Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як вибрати сходи для басейну

Як вибрати сходи для басейну

Додано: 06.12.15
Рубрика: Дім і затишок

Установка басейну – важливий етап облаштування дачної ділянки. Власний штучний водойма є втіленням мрії про райському оазисі в спекотні літні місяці. Така обновка стане не тільки статусним придбанням, але і проявом турботи про близьких людей.

Комфорт і безпеку членів сім'ї забезпечить грамотно підібрана сходи для басейну .

Критерії вибору

 • Тип. В залежності від конструкції встановленого басейну виділяють «римські» і класичні навісні моделі. Не менш популярне поділ сходів на односторонні і двосторонні.
 • Матеріал. Незважаючи на різноманітність представленої продукції, рекомендується віддавати перевагу моделям з металевою основою. Вибір товару, виготовленого з нержавіючої сталі, позбавить від маси турбот по заміні та ремонту в майбутньому. Широко поширені також моделі з пластику, бетону та переробленої деревини.
 • Спосіб кріплення. Надійна фіксація поручнів та сходів – запорука здоров'я і безпеки близьких. Оптимальний варіант – сходи, закріплена за борт басейну за допомогою металоконструкцій, вкопана в землю зворотною стороною на достатню відстань.
 • Розмір. Слід орієнтуватися на висоту і ширину бортів, зріст, вага і вік людей, що регулярно користуються басейном. Оптимальна відстань між східцями для дорослої людини – 24-26 см. Ширина сходів не повинна перевищувати півметра.
 • Вартість. На коливання цінового діапазону товару впливає статус випускаючої фірми. Впевненість в якості аналізованого товару дозволить не переплачувати за популярний бренд.
 • Як вибрати сходи для басейну

  Перевагою сучасних магазинів для дому і дачі є можливість вивчити запропоновану продукцію онлайн. Так, офіційний ресурс компанії Aquapolis – « http://aquapolis.ua/» містить докладну інформацію про кожному з вироблених товарів.

  Основними вимогами до товару є:

  • Безпека, що включає в себе неслизьку поверхню, широкі сходи і зручні поручні.
  • Співвідношення ціни та якості. Довгий термін служби забезпечить вибір продукції з нержавіючої сталі. Увага, перед оплатою слід ознайомитися з сертифікатом якості товару.
  • Приємний зовнішній вигляд, що гармонує з навколишньою обстановкою. Любителі екзотики можуть оформити басейн і прилеглу до нього територію в одному з популярних стилів.

  Грамотно підібрана сходи стане провідником у світ розкішної прохолоди спекотним літнім днем. Дачна ділянка з штучним басейном – гарантія приємного проведення часу і привід для захоплення сусідів.