. Випробування пройшли успішно, що і стало першим кроком на світовій спортивній арені.

"Лонгинес". Годинник. Історія успіху

Після першого тріумфу годинник стали повсюдно використовуватися в спортивних змаганнях і вже в 1952 році стали символом Зимової Олімпіади в Осло. З тих пір практично всі змагання такого масштабу відбувалися за підтримки "Лонгинес". Годинники цього бренду довели, що вони суперточние.

"Лонгинес" в авіації

Відгуки про годинник "Лонгинес" обійшли весь світ. Саме їх взяв з собою в перший безпосадочний переліт через Атлантику видатний пілот Чарльз А. Ліндберг. Трохи пізніше компанія виготовила спеціальну серію годин для пілотів, якими вони користуються і донині. В них вбудована функція "Часовий кут".

"Лонгинес". Годинник. Історія успіху

Жінки-пілоти високо цінують не тільки якість, але і елегантність бренду. У тридцяті роки 20 століття компанія стала спонсором і супроводжуючим багатьох експедицій. Однією з перших тестувала наручний годинник "Лонгинес" Амелія Ирхарт, здійснила серед жінок першою політ з Нової Зеландії, Ірландії, пролетівши весь світ уздовж. Цей випадок надихнув на створення ще однієї серії авіаційних приладів – сидерографа.

Зоряний шлях

На сьогоднішній день багато зірки вибирають годинник "Лонгинес". Фото з ними можна побачити і в Інтернеті і в яскравих глянцевих журналах. Особами рекламних компаній стали: Одрі Хепберн, Олег Меньшиков, Ольга Капранова, Марія Шарапова, Кейт Вінслет. Відомо, що любителькою бренду була принцеса Діана.