Корисні поради
на всі випадки життя
» » Препарат "Медихронал": інструкція із застосування, відгуки

Препарат "Медихронал": інструкція із застосування, відгуки

Додано: 07.12.15

Алкоголізм – проблема багатьох людей в нашій країні і не тільки. Вона руйнує сім'ї і здоров'я самого випиваючого людини. Щоб допомогти залежного пацієнта, фахівці вдаються до різних препаратів. Найбільшою популярністю користується такий медикамент, як «Медіхронал». Інструкція із застосування, відгуки та особливості згаданого ліки будуть описані в матеріалах даної статті.

Препарат "Медихронал": інструкція із застосування, відгуки

Форма, склад, упаковка і опис

Що являє собою такий препарат, як «Медіхронал»? Відгуки пацієнтів свідчать, що даний медикамент можна придбати в будь-якій аптеці у вигляді світло-жовтих гранул без будь-якого запаху.
Це ліки випускається в пакетах. Перший пакет містить в собі такий активний компонент, як глюкози моногідрат (у кількості 175 г). Також у нього входить додатковий інгредієнт у вигляді повидона.

Що стосується пакету № 2 він включає в себе гліцин (у кількості 7 г) і форміат натрію (у кількості 35 г). В якості допоміжних складових використовується повідон.

В якій упаковці продається препарат «Медіхронал»? Інструкція із застосування дезінтоксикаційних гранул містяться в пачці з картону. У ній може знаходитися один комплект пакетів, сім або ж двадцять один.

Фармакодинаміка

Які властивості притаманні медикаменту «Медіхронал»? Інструкція (відгуки про це засобі будуть представлені нижче) повідомляє, що це комбінований засіб. Воно сприяє зниженню надлишкової кількості токсичних метаболітів етилового спирту (оцтового альдегіду) в організмі людини.
Даний препарат здатний надавати дезінтоксикаційну дію. Також він активізує обмінні процеси і стимулює біологічний синтез катехоламінів, у тому числі норадреналіну. Такий вплив ліки сприяє посиленню процесів нейромедіації і функціональної діяльності кори головного мозку, а також нормалізації лімбіко-ретикулярного комплексу.

Препарат "Медихронал": інструкція із застосування, відгуки

Які ще особливості має медикамент «Медіхронал»? Інструкція по застосуванню (відгуки про ліки носять вельми неоднозначний характер) свідчить, що він позитивним чином впливає на роботу печінки. Крім того, він значно покращує сон і самопочуття пацієнта.

Згідно з думками фахівців, зменшення симптомів гострого абстинентного синдрому та алкогольного отруєння настає приблизно через 35-37 хвилин після прийому гранул.

Фармакокінетика

Де відбувається абсорбція препарату «Медіхронал»? Відгуки лікарів і пацієнтів не зможуть дати відповідь на поставлене питання. Щоб дізнатися його, слід звернутися до інструкції, що додається. Приголосної їй, гліцин досить швидко всмоктується з кишечнику. Він має високу біологічну доступність, яка наближається до 100 %.

Також розглянутий медикамент швидко проникає в більшість рідин, органів і тканин організму. Під дією глициноксидази він трансформується в печінці.

Що стосується форміату натрію, то він також абсорбується з кишечнику. Після попадання в організм людини цей інгредієнт відразу ж вступає в реакцію з ацетальдегидом, в результаті чого виділяється кон'югат, який збільшує синтез макроергічних сполук і бере участь у роботі циклу трикарбонових кислот.


Препарат "Медихронал": інструкція із застосування, відгуки

Показання до застосування

Коли слід використовувати препарат «Медіхронал»? Інструкція по застосуванню свідчить, що даний медикамент призначають у наступних випадках:

  • з метою збільшення ефективності інших способів терапії алкоголізму;
  • при абстинентному стані, алкогольному отруєнні;
  • для попередження сп'яніння;
  • для повторної профілактики алкоголізму.

Протипоказання

Чи відомо вам про те, при яких станах не можна приймати гранули «Медіхронал»? Інструкція, відгуки досвідчених фахівців стверджують, що протипоказань у даного препарату практично немає. Його не рекомендується призначати лише при наступних станах:

  • цукровому діабеті, що протікає у важкій формі;
  • гіперчутливості до складових інгредієнтів;
  • артеріальної гіпотензії.

Препарат «Медіхронал»: інструкція по застосуванню

Відгуки про даному засобі будуть описані нижче.

Препарат "Медихронал": інструкція із застосування, відгуки

Даний медикамент приймають тільки після їжі. Вміст двох пакетиків попередньо розчиняють у 200 мл води.

Одноразовою дозою цього ліки вважається 285 м, тобто сума мас гранул двох пакетів.

З метою посилення смакових властивостей препарату в якості розчинника дозволяється використовувати не звичайну воду, а будь-які негазовані напої.

Так в якій дозуванні призначають гранули «Медіхронал»? Інструкція повідомляє, що для купірування абстинентних станів і гострих алкогольних отруєнь пацієнту призначають по 285 г медикаменту через 12 годин в перший день, а в другій і третій – по 285 г один раз на добу.

При поєднанні препарату з іншими засобами (при лікуванні хронічного алкоголізму або повторної профілактики) «Медіхронал» рекомендують приймати по 285 г один раз на добу протягом тижня. Як правило, такі курси проходять три рази з перервами в три дні.

Щоб попередити рецидиви, через 6 тижнів після терапії фахівці радять пройти повторний місячний курс лікування. Такі профілактичні цикли бажано здійснювати протягом 1-2 тижнів 1-3 рази в рік.


З метою попередження сп'яніння пацієнту необхідно прийняти одноразову дозу медикаменту за 30 хвилин до передбачуваного вживання алкогольних напоїв.

Побічні реакції

Розглянутий медикамент може викликати наступні побічні явища:

Препарат "Медихронал": інструкція із застосування, відгуки

  • З боку травного тракту може проявитися нудота.
  • З боку НС у пацієнта нерідко спостерігається головний біль, погіршення концентрації, дратівливість і надмірне напруження.
  • Також можуть проявитися алергічні реакції у вигляді свербежу, висипу на тілі і кропив'янки.

Випадки передозування

При прийомі підвищених доз дезінтоксикаційних гранул у пацієнта можуть проявитися такі порушення в роботі травної системи, як пронос, здуття живота, нудота. Також можуть посилюватися побічні реакції. У цьому випадку слід провести симптоматичне лікування.

Відгуки про препарат

Тепер вам відомо, що представляє собою медикамент «Медіхронал». Інструкція із застосування, відгуки описані в даній статті.

Згідно з думками фахівців, повідомлення пацієнтів про препарат «Медіхронал» не завжди відповідають тому образу ліки, який був сформований в телевізійній рекламі. Тому багато лікарів рекомендують використовувати цей медикамент лише в комплексі з іншими ліками.

Препарат "Медихронал": інструкція із застосування, відгуки

Не можна не відзначити і той факт, що більшість пацієнтів, що приймали даний препарат перед вживанням алкогольних напоїв, стверджують, що він малоефективний і сприяє лише снодійного ефекту.