Корисні поради
на всі випадки життя
» » Застосування морозника кавказького для схуднення. Відгуки лікарів

Застосування морозника кавказького для схуднення. Відгуки лікарів

Додано: 13.12.15
Рубрика: Спорт і їжа
Приблизно в кінці лютого і на початку березня в гірських районах Кавказу з'являються дивовижні квіти, звані місцевими жителями «лісовими півоніями» або «різдвяними трояндами». Це морозник. Саме він славиться своїми властивостями, що дозволяють при правильному підході позбутися від зайвих кілограмів. Наскільки ефективно застосування морозника кавказького для схуднення? Що про це говорять користувачі та лікарі?
Застосування морозника кавказького для схуднення. Відгуки лікарів

Народний фольклор

Морозник – це дивовижний квітка, про яку ходить багато повір'їв і легенд. Так, багато старі люди досі вважають, що за допомогою квітів цього чудового представника флори можна викликати темних духів і інших демонів.


Крім цього, існує і повчальна легенда про прекрасну діву, що пролила сльози на сніг, і з них виросли квіти морозника. Як стверджують любителі історії, вона плакала тому, що при зустрічі з новонародженим немовлям Христа вона не змогла йому нічого подарувати. З цього моменту рослина охрестили «різдвяної розою». У часи облогового положення стародавнього грецького міста Кирри корінь морозника кавказького використовувався противниками опору з метою отруєння міських водоймищ. В результаті цього підступного задуму в обложених городян почалася страшна діарея, з-за якої вони не змогли довго стримувати натиск ворога. Місто впало, а всі місцеві жителі були знищені.
Застосування морозника кавказького для схуднення. Відгуки лікарів

Інформація до роздумів

Морозник – незвичайне декоративна рослина родини жовтецевих з пишними білими квітами. Незважаючи на те що морозник не можна віднести до лікарських трав, він володіє корисними властивостями, які часто використовуються знаючими людьми з метою самолікування від різних захворювань.


Приміром, ця рослина здатна підвищувати стійкість вашого організму до хвороб, зменшувати шари підшкірного жиру, очищати від шлаків, токсинів та інших негативних елементів, здатних накопичуватися. Також з його допомогою можна позбутися від таких недуг:
 • мігрені;
 • больових відчуттів в області суглобів;
 • проблем з печінкою і нирками;
 • простатиту;
 • серцево-судинних і деяких гінекологічних захворювань.
 • Відомо і застосування морозника кавказького для схуднення, і про це ми поговоримо більш детально.
  Застосування морозника кавказького для схуднення. Відгуки лікарів

  Чому морозник рекомендують для схуднення?

  Головною проблемою людей з зайвою вагою є порушення обміну речовин. Відновити його можна за допомогою морозника. Справа в тому, що ця рослина володіє яскраво вираженим проносну дію. Отже, при правильному його застосуванні відбувається повне очищення кишечника і судин, кров оновлюється, а також відновлюються обмінні процеси всього організму. Найчастіше для лікування використовуються коріння рослини. Проте, вживаючи їх з метою схуднення, необхідно не забувати про їх отруйність.
  Застосування морозника кавказького для схуднення. Відгуки лікарів

  Прості правила для бажаючих скинути вагу

  Щоб вживання коренів рослини привело до очікуваного ефекту, необхідно дотримуватися дуже прості правила:
 • слідувати інструкції;
 • дотримуватися дозування;
 • дотримуватися точного режиму з урахуванням перерв між курсами;
 • намагатися не їсти на ніч і по можливості не переїдати;
 • вести активний спосіб життя.
 • І тільки при дотриманні всіх цих умов вам допоможе схуднути морозник кавказький. Ціна на нього залежить від дозування та фірми-виробника. Вона коливається в межах 34-158 рублів за 10 р.
  Застосування морозника кавказького для схуднення. Відгуки лікарів

  Дозування та форма випуску морозника

  Випускається морозник у пакетиках, що віддалено нагадують чайні. Їх вміст – подрібнені коріння рослини. У кожному з пакетів – по 10 г морозника. Також цього представника флори в подрібненому вигляді можна зустрічати і розсипом, наприклад, в невеликих пластикових ємностях, забезпечених мірною ложечкою. Крім цього, застосування морозника кавказького для схуднення передбачає використання своєрідних трав'яних сумішей, що випускають в залізних банках. До наприклад, морозник може випускатися в тандемі з клітковиною або розторопшею. В таких ємностях сировини близько 300 м, і приблизно 96% – це клітковина, а всього 3-4% – морозник.

  Морозник кавказький: як приймати

  Всім людям старше 14 років рекомендується почати вживати порошок кореня морозника з однієї мірної ложки – 50 мг. Ця ж доза відповідає 1/4 частини гірчичною ложки. І приблизно стільки ж порошку з легкістю поміщається на кінчику ножа. При цьому дану дозування рекомендується застосовувати протягом 10-ти днів. Починаючи з 11-го дня, збільшити добову норму до 100 мг або двох мірних ложок. Причому таку ж порцію варто вживати до 20-ти днів. На наступному етапі застосування морозника кавказького для схуднення слід починати з 150 мг. Цю ж норму рекомендується застосовувати включно до 30-го дня. А вже на наступний день і протягом наступних п'яти місяців добове споживання рослинного порошку необхідно збільшити до 200 мг. Примітка. Даний курс становить півроку. На наступному етапі варто взяти тридцятиденний перерву і повторити початковий курс лікування, виконуючи знову поетапне збільшення дозування, починаючи з 50 мг. Як правильно пити, чим і як розводити, і небезпечно вживати морозник кавказький? Застосування та протипоказання цього кошти будуть розглянуті далі.
  Застосування морозника кавказького для схуднення. Відгуки лікарів

  Застосування морозника: умови і спобличчя розведення

  Заготовлювати першу дозування порошку рослини слід з вечора. Для цього візьміть звичайну чарку або стопку зі скла, висипте вміст мірної ложки і залийте його водою. При цьому вода, по-перше, повинна бути кімнатної температури, а по-друге, наливайте її за своїм розсудом, так як її кількість принципової ролі не грає. Другий головний момент: приготовлений і розведений водою морозник необхідно випивати вранці і за годину до прийому їжі. Якщо ж смак отриманого розчину вас не влаштує (він має яскраво виражений гіркий присмак), можна додати чайну ложку меду. Третій момент. Наприклад, ви не приготували розчин з вечора. Зробити його можна і вранці. Для цього вміст ложки необхідно залити водою і дати настоятися протягом 10-15 хвилин. А після того як ви побачите освіта легкого осаду, випийте його. Увага! Не завертайте пакетики з коренем у додаткові поліетиленові пакети. При зберіганні баночок з порошком у холодильнику рекомендується зробити їх кришках невеликі отвори. Це дозволить забезпечити морозник кавказький (застосування та протипоказання цього кореня ви знайдете в нашій статті) киснем, а, отже, продовжить термін його зберігання.

  Чи є протипоказання для тих, що худнуть?

  Багато вважають, що використання морозника з метою схуднення – виправданий ризик. Однак тут ключове слово «ризик». Справа в тому, що рослина є отруйним. А за словами деяких експертів, воно здатне накопичувати свої отруйні речовини в серцевому м'язі. Отже, красива «різдвяна троянда» далеко не всім підходить. Як виявилося, її не варто застосовувати наступним людям:
 • вагітним і годуючим матерям;
 • дітям до 14 років;
 • алергікам і особам з гіперчутливістю до кореня рослини.
 • Далі ми розповімо, чи варто пити морозник кавказький. Відгуки лікарів ви прочитаєте нижче.

  Що кажуть про морознике лікарі?

  Думка лікарів про морознике неоднозначно. Одні з них категорично проти використання лікарських препаратів, що містять отруйні речовини, в будь-яких дозах. Інші, навпаки, впевнені в тому, що при дотриманні інструкції використання кореня морозника призводить до виліковування 70% різних захворювань. Одним словом, застосовувати чи ні дана речовина – вибирати вам. Але перед тим як вживати морозник кавказький, відгуки лікарів рекомендується вивчити більш уважно!