Корисні поради
на всі випадки життя
» » До чого сниться біла кішка? Тлумачення снів

До чого сниться біла кішка? Тлумачення снів

Додано: 04.12.15
Рубрика: Цікаве

Наші улюблениці кішки завжди викликали масу суперечливих суджень. На перший погляд, вони шалено красиві, ласкаві і граціозні, але в той же час вони належать до стану хижаків. Цей пухнастий клубочок спритно видряпає очі ворогові і, якщо треба, пустить в хід гострі зуби. Якщо вам цікаво знати, до чого сниться біла кішка, приєднуйтесь до прочитання нашої статті.

До чого сниться біла кішка? Тлумачення снів

Загальне судження тлумачів

Тлумачі снів виносять невтішний вердикт: сон, де головним героєм виступає це миле пухнасте створіння з ніжним білим забарвленням, не віщує нічого доброго. Чому ж у кішок настільки погана слава? Все із-за того, що їх образ асоціюється з почуттями і сферою інтуїції. Атрибути хижака і норовливий характер тварини змушують їх побоюватися. Загалом, біла кішка, побачена уві сні, – це поганий знак. Проте не переживайте сильно, адже побачити так недолюблюють в народному фольклорі тварина чорного забарвлення набагато гірше.
Сонник Ванги

Велика болгарська ясновидиця тлумачить цей образ як провісник неприємностей, скандалів та іншого негативу. Якщо вам «пощастило» побачити цілу зграйку білих створінь, незабаром ви зіткнетеся з незбагненною ганьбою, пересудами, дискредитацією з боку громадськості, а також будете сильно присоромлені за свої діяння.

До чого сниться біла кішка? Тлумачення снів

Якщо уві сні людина спробує піймати пухнастого білого звіра, це означає, що незабаром йому в реальному житті належить зустрітися з неординарною обличчястістю, що має своє тверде думка, авторитет серед людей, але наділеної егоїстичністю. Можливо, ця людина якимось чином зможе вплинути на подальшу долю сновидця.
Сонник Міллера

Вчений і психоаналітик Густав Міллер не один десяток років віддав тлумачення слів. Його трактування засновані не на інтуїції чи народних прикмети, вони мають під себой цілком обґрунтовану, наукове підгрунтя. Вчений стверджує, що сон, де головною героїнею виступає біла кішка, є вісником біди і невдачі. Дуже погано, якщо тварина веде себе агресивно по відношенню до сновидця. Міллер вважає, що це вороги будують людині підступи і радіють скоєного. Якщо б ми могли керувати нашими снами, непогано було б прогнати розлючене тварина геть або зовсім не вбити його. Сонник Міллера тлумачить подібні дії як успішне подолання майбутніх негараздів.

Не завжди кішки уві сні постають перед нами в доглянутому благочестивом вигляді. Інший раз на них просто боляче дивитися - вони облізлі, голодні і жалюгідні. Нездорове тварина несе звістку про швидкої хвороби друга або родича. Якщо сновидінню все ж вдасться відігнати від себе це «непорозуміння», значить, один хворий у реальному житті обов'язково одужає. Будь-які дії, вироблені у сні білою кішкою, трактується вченим як неприємності, плутанина, ворожі підступи і плутанина в справах.

До чого сниться біла кішка? Тлумачення снів

Езотеричний сонник

Продовжуємо дізнаватися, до чого сниться біла кішка. Езотеричний сонник заснований на прикмети і містичних передумовах. Езотерики вважають, що біла кішка символізує облесливого запобігає людини. У реальному житті така людина переслідує свої корисливі цілі у зв'язках зі сновидцем. Такий сон можна вважати застереженням. Пильно погляньте на своє оточення, нехай навіть і не зовсім близьке. Бути може, хтось зовсім недавно вийшов з вами на контакт. Тримайтеся подалі від таких улесливих підлабузників обличчястостей. У будь-якому випадку, якщо людина попереджений, значить, озброєний. Вдивляйтеся в негативні тлумачення глибше, і ви неодмінно отримаєте з цього вигоду.


Сонник Хассе

Медіум міс Хассе черпала інформацію з чисел і розробила для пророкувань цілу систему. В свій час її теорії і тлумачення снів були вельми популярні на теренах Радянського Союзу. Отже, до чого сниться біла кішка, виходячи з принципів інформативного обґрунтування? Білий кіт, зустрівся вам у сні, попереджає про те, що в реальному житті хтось влаштовує грандіозний обман.

До чого сниться біла кішка? Тлумачення снів
Вас спробують обдурити, значить, треба тримати вухо гостро. Якщо тварина веде себе по відношенню до сновидінню агресивно, дряпається або намагається його вкусити, значить, починання цієї людини в реальному житті будуть незрозумілими громадськістю або зовсім сприйняті різко, в багнети. У цьому випадку ми не будемо радити відмовлятися від намічених планів, просто запасіться терпінням. Кілька кішок білого кольору – це велика рідкість в житті. А ось уві сні таку картину краще не бачити. Це означає, що хтось з вашого найближчого оточення затіяв підлість, обман або зрада.

Девід Лофф, сонник: кішки уві сні

Ще один відомий вчений i психолог минулого століття, Девід Лофф, вважав, що на землі існує стільки тлумачень, скільки і людей. Іншими словами, один і той же сюжет для різних людей може бути трактовано по-різному. Вчений стверджує, що кожне сновидіння унікально. Однак кілька загальних моментів він все ж вивів. Якщо ґрунтуватися на містичних і тотемних особливості цієї тварини, цей сон може розглядатися як послання небес. Сновидець в реальному житті повинен покластися на власну інтуїцію. Також, ймовірно, у людини незабаром може відкритися дар ясновидіння або виявиться пристрасть до освоєння нових наук і знань. Як бачимо, це єдиний з найпопулярніших сонників, який стверджує, що побачити в сні білу кішку не віщує нічого поганого.

До чого сниться біла кішка? Тлумачення снів


Сонник Менегетті

На думку доктора філософії, клінічного психотерапевта Антоніо Менегетті, кішки пристосувалися існувати поруч з людьми виключно в корисливих цілях. Їм потрібні їжа і тепло. Якщо такий сон бачить чоловік, значить, він беззаперечно підкоряється матері або дружини. Проте жінка, в свою чергу, цього не цінує. Удавана м'якість і ніжність кішки насправді не що інше, як жіноча хіть, психічне виснаження партнера і агресія. Ось таке цікаве тлумачення дає наш заключний сонник. Кішки уві сні, яких бачить жінка, вказують на те, що вона зовсім не є господаркою положення, а лише іграшкою в руках спритного маніпулятора.

Кішка з кошенятами

І наостанок про приємне. В житті кішки є жалісливими і турботливими мамами. Якщо ви побачили вагітну кішку, значить, у сміттям часу ви забезпечите себе прибутком або енергією на освоєння нових горизонтів. В цілому вагітна кішка – знак досить позитивний. Вона уособлює собою рівновагу в житті, приємні бонуси і винагороди, а також відкриття нових перспектив.

До чого сниться біла кішка? Тлумачення снів

Побачити рожающую кішку означає, що покликання сновидця здатне принести йому гарний прибуток. У будь-якому випадку це хороший сон. Біла кішка з кошенятами грає, говорить вам про те, що скоро ви зможете згорнути гори. Також сновидець зможе приборкати буйну вдачу, пристрасті і залежності.

Сподіваємося, наша публікація, присвячена темі «До чого сниться біла кішка?», виявилася корисною читачам.