Корисні поради
на всі випадки життя
» » Пам'ятки Аргентини: опис, фото

Пам'ятки Аргентини: опис, фото

Додано: 06.12.15

Існує країна, здатна справити незабутнє враження і на поціновувачів мистецтва, і на любителів пригод, і на туристів, які шукають комфортні умови для відпочинку. Пам'ятки Аргентини неможливо оглянути і через місяць перебування на території цієї дивної держави. Тому мандрівники повертаються сюди знову і знову.

Пам'ятки Аргентини: Буенос-Айрес

Знайомство з країною краще всього починати з відвідин найцікавіших місць столиці. Саме тут сконцентровані найбільш яскраві з тих, якими володіє Аргентина, пам'ятки. Буенос-Айрес, прозваний південноамериканським Парижем, відомий також як місто, яке ніколи не занурюється у сон. Перейнятися діловим настроєм столиці легко, вивчаючи квартал Пуерто-Мадеро, що знаходиться в гавані. Архітектура будівель належить до напрямку хай-тек, височенні хмарочоси є сусідами з розкішними яхтами, пришвартовані до берега.
Пам'ятки Аргентини: опис, фото

Багато пам'яток Аргентини дозволяють гостям країни ближче познайомитися з її історією. Відвідування площі дасть Травня можливість насолодитися чарівними краєвидами. Обов'язково варто подивитися на величний головний собор, ратушу, помилуватися на Рожевий палац. Балкон цієї будівлі використовувала Евіта Перон, виступаючи зі своєї прославленої арією. Тут же туристи зможуть прогулятися по вулиці 9 Липня, визнаної найширшою в світі, включає 20 смуг.

Пам'ятки Аргентини – це також Палермо, саме там проживала сім'я знаменитого Че Гевари близько 50 років тому. Заслуговує уваги і квартал Ла-Бока, що прославився в якості батьківщини танго. Строкатість, якої відрізняються дахи та стіни будівель, пов'язана з традицією, основоположниками якої стали моряки. Вони використовували корабельні фарби всіх кольорів веселки для прикраси будинків.
Які водоспади відвідати?

Пам'ятки Аргентини – це не тільки незвичайні будівлі і вулиці, але і природні краси. Не можна побувати в цій країні і не побачити водоспади Ігуасу, що знаходяться на кордоні з Бразилією. Свою назву вони отримали завдяки індіанців гуарані, воно перекладається як «великі води».

Пам'ятки Аргентини: опис, фото

Найбільш високий з 270 водоспадів - Горло Диявола, він налічує 70 метрів у висоту. Водоспади Ігуасу - скарби, якими володіє Аргентина. Пам'ятки, створені природою, оточені незайманими джунглями. Батькам з дітьми варто заглянути і в національний парк Ігуасу, на території якого містяться понад 400 рідкісних різновидів птахів.

Найкрасивіші національні парки

Водоспади – далеко не єдине диво природи, обов'язкове для відвідування для тих, кого цікавлять найяскравіші пам'ятки Аргентини. Фото нижче представляє один з найкрасивіших національних парків країни – Науель-Уапи. Тут можна побачити нефункціонуючий вулкан Тронадор, прогулятися по альпійських луках, ближче познайомитися з місцевою фауною.

Пам'ятки Аргентини: опис, фото

Площа льодовикового озера, що знаходиться на території парку, перевищує 100 кв. км. Воно включає острів-заповідник, куди туристи можуть потрапити на човнах, записавшись на спеціальну екскурсію.

Варто заглянути і в Лос-Гласьярес. Цей національний парк входить до числа найбільших на території держави, його довжина виходить за рамки 170 км. Відвідувачі зможуть зробити барвисті знімки на тлі прозорих озер, скелястих гір. Тут же знаходиться знаменитий льодовик Періто-Морено, на який можна помилуватися зі спеціальних містків.


Найвідоміші винні регіони

Практично всі гості країни намагаються неодмінно потрапити в Мендосу. Не дивно, адже цей виноробний регіон визнаний найважливішим серед тих, якими володіє Аргентина. Країна, пам'ятки якої не можна повністю обстежити і за рік, притягує туристів і вишуканими алкогольними напоями. Приблизно дві третини місцевого вина виготовляється в Мендосі.

Пам'ятки Аргентини: опис, фото

Відвідувачі виноробного регіону зможуть вивчити основи виноробства, дізнатися цікаві подробиці, пов'язані з історією цього мистецтва. Обов'язково варто відвідати Clos de Chacras, цей винний ресторан функціонує вже понад 100 років.

Міста Аргентини

Буенос-Айресом не обмежується список населених пунктів країни, обов'язкових для відвідування. Сан-Карлос-де-Баричоле – місто, гості якого зможуть чудово провести час поза залежності від поточного сезону. Особливо жвавим це місце стає взимку, коли сюди стікаються лижники з різних куточків світу. У теплу пору року можна побродити по схилах гір, осідлати коня або віддати перевагу гірський велосипед. Всі умови створені і для мандрівників, які захоплюються риболовлею.

Пам'ятки Аргентини: опис, фото

Колоніальна архітектура чекає туристів в Сальте, одному з найбільш строкатих міст, якими володіє Аргентина. Країна, пам'ятки якої відрізняються самобутністю, надає своїм гостям можливість покататися на поїзді в хмарах». Цей дивовижний транспорт курсує на висоті 4000 метрів, перевозячи мандрівників з Сальти в невелике гірське селище.

Що ще подивитися?

Просто злочин – побувати в Аргентині і не побачити знамениту Вогняну Землю. Відвідувачі архіпелагу зможуть покататися по протоці Бігл, знайомлячись з морськими мешканцями, відвідати самий південний місто світу, яким вважається Ушуай. Відпочити від міського шуму легко в степу - пампасах, де можна продегустувати традиційні місцеві страви, покататися на конях.

Аргентина – держава, яке заслуговує того, щоб повертатися сюди знову і знову.