Корисні поради
на всі випадки життя
» » Огляд Lenovo 369i. Характеристики та відгуки

Огляд Lenovo 369i. Характеристики та відгуки

Додано: 04.12.15

Бажаючи знизити вартість пристроїв, виробник іноді зменшує масу важливих характеристик. Хоча компанія "Леново" і не славиться такими діями, але і у них є подібний досвід в моделі 369. Бажаючи виправити помилку, фірма переробила смартфон і випустила аналог з приставкою i на кінці. Що ж з цього вийшло?

Дизайн

Огляд Lenovo 369i. Характеристики та відгуки

Зовнішність Lenovo 369i досить непомітна. Особливими вишукуваннями похвалитися пристрій не може, але і сказати, що поганий дизайн, складно. Цілком очікувана у недорого апарату зовнішність.

Кілька покращує враження якісний пластик. Матеріал корпусу дозволяє виглядати значно дорожче. Також наявність текстурованою панелі ззаду дозволяє уникнути слідів пальців.

Родзинок в розміщенні зовнішніх деталей не спостерігається. Спереду розмістився дисплей, сенсорні кнопки, динамік, датчики, мікрофон, логотип фірми, а ось про фронталке варто забути. Камера на лицьовій стороні відсутня.
Задня частина з текстурованого пластику розмістила на собі камеру, знак компанії і динамік. Спалах у Lenovo 369i не передбачена.

На верхню частину пристрою компанія постаралася встановити відразу всі: гнізда USB і навушників, а також кнопку включення. Регулятор гучності розташований праворуч на боковині.

Безумовно, рішення зібрати всі часто використовувані деталі в один флакон - не найкраще. Добре, що розєм навушників розмістився далеко від кнопки включення.

Дисплей

Огляд Lenovo 369i. Характеристики та відгуки

Відразу слід згадати, що пристрій випущено в 2013 році, і не варто чекати хорошого екрану Lenovo 369i. Характеристики досить посередні: всього 4 дюйма з роздільною здатністю 800 на 480.

Екран досить малий, і зображення доведеться вдивлятися, але виникає інша проблема - пікселі. Застаріла технологія TFT не покращує враження. Навіть при невеликому куті нахилу зображення вицвітає і спотворюється.
Начинка

Як і більшість смартфонів компанії, Lenovo 369i оснащений процесором MTK. Працює пристрій на частоті 13 ГГц, що, в принципі, непогано. Порівняно з попередником збільшилася і оперативка. Тепер гаджет має цілих 512 замість 256 Мб.

Апаратної частини цілком вистачить для виконання простих завдань і роботою з більшістю додатків. Очікувати більшого від дешевого телефону не варто.

Власника очікує неприємний сюрприз у вигляді 4 Гб рідної пам'яті. Але за фактом доступно приблизно 2 Гб. Єдиним виходом буде збільшення обсягу картою пам'яті. Пристрій цілком стерпно працює з флешкою на 32 Гб.

Камера

Огляд Lenovo 369i. Характеристики та відгуки

Пристрій оснащений камерою на два мегапікселі. Навіть для бюджетного смартфона 2013 року це страшенно погана характеристика. Власне, говорити про якості не доводиться. Швидше за все, власник навіть не буде вдаватися до цієї функції.

Зв'язок

Апарат підтримує найнеобхідніші мережі, і навіть 3G. Приємною деталлю є робота з двома сімки. Хоча при дзвінку друга картка буде йти в режим очікування, оскільки радіомодуль в пристрої один.

Смартфон також підтримує Wi-Fi, GPS, Bluetooth. Скаржитися на малу кількість способів зв'язку не проходиться.

Система

Апарат функціонує під керівництвом Android 4.2. Враховуючи начинку, такої системи цілком достатньо для Lenovo 369i. Прошивка має і оновлення, проте, великих змін не принесуть.

Поверх "Андроїда" встановлено інтерфейс фірми. Крім оболонки Lenovo 369i присутні і деякі корисні додатки. Деякі з програм, встановлених виробником, буде неможливо видалити без рут-прав.


Автономність

Акумулятор смартфона не відрізняється особливою потужністю, але і телефон не особливо вимогливий. В режимі активного використання заряду цілком вистачить годин на 5-6 а при мінімальній роботі батарея протягне два дні.

Додатково збільшити тривалість життя допоможуть прості дії. Наприклад, зменшивши яскравість дисплея і убивши непотрібні завдання, можна значно продовжити роботу.

Комплектація

В доважок до апарату йдуть навушники, кабель, інструкція, шнур USB. На жаль, власнику потрібні додаткові витрати для придбання флешки і, можливо, більш якісної гарнітури.

Ціна

Вартість телефону досить демократична і коливається в районі 3-4 тисяч рублів. Хоча деякі здібності телефону кульгають, ціна більш ніж згладжує гострі кути.

Переваги

Основний плюс пристрою - робота з двома сімки. Для дешевого апарату це дуже приємна особливість.

Вартість також не залишає байдужою. За мінімальну ціну користувач отримає не лише добротне засіб зв'язку, але і здатний на багато чого смартфон.

Недоліки

Значно більше в телефоні негативних сторін. Та ж камера приводить в посм. Більше замішання викликало б тільки її відсутність. Можливо, виробнику варто відмовитися від камери на користь поліпшення іншого параметра.

Мінімум рідної пам'яті не покращує вражень. Відведених користувачеві 2 Гб вистачить тільки для встановлення необхідних програм.

Відгуки

Огляд Lenovo 369i. Характеристики та відгуки

У власників склалися не найкращі враження про Lenovo 369i. Відгуки, незважаючи на дуже доступну ціну, рясніють описом негативних якостей. Зрозуміти невдоволення користувачів легко, але чекати від неймовірного бюджетного апарату не варто.

Підсумок

Апарат вийшов дещо однобоким, більше в бік зв'язку, але основні завдання виконує відмінно. 369i можна вважати одним з найдешевших творінь "Леново". Без сумнівів, смартфон знайде свою цільову аудиторію.