Корисні поради
на всі випадки життя
» » Шуруповерт акумуляторний: який краще? Відгуки

Шуруповерт акумуляторний: який краще? Відгуки

Додано: 05.12.15
Рубрика: Ремонт

Щоб роботи були виконані максимально якісно, необхідно користуватися гарним інструментом. Давайте дізнаємося, як вибрати шуруповерт акумуляторний, яка фірма краще, і що за влаштування воліють професіонали.

Платформа – важлива деталь

Ні, навіть сама найважливіша. Платформа – це один з найважливіших критеріїв, за яким рекомендують підбирати цей ручний інструмент. Цей Параметр можна з'ясувати, якщо дізнатися напруга акумулятора. Сьогодні розрізняють близько 4 основних платформ. Кожен бренд, який займається виробництвом електричного або акумуляторного інструменту, що працює з якою-небудь однією платформою.
Шуруповерт акумуляторний: який краще? Відгуки

Підібрати платформу – це значить знайти компроміс між реальною масою і потужністю пристрою. Ви зрозумієте, який краще вибрати шуруповерт акумуляторний.

Доступні платформи

Так, інструменти, що працюють на напрузі 18 є чет середнім. Величина напруги дозволяє добитися хорошого крутного моменту до 100 Нм, і вага при цьому буде досить легким. На такому напруженні створюється більшість моделей для професіоналів, а також деякі представники аматорської групи.

24-платформа застосовується переважно для створення максимально якісного і найбільш дорогого обладнання. Це потужний двигун, менша чутливість до перевантажень, безвідмовність і збільшений робочий ресурс. Шуруповерт акумуляторний який фірми краще? Тут все залежить від потреб і роботи, яку доведеться виконувати.

Моделі, розраховані на 12 і 14 – це безліч аматорських пристроїв.

Шуруповерт акумуляторний: який краще? Відгуки

Тут компактність і легкість мають набагато більший пріоритет, ніж висока потужність, високі експлуатаційні характеристики, ресурс роботи. Треба сказати, що найчастіше на цьому напрузі можна виділити деякі серії інструменту для професіоналів від лідерів ринку. Якщо ви плануєте часто і серйозно використовувати цей прилад, то ваш вибір - професійний шуруповерт акумуляторний. Який краще вибрати з усього доступного різноманіття моделей, залежить від деяких вимог. Але не варто занадто радіти. Такі «зубри», як «Бош» або «Макіта», позиціонують свої прилади як техніку для професіоналів, але будь-який представник на цій платформі не зможе закрутити в щільну деревину 120-мм саморіз.
Акумулятори

Ці помічники любителів і професіоналів можуть харчуватися від батарей типу Ni-Cd або Ni-Mh. Також часто використовуються звичайні літієво-іонні батареї. Перші два акумулятора поширені ще більше зважаючи низької ціни, можливостей зберігання розрядженому стані, а також роботи при низьких температурах.

Батареї Ni-Mh повільно розряджається. Це помітно, якщо порівняти їх з більш ємними Ni-Cd.

Шуруповерт акумуляторний: який краще? Відгуки

Але ціна таких батарей дорожча. А ось за циклів заряду-розряду вони помітно слабкіше. Тут допускається до 700 циклів.

Шуруповерт акумуляторний - який краще? Відгуки кажуть, що стандартні Li-ion батареї практично не мають недоліків. Тут ми спостерігаємо невеликий час зарядки, також відсутня втрата заряду при просте. Серед переваг також можна виділити більш високі ємності, відсутність пам'яті, терміни роботи. Ціни ж також повністю відповідають високим характеристикам. Така батарея обійдеться від 3 до 8 тисяч.


Редуктор

Щоб вибрати шуруповерт акумуляторний (який найкраще підійде вам), корисно знати деякі важливі характеристики. Так, один з важливих показників – частота обертів. За кількістю оборотів всі пристрої можна розділити на два класу – дрилі на акумуляторах і безпосередньо шуруповерт для монтажних робіт. Частоти обертів в шуруповертах невеликі – близько 400-500 про, а ось крутний момент – досить високий.

Шуруповерт акумуляторний: який краще? Відгуки

Виробники рекомендують користуватися ними для закручування. Однак сучасні монтажні технології передбачають не тільки виконання кріплення, але також і свердління.

Свердлимо кріпимо, нарізаємо різьблення

Щоб активувати режим свердління, на багатьох пристрою від шанованих брендів є спеціальна перекидна рамка. Вона перемикає режими роботи редуктора. На режимі свердління подвоюється частота обертання. Також удвічі зменшиться крутний момент. Свердлінням користуються рідше, однак наявність такого режиму – це один інструмент замість двох. Існує і трьохшвидкісний шуруповерт акумуляторний, який краще справляється з нарізанням різьби за допомогою мітчиків. Тут є можливість отримати ще більш низьку частоту обертання, а обертовий момент буде просто величезний.

Планетарні редуктори

У цих пристроях застосовують редуктори планетарного типу. Найчастіше в таких конструкціях можна виявити три сателіта. Водило ж жорстко кріпиться до корони, воно має меншу передачу. Якщо апарат здатний видавати до 25 Нм крутного моменту, то пристрій редуктора переважно пластикове. При крутному моменті до 50 Нм виробники допускають пластиковий корпус. Якщо це потужний інструмент, розрахований на професійне використання, редуктор складається тільки з металевих деталей. Вибираючи шуруповерт акумуляторний, який краще - не складно здогадатися. Металеві деталі мають набагато більш високу довговічність і впевнений ресурс роботи.


Запобіжна муфта

Ця система дозволяє регулювати крутний момент. Користуватися пристроєм так само, як і динамометричним ключем, не представляється можливим, а шкала лише умовна. Однак якщо виробники вказують дані залежності зусиль від положення регулятора, то цей інструмент можна взяти до уваги.

Шуруповерт акумуляторний: який краще? Відгуки

По своїй конструкції ця деталь являє собою тріскачку в зовнішній шестірні редуктора. Вона додатково підтискається кільцевої пружиною. Один кінець її з'єднується з корпусом приладу. Другий з'єднаний з крутиться рукояткою у патрона. Щоб вибрати шуруповерт акумуляторний, який краще, відгуки не потрібно виключати. Так, користувачі пишуть про слабких місцях – це дротяна тяга і безпосередньо сама пружина. Вона зроблена з неякісних матеріалів і через деякий час інтенсивного використання вона втрачає свої характеристики.

Ергономіка

Зручність використання ручного інструменту – це щось більше, ніж простий комфорт. Багато виробники цих пристроїв постійно намагаються постійно покращувати показники ергономіки. Існує безліч різних форм корпусу, матеріалів для накладок. Багато прилади розрізняються розподілом ваги, розташуванням органів управління. Так, шуруповерт акумуляторний, який краще, потрібно вибирати по руці майстра і типу роботи, яку доводиться виконувати. Краще всього підібрати саме зручний у всіх сенсах шуруповерт, навіть якщо доведеться заплатити за це іншими характеристиками.

Одним з важливих ергономічних параметрів є кут між віссю ручки і віссю мотора. Дизайнери, створюючи на їх погляд, комфортне обладнання, іноді роблять занадто великий кут нахилу ручки тому. З-за цього не завжди виходить зручно користуватися інструментом. У майстрів затікають або надміру перенапружуються долоні, а також з'являється мозоль між великим і вказівним пальцем. Перемикати бік обертання потрібно однією рукою, це припадає робити досить часто. Шуруповерт акумуляторний який краще? Відгуки допоможуть визначитися, але краще всього, якщо ви самі потримайте свій вибір у власних руках. Також не зайвим буде переконатися у відмінній балансування вибраного інструменту.

Вибір під специфіку робіт

Може здатися, що шуруповерт – універсальний інструмент. Насправді це не зовсім так.

Так, для тих, хто збирає меблі, підійдуть більш компактні моделі. Вони зручні тим, що можна працювати навіть в самих важкодоступних місцях, а зусилля і крутного моменту достатньо для надійної і якісної зборки. Режим свердління тут практично не використовуються. Так, для свердління купується більш потужний шуруповерт акумуляторний. Який краще? «Макіта» надає великий вибір професійних інструментів за досить доступною ціною. Шуруповерти даної фірми володіють високими характеристиками і дуже зручні.

Також ці інструменти використовують для монтажу гіпсокартонних конструкцій. Тут виробники пропонують двошвидкісні моделі з ємною батареєю. Для цього виду робіт дуже критичний вага інструменту. Для робіт по стелі підійдуть моделі з однією швидкістю без патрона на основі цанги.

У роботах по спеціальному монтажу важлива потужність. Тому вибирають шуруповерт акумуляторний, який краще за додатковими функціями. Споживачі хочуть, щоб пристрій міг замінити і перфоратор, дриль.

Бренди та моделі

Ми розглянули конструкцію, важливі критерії вибору цих інструментів. Тепер давайте розберемо найбільш популярні моделі з усього того, що пропонується сьогодні на ринку.

Шуруповерт акумуляторний: який краще? Відгуки

«Інтерскол»

При виборі такого інструменту, як шуруповерт акумуляторний (який краще), «Інтерскол» готовий запропонувати кілька лінійок пристроїв. Це шуруповерти для професіоналів і апарати аматорського рівня для дому.

Професійна лінійка відрізняється наявністю двох швидкостей, ємним акумулятором, високим крутним моментом. Нікель-кадмієві акумулятори дозволяють пристрою дуже довго працювати в автономному режимі. Крутний момент в різних моделях може досягати 30 Нм. Пристрої довговічні, практичні і нескінченно зручні. Легка вага моделей зробить роботу з ними більш приємною. «Інтерскол» - це гідний шуруповерт акумуляторний. Який краще – відгуки допоможуть з вибором. В цілому люди говорять про техніку даного виробника вельми позитивно.

«Бош»

Перша модель в нашому списку – це відмінне придбання для дому. Він знаходиться в зеленій, непрофесійної лінійці всього інструменту від «Бош».

Шуруповерт акумуляторний: який краще? Відгуки

Німецький або російський шуруповерт акумуляторний - який краще? Відгуки про першому дуже хороші. Параметри даного приладу здатні покрити всі потреби домашнього майстра і навіть можуть дати фору деяким професійній техніці. «Бош PSR 1200» - це, в першу чергу, компактні розміри. Потім в очі кидаються силові характеристики. Акумулятор здатний видати 12 Вольт, а зусилля при цьому – 15 Нм. Крім розмірів і сили, це досить функціональний пристрій. Є можливість регулювати крутний момент, блокувати прилад від самостійного включення. Реверс робить роботу з пристроєм і зовсім дуже приємною. Якщо ви шукаєте шуруповерт акумуляторний, який краще для дому, то Bosch PSR 1200 – відмінний вибір.

Також на ринку представлений професійний інструмент. Це синя лінійка продукції.

Шуруповерт акумуляторний: який краще? Відгуки

Модель Bosch GSR 18 V – мрія тих, хто займається меблями, а саме її складанням та розбиранням професійно. Це надійний і потужний шуруповерт німецького виробництва. Він ідеально підійде там, де простір обмежений. Крім інших переваг, цей апарат має ємну батарею. Могутній планетарний редуктор у цій моделі здатний видавати до 67 Нм крутного моменту. Якщо ви вибираєте шуруповерт акумуляторний, який краще, «Bosch GSR 18 V» – вибір професіоналів.

Bosch GSR 1440 – професійна модель на дві швидкості з синьою лінійки продукції.

Шуруповерт акумуляторний: який краще? Відгуки

Перевага моделі – її ціна. Планетарний редуктор дозволяє створити зусилля в 30 Км. Система захисту від перевантажень дозволяє збільшити довговічність роботи.

Ось ви і дізналися, як вибрати шуруповерт акумуляторний. Яка фірма краще? Кожна компанія пропонує кілька гідних лінійок. Виберіть свою модель.