Корисні поради
на всі випадки життя
» » За якими ознаками можна впізнати моряка

За якими ознаками можна впізнати моряка

Додано: 03.12.15
Рубрика: Цікаве

Так за якими ознаками можна впізнати моряка? Здавалося б, дивне питання, на яке відповісти простіше простого. Але коли доходить до практики, виявляється, що знайти слова, що описують образ цієї людини, досить-таки складно.

А тому давайте проведемо невелике розслідування, щоб остаточно зрозуміти, за якими ознаками можна впізнати моряка. До того ж подібне вправу не тільки допоможе відтворити образ морського служивого в голові, але і гарненько потренує уяву.

За якими ознаками можна впізнати моряка

Як впізнати моряка за зовнішнім виглядом?

Наша зовнішність говорить про багато що, в тому числі і про обрану нами професії. Правдиве це твердження і у випадку з моряками, а значить, на неї потрібно звертати увагу в першу чергу.
Отже, за якими ознаками можна впізнати моряка:

 • Форма – це гордість будь-якого служивого. Практично у всіх народів світу вона має синій відтінок. Винятком є парадний одяг – вона біла, але при цьому комірець все одно залишився синій.
 • Тільняшка – ще один атрибут моряка. Для тих, хто не знає, це майка або футболка в біло-синю смужку. Подібна забарвлення повинна нагадувати про синьому морі, на якому вітер жене білі хвилі.
 • Кашкет-безкозирка також служить символом морської професії. Її легко можна дізнатися як за кольором, так і по двох ленточкам, тріпотливим від найменшого бризу.
 • За якими ознаками можна впізнати моряка

  За якими ознаками можна впізнати моряка без форми?

  Але що робити, якщо служивий знаходиться не на службі і одягнений при цьому в цивільний одяг? Як тоді визначити його спорідненість з водною стихією? Що ж, є ще кілька вірних ознак моряка:

  По-перше , хода. Причиною тому життя в постійній хитавиці, з-за чого моряк і на суші ходить розхитуючись.

  По-друге , татуювання. Майже всі військові, які служили на флоті, мають на шкірі відмінні символи, пов'язані з морем: якір, русалка, штурвал і так далі.

  І по-третє , сленг. Як би не намагався людей, його мова завжди буде видавати його рід занять. Отже, якщо чуєте, що хтось часто згадує кіль і дев'ятий вал, то швидше за все, він моряк.