Корисні поради
на всі випадки життя
» » Сайдинг "Золотий дуб": вибираємо матеріал для облицювання будинку

Сайдинг "Золотий дуб": вибираємо матеріал для облицювання будинку

Додано: 03.12.15
Рубрика: Ремонт

Кожна людина старається удосконалити своє житло. Поліпшення зовнішнього вигляду будинку входить в число цих прагнень. Завдяки достатку облицювальних матеріалів, вибрати найбільш підходящий по дизайну і технічним характеристикам в даний час не проблема. Красивим, стильним і практичним варіантом може стати сайдинг «Золотий дуб», фото будинків з такою облицюванням дивіться в статті.

Чому варто вибирати сайдинг?

Перед тим як вирішити питання, ніж облицювати будинок, необхідно ознайомитися з запропонованим асортиментом. В даний час виробники представляють на ринку безліч різних матеріалів, які, в свою чергу, відрізняються дизайном, формою, розміром і, звичайно ж, технічними характеристиками. Також варто звернути увагу, що останній критерій прямо впливає на собівартість.
Найбільш поширеним і затребуваним є сайдинг «Золотий дуб». Така популярність легко пояснюється. Перш за все, поверхня матеріалу правдоподібно імітує натуральне дерево, що надає будинку природну красу і стильність. Також варто зробити акцент на установці, вона схожа з своїй роботі з монтажем вагонки. Якщо порівнювати сайдинг з деревиною, то він більш довговічний, набагато легше переносить перепади температури, не тріскається і не деформується при морозі. Також даний матеріал зручність монтажу набагато перевершує фасадну штукатурку. Його можна легко помити, у зв'язку з чим він придбає свій первісний вигляд. Ціна цілком прийнятна для покупців будь-якого достатку.

Сайдинг "Золотий дуб": вибираємо матеріал для облицювання будинку
Сайдинг «Золотий дуб», в залежності від матеріалу, який використовується при його виготовленні, може бути полімерним, фіброцементні і металевим.

Полімерні види

Полімерний сайдинг користується величезним попитом у більшої кількості покупців, тому що він відрізняється своєю недорогою ціною. Також такий вид оздоблювального матеріалу зручно застосовувати для вентиляції приміщення. При обшивці між ним і шаром утеплювача залишають простір для вільної циркуляції повітря. Воно служить захистом для основної стіни будинку, так як запобігає потраплянню водяних парів, відповідно, зменшується ймовірність гниття дерев'яної стіни, на яку кріпиться сайдинг «Золотий дуб». Матеріал відрізняється довговічністю і міцністю, так як не піддається гниттю і володіє високою вогнетривкістю. Ще підкуповує той факт, що він простий в монтажі. Його можна встановити за один день, при цьому необов'язково бути висококласним фахівцем. В групу полімерного сайдинга також входить цокольний. Даний вид завжди коштує дорожче звичайного, але це окупається його міцність.

Сайдинг "Золотий дуб": вибираємо матеріал для облицювання будинку

Металевий сайдинг

Сайдинг металевий «Золотий дуб» в основному раніше використовували для обшивки виробничих будівель. Але останнім часом він став широко застосовуватися для облицювання житлових будинків. Металевий сайдинг в наш час відрізняється різноманітністю кольорів, і тому абсолютно не поступається вініловим або акриловим варіантами. Також за своїми характеристиками цей вид матеріалу, завдяки спеціальній обробці, не піддається корозії, що відповідно збільшує його міцність і довговічність. Єдине, потрібно ретельно обробляти спеціальними розчинами ті місця, де була різка, або пошкодження цілісності листа, тому що там може з'явитися іржа.


Сайдинг під колоду «Золотий дуб» виготовляється з тонкої оцинкованої сталі. Профільованим листам надають певну форму, яка в точності імітує зріз дерева. Такий вид сайдинга зберігає всі відповідні експлуатаційні характеристики.

Сайдинг "Золотий дуб": вибираємо матеріал для облицювання будинку

Фіброцементний сайдинг

Однією з нових розробок є фіброцементний сайдинг. Він відрізняється від вищеперелічених своєю унікальною міцністю і несприйнятливістю до перепадів температур. Його перевагами також є екологічність, стійкість до впливу ультрафіолетових променів. Варто зауважити, що первісний вигляд матеріалу зберігається протягом 50 років. Сайдинг «Золотий дуб» з фіброцементу легко ріжеться, має високий рівень вогнетривкості, що значно збільшує його експлуатаційні характеристики. Але в той же час у нього є невеликий недолік, він влагопроницаем. З-за цього при його встановленні обов'язково потрібно використовувати влагоізоляціонние плівку.

Сайдинг "Золотий дуб": вибираємо матеріал для облицювання будинку

Ключові моменти при виборі сайдинга

Будь-який з вище перерахованих видів відрізняється своїми унікальними характеристиками і показниками. Для вибору сайдинга потрібно в першу чергу керуватися своїми інтересами і побажаннями. Якість купується облицювального матеріалу буде залежати від сумлінності самого виробника, тому рекомендується довіряти перевіреним торговим маркам.

У кожного виду є свої плюси і мінуси. Однак, якщо розглядати в цілому, сайдинг «Золотий дуб» серед оздоблювальних матеріалів займає лідируючі позиції на ринку будівельних матеріалів.