Корисні поради
на всі випадки життя
» » Підставка для лаків – зручний засіб для організації манікюрного салону

Підставка для лаків – зручний засіб для організації манікюрного салону

Додано: 05.12.15
Рубрика: Сім'я і діти

Підставка для лаків – незамінний атрибут при організації робочого місця будь-якого професійного майстра по створенню манікюру. Мета застосування таких платформ полягає в демонстрації переваг окремих покриттів, полегшення вибору відповідного варіанту клієнтом.

Яку роль відіграє підставка для лаків у манікюрному салоні?

Підставка для лаків – зручний засіб для організації манікюрного салону
Пристосування даної категорії дозволяють відразу ж завоювати прихильність клієнта і справити хороше враження на відвідувача, який вперше прийшов до закладу. Не менш важливим фактором виступає правильна організація робочого місця, підтримання манікюрного столу в повному порядку.
Підставка для лаків містить окремі виїмки під флакончики, що дає можливість клієнтам швидко знаходити оптимальне рішення по прикрасі власних нігтів.

Типи підставок

В даний час виділяють настільні і настінні моделі підставок. Перші розміщуються безпосередньо на робочому столі майстра. Другі закріплюються на стіні і сприяють ефектною демонстрації наявного матеріалу. Яка підставка для лаку для нігтів стане оптимальним варіантом у конкретному випадку, підкаже площа наявного залу і особливості інтер'єру.

Що стосується матеріалів виготовлення, то більшість платформ під косметичні засоби сьогодні виготовляється з прозорого оргскла, пластику або акрилу. В залежності від обсягу, форми ємностей підставка для лаків може вміщати окреме кількість пляшечок від одного або декількох брендів.

Переваги

Підставка для лаків – зручний засіб для організації манікюрного салону
Підставка для лаків нагоді не тільки професійним майстрам. Компактна платформа під ємності з косметичним матеріалом стане незамінною для будь-якої дівчини, яка займається створенням манікюру в домашніх умовах.
Які переваги дає підставка для лаків? Давайте розглянемо кілька плюсів даного рішення:

  • Раціональне використання робочого простору.
  • Організація максимально зручного і естетично привабливого манікюрного столу.
  • Ефектна візуалізація панелі наявних відтінків.
  • Розміщення флаконів з лаком в зручному для роботи та зберігання положенні.

У підсумку

Подача майстра манікюрного салону клієнтам повинна бути організована на висоті. Адже пані вкрай прискіпливо ставляться до вибору людини, який буде відповідати за красу їх нігтів. Тому при організації манікюрного салону рекомендується придивитися до підставок, які виявляться не тільки зручними в роботі, але також нададуть необхідний ефект на відвідувача.