Корисні поради
на всі випадки життя
» » Дати народження Овнів. Камені Овна за датою народження

Дати народження Овнів. Камені Овна за датою народження

Додано: 04.12.15
Рубрика: Цікаве

Чи замислювалися ви коли-небудь про те, наскільки важливу роль відіграють у нашому житті талісмани? Астрологи стверджують, що вони здатні допомогти вирішити безліч проблем: вилікувати хворобу, "розрулити" і побудувати відносини, зустріти кохану людину, зміцнити характер і розвинути свої найкращі якості. Дорогоцінне і напівдорогоцінне каміння – одні з найсильніших талісманів. Будучи правильно підібраними, вони здатні надати дивовижний ефект.

Як же не помилитися з потрібним мінералом? Найбільш популярною в усі часи була і залишається класифікація їх за знаками Зодіаку. Ця Тема дуже обширна, і сьогодні ми розглянемо лише ті, які пов'язують зі знаком Овна. Як відомо, Овен – знак зодіаку, дата народження представника якого припадає на період з 21 березня по 20 квітня.
Овни – які вони?

Це початковий знак зодіакального кола. Можливо, саме тому простежується прагнення Овнів завжди бути першими і кращими. Якщо перед вами активний і напористий людина, то, швидше за все, це Овен, характеристика за датою народження якого малює його справжнім лідером. З раннього дитинства малюки-Овни націлені на перемогу, дрібні і великі перешкоди в житті долаються ними з надзвичайною завзятістю. Ці люди вважають за краще знаходитися в самому центрі подій і користуватися загальною увагою. Вони відмінні друзі, вірні і віддані, на яких завжди можна покластися.

Тим не менш Овен Овну ворожнечу. Як і у представників будь-якого іншого знака, на характер сильно впливає конкретна дата і навіть час появи на світ. Якщо ви Овен (дата народження 20 квітня), то можете значно відрізнятися від представника того ж знака, який народився 21 березня.
Дати народження Овнів. Камені Овна за датою народження

Класичні риси всіх представників даного знаку: завзятість, що доходить до впертості, відвага, оптимізм, прагнення ризикувати і, як правило, позитивний настрій. Недоліки Овна, як завжди і скрізь буває, – це продовження його достоїнств. Сюди належать: значний рівень агресивності, часом завищена самооцінка і надлишок самовпевненості.

Навіщо потрібні талісмани?

Для гармонійного розвитку представникам знака потрібно працювати над пом'якшенням негативних сторін власного характеру. Талісмани у вигляді каменів сприяють захисту власника від стресу, потоку негативної енергії і негативних емоцій. Адже при активності Овна енергетичні та емоційні перевантаження – далеко не рідкість.

Чоловіка-Овна особливо показані мінерали, м'яко орієнтують власника на зниження рівня агресії і спокійну оцінку будь-якої проблемної ситуації. Камені, які допомагають зменшити войовничість і зайву емоційність, годяться і жінкам. Вони допоможуть розвинути м'якість, поступливість – традиційні жіночі риси. Адже характеристика Овна-жінки по даті народження малює нам образ досить впертою і жорсткої обличчястості.

І тим і іншим знадобляться камені, які сприяють розвитку інтуїції та вміння приймати серйозні моменти продумані рішення.

Дати народження Овнів. Камені Овна за датою народження

Талісмани та дати народження Овнів

Всім, хто звик підходити до справи відповідально і вирішив вибрати собі талісман як можна більш ретельно, можна порадити орієнтуватися не тільки на знак Зодіаку, але і на декаду. Як вже було згадано, дуже багато залежить від конкретної дати народження Баранів. Якщо ви з'явилися на світ в проміжку від 21 до 31 березня, слід звернути увагу на прикраси з яшмою, агатом, кварцом, гірським кришталем, змійовиком, амазонитом. Народився в першу декаду слід працювати над власною безкомпромісністю і боротися з надмірною впертістю. Дані мінерали нададуть допомогу в будь-якому починанні власника.


Що з'явилися на світ з 1 по 11 квітня астрологи рекомендують придивитися до перлам, гелиотропу, котячого ока, сардониксу – це важливо для успішного ведення справ. Народженим в ці дні важливо отримати підтримку близьких людей, зміцнити дружні і сімейні зв'язки, посилити власну привабливість в обличчястих контактах.

Якщо ж дата народження Овна припала на проміжок між 12 і 20 квітня, його камені: циркон, сапфір, гранат, алмаз або рубін. Представники третьої декади цього зака Зодіаку потребують самої сильної енергетичної підживлення. Краще всього в цьому допоможуть камені червоного кольору. Сині ж, навпаки, пом'якшать зайву різкість, що позитивно вплине на успіх у справах.

Камені для сильних людей

Як бачите, у списку дорогоцінного каміння, покликаних служити цьому знаку, безліч дорогих і розкішних представників. Мова йде не тільки про рубін, алмаз, перлах, але і про агаті і гірському кришталі. Це неспроста. Астрологи стверджують, що чудові лідерські якості Овна – хоробрість, упертість, справедливість, працездатність, позитивний погляд на світ – подаровані представникам цього знаку їх головним космічним покровителем Марсом.

Живляться енергією Овни від таких же, як і самі, сильних і дорогих каменів. Ними ж пом'якшується природна агресивність і деяка "впертість" Баранів, деколи неабияк ускладнює їм життя.

Крім того, важливе значення астрологи надають ограновуванні мінералів. Правильно підібрана, вона підвищує ефект магічного впливу.

Дати народження Овнів. Камені Овна за датою народження

Що змушує талісмани працювати

Поговоримо про ограновуванні каміння. Традиція відправляти їх в благородний метал налічує тисячоліття. Поєднанням мінералів з тонкою огранюванням наші предки не тільки домагалися особливої вишуканості ювелірних прикрас, але і вміли максимально посилити магічні властивості каміння і, як наслідок, вплив останніх на характери і долі власників. Поєднанням мінералу, найбільш відповідного з точки зору дати народження Баранів, з умілим оформленням вироби можна досягти значного ефекту.


Відомо, що деякі камені не переносять ніякої ограновування і найкраще існують у вигляді цілісних намистин без будь-якого вкраплення металу. Їх справа – панувати в самоті.

Вибираємо "раму"

Вишуканим рубіну, алмазу, сапфіру як не можна більш підходить благородна платина і золото. Відмінно поєднується з ними і агат, найкраще чорний. Гранат – універсальний представник сімейства каміння, до нього йде будь-яка оправа. Золоте обрамлення підходить камінню насиченого кольору, наприклад, яскраво-червоного кольору.

Делікатний матовий колір мінералу вимагає іншої оправи. Більшості каміння, дорогоцінних та напівдорогоцінних, прекрасно підходить білий метал – срібло. Неяскраві різновиди граната і гірський кришталь як не можна краще поєднуються з його приглушеним блиском. Відмінно виглядають в срібному обрамленні сапфіри і діаманти. Але ось яскравий рубін у срібній оправі буде виглядати невигідно – цей метал для нього "нудним".

Дати народження Овнів. Камені Овна за датою народження

Коли оправа не потрібна

Які ж камені краще не обрамляти в метал? Самодостатніми у цьому плані є геліотроп і яшма. Якщо ви вирішили завести прикраси з цих каменів, вибирайте таку, що не містить жодних доповнень. Це може бути кільце з цільного каменю або намисто з невеликих камінців. Сережки можливі у вигляді підвішеного на срібної нитки кулончика.

Особливо важливо це правило для перлів, цілющі властивості якого полягають у здатності берегти від поганих людей і сумних подій. Краще всього проявляються вони в прикрасах з цільних намистин без будь-якого вкраплення металу.

Про форму прикрас

Якої ж форми краще всього вибирати талісмани? Самі підходящі для цього знака Зодіаку – лаконічні, простої форми. Дорогоцінні камені, відповідні Овну, працюють успішніше всього, будучи огранованими під діамант. Це не стосується лише перлів.

Алмазу, сапфіру і рубіну чудово підійде ограновування квадратної, прямокутної або трикутної форми. Вона також може бути ромбовидної або навіть багатокутної з числом кутів від 5 до 8. Важливо пам'ятати, що головне у формі каменів-талісманів для Овнів – їх яскраво виражені геометричні обриси. Саме тому плавні і округлі мотиви в даному випадку не матимуть потрібного ефекту.

Якщо говорити про перли, краще всього підійдуть прикраси з нього, складені з намистин неправильної форми. Це дасть можливість власнику стримати надто енергійний темперамент і частіше приймати розумні рішення.

Дати народження Овнів. Камені Овна за датою народження

Вибираємо талісман

Які ж конкретні рекомендації можна дати представникам даного знаку щодо вибору того чи іншого камені? Очевидно, майбутньому власнику талісмана потрібно насамперед визначитися, які риси власного характеру, поряд з життєвими обставинами, які потребують коригування. Для правильного вибору потрібно знати не тільки дати народження Баранів, але і основні магічні властивості каменів. Давайте ж розглянемо, яку саме користь несе власнику той чи інший талісман.

Головне достоїнство агата – у здатності надавати безстрашність, уникати отрут і укусів змій, заспокоювати біль і додавати впевненості в собі. Якщо агат чорного кольору, він допоможе власнику уникнути занепаду енергії і позбутися зайвого негативу.

Завдання гірського кришталю – допомогти зосередитися, досягти рівноваги та підвищити інтелектуальні властивості мозку.

Переваги яшми – в захисті від прокльонів і пристріту, властивості підсилювати інтуїцію і очищати організм.

Дати народження Овнів. Камені Овна за датою народження

Перлове прикраса притягує достаток, спокій і благополуччя, оберігає від шахраїв і злодіїв.

Геліотроп підвищує товариськість, фантазію, допомагає успішно доводити до кінця справи і знаходити контакт з оточуючими.

Алмаз володіє яскраво вираженим ефектом омолоджувати організм, підвищувати імунітет, зціляти хвороби, а також підсилює дію інших талісманів.

З допомогою рубіна людина стає сильнішою, позбавляється від зневіри і занепаду сил, робиться благородним і великодушним. Цей мінерал також зміцнює серцево-судинну систему.

Сапфіру властиво позбавляти від поганих звичок, берегти моральні сили, підтримувати надію і віру в краще, приносити успіх в любові і обличчястих стосунках.

Гранат – символ упевненості, міцною і пристрасної любові, сексуальної енергії. Він дає сили і зміцнює волю до перемоги.

Камені Овна-жінки: по даті народження і не тільки

Поговоримо про те, які камені краще підійдуть жінкам-Овнам, а які чоловікам. Представницям цього знаку йдуть всі вищеперелічені талісмани за винятком, хіба що, геліотропа і агата чорного кольору. Відомий вислів "діаманти – найкращі друзі дівчат" як не можна більш підходить жінкам вогняного знаку.

Дати народження Овнів. Камені Овна за датою народження

Підбирати камені Овна-жінки за датою народження – завдання творча, адже вибір величезний. Їм підійдуть практично будь-які відтінки яшми, сапфіру, гранату. Купувати прикраси краще всього, виходячи з природного кольору очей, шкіри і волосся, і під певний наряд.

Овнам сміливо можна вибрати теплі яскраві тони кристалів: жовто-оранжеві, червоно-рожеві. Підкреслити індивідуальність і додати неповторний шарм найкраще допоможуть прикраси з сапфірами та рубінами, а іміджу фатальної жінки краще всього сприяють ювелірні вироби з гранатом, особливо темного кольору. Якщо ж ви вибрали прикраси з гірського кришталю, вам забезпечений сяючий ореол, з яким ви ніколи не залишитеся непоміченою.

Ну а що ж носити Овнам-чоловікам? Прикраси для них повинні бути стриманими, лаконічними і трохи брутальними. Камінь для Овна-чоловіки по даті народження підібрати досить легко. Класичний варіант для представників цього знака – геліотроп. Інший мінерал, чудово поєднується з костюмом в класичному стилі, дорогим краваткою і запонками – чорний агат, який може бути, наприклад, у формі золотого персня.