Корисні поради
на всі випадки життя
» » «Ваніш» для білого. У чому секрет білизни?

«Ваніш» для білого. У чому секрет білизни?

Додано: 04.12.15
Рубрика: Дім і затишок

Чистота, як кажуть, запорука успіху. Це стосується не тільки довкілля, але і, звичайно, нашого зовнішнього вигляду. Багато домогосподарки рано чи пізно починають замислюватися, чим можна вивести складні плями з улюбленого сукні або кофтинки. Особливо якщо речі сліпуче білого кольору. І тут на допомогу приходить плямовивідник «Ваніш» для білого! Його офіційна назва - Vanish Oxy Action Crystal White. Настільки він гарний і в чому його секрет, спробуємо з'ясувати тут і зараз.
Чому споживачі вибирають «Ваніш»?

«Ваніш» для білого. У чому секрет білизни?

На полицях господарських магазинів чимало коштів, виробники яких обіцяють виводити плями будь-якої складності на білому одязі. Але далеко не кожне здатне відіпрати забруднення і при цьому не зіпсувати його. Фірма «Ваніш» пропонує позбутися від плям, не роблячи речі сірого кольору. Він не містить хлор, і тому надає дуже делікатне дію, не дозволяючи стоншена матеріалу. Вам також не доведеться дихати неприємними парами хлору.

Він здатний видаляти плями будь-якого ступеня забруднення, навіть найстійкіші і старі.

Нерідко «винуватцями» забруднень стають пролитий чай, вино, кава. А якщо в будинку є маленькі діти, то плями можуть бути самої різної етіології! Тому відбілювача «Ваніш» просто незамінний у вашому домі.

«Ваніш» для білого. Інструкція до використання

Відгуки споживачів доводять, що цей плямовивідник дійсно справляється зі складними забрудненнями. «Ваніш» для білої білизни може використовуватися і для прання кольорових тканин, він не має агресивного впливу, але все ж краще додавати його при пранні тільки білих тканин.
Використання цього засобу передбачає як ручну, так і автоматичне прання. Нехитрі рекомендації допоможуть більш ефективно позбутися від плям на білому одязі.

 • Якщо плями досить старі або важко відпираються, варто замочити одяг, налив на пляму «Ваніш» для білого. Відгуки людей підтверджують, що це дуже дієвий метод, тільки якщо не перетримати його. Буде достатньо пари годин, а потім необхідно випрати річ як зазвичай. Результат буде вище, якщо трохи потерти пляму з цим засобом перед пранням.
 • Якщо прання буде ручний, то потрібно додати один ковпачок цього засобу в невеликий таз з водою і порошком. Після варто випрати річ.
 • Машинне прання буде більш ефективною, якщо додати «Ваніш» для білого прямо у відсік для білизни. Але не варто забувати і про іншому засобі – порошку або гелі, оскільки «Ваніш» не є основним засобом прання, а лише допоміжним.
 • Не забудьте вибирати температурний режим згідно ярличків на одязі.
 • Намагайтеся не потрапляти на металеві кнопки або гудзики, так як вони можуть окислитися.

Родзинка кошти «Ваніш»

«Ваніш» для білого. У чому секрет білизни?

У рекламі нас запевняють, що він робить речі ще біліше і ослепительнее. Так ефективний «Ваніш» для білого? Відгуки тих, хто використовував це засіб, все ж підтверджують, що реклама нас не обманює. У чому ж родзинка?


 • Він є безпечним як для білих речей, так і для кольорових, тому що до його складу не входить хлор.
 • Є високоефективним при абсолютній будь-якій температурі, але оптимально його використовувати при 30 градусах.
 • Перевага цього відбілювача в тому, що він підходить для прання самих делікатних типів тканини: вовни і шовку.
 • Можна використовувати «Ваніш» для білого матеріалу килимів, оббивки меблів, покривал, що робить його не тільки засобом для прання, але і універсальним засобом для виведення плям.
 • Може використовуватися при пранні дитячих речей завдяки ощадливому складу.
 • Чи варто купувати?

  Будучи універсальним засобом для виведення складних забруднень, Vanish Oxy Action став фаворитом багатьох домогосподарок. При порівняно невеликій вартості (від 130 до 190 руб. за 450 мл) він виконує всі свої заявлені функції. Можна зробити висновок, що заслужив «Ваніш» для білого позитивні відгуки не дарма.

  «Ваніш» для білого. У чому секрет білизни?

  Якщо ви любите світяться білизною речі, то «Ваніш» – ваш вибір!