Корисні поради
на всі випадки життя
» » Смартфон Samsung A3 Galaxy: опис, характеристики, відгуки власників

Смартфон Samsung A3 Galaxy: опис, характеристики, відгуки власників

Додано: 13.12.15
Сьогодні ми поговоримо про смартфон, який визначений південнокорейським виробником продуктову лінійку "Галаксі". Предмет нашого огляду – Samsung A3. Ну а почнемо, як правило, з невеликої передісторії і позиціонування апарату на міжнародній мобільній арені.

Вступ

Смартфон Samsung A3 Galaxy: опис, характеристики, відгуки власників
2014 рік для південнокорейської компанії ознаменувався різким падінням продажів смартфонів, які знаходяться в середньому ціновому сегменті. На те були вельми певні причини. Наприклад, однією з них стали усереднені характеристики, які просто не давали спокою потенційним покупцям. Виходило адже як: є два пристрої за схожою ціною, але "Самсунг" пропонує меншу продуктивність у порівнянні з іншим апаратом навіть менш відомого бренду. Як ви думаєте, на чию користь все одно віддавав своє рішення покупець?


Тут вже знайшли, де розгулятися, китайські компанії на кшталт Lenovo і ZTE. Хоча говорити про малої популярності першою навіть у порівнянні з південнокорейським виробником було б досить нерозумно, якщо згадати, з якими амбіціями китайці пробивалися на ринок смартфонів. Саме в силу того, що "Самсунг" почала піднімати ціни на свої пристрої виключно в силу популярності компанії у всьому світі, чималий відсоток аудиторії відвернувся від корейців, зробивши розворот до Піднебесної. Давайте просто з'ясуємо одну просту річ: чіпсети відповідних пристроїв були практично однаковими, як і матеріали виготовлення корпусів. Це має наочно пояснити, чому аудиторія не побажала переплачувати гроші.


Виправлення помилок

Смартфон Samsung A3 Galaxy: опис, характеристики, відгуки власників
Samsung Galaxy A3 був розроблений компанією як засіб повернення і підвищення продажів. Він став одним з проявів зовнішньої політики фірми на ринку смартфонів, яка була вироблена на 2015 рік. А що ж сталося, якщо говорити більш конкретно? Ми можемо помітити, що стратегію південнокорейський виробник переробив від початку до кінця, вирішивши відмовитися від розробки і постачання на міжнародну арену величезної кількості різних моделей. Замість цього було прийнято рішення про випуск в кожному окремому сегменті своєрідного "героя", який, по суті справи, і повинен був привертати увагу. І попереду фірму чекав справжній тріумф. Пристрій, випущене на міжнародну арену мобільних апаратів, стало дійсно масово здобувається в світі, досить популярним і дуже затребуваним. Але це, якщо дивитися з точки зору виключно сегмента. Не можна сказати, що смартфон міг скласти конкуренцію апаратів з інших ніш, це було б нелогічно. Відзначимо одну дуже цікаву річ: залишаючи про Samsung A3 відгуки, покупці телефону нерідко відзначають нібито стильний і оригінальний дизайн. Насправді ж нічого дійсного оригінального в ньому немає, скрізь, з яких би сторін і під якими кутами ми не поглянули на пристрій, побачимо цілком характерні риси, притаманні саме смартфонів південнокорейського виробника.

Різниця між моделями лінійки

Смартфон Samsung A3 Galaxy: опис, характеристики, відгуки власників
А-серія дає нам уявлення про продуктовому ряді, що складається з трьох різних пристроїв: А3 А5 а також А7. Різниця між цими трьома апаратами полягає, по більшій частині, виключно в апаратній частині. Але на додачу до неї, звичайно ж, йде і діагональ екрана. Ну, а якщо говорити більш конкретно, то смартфон Samsung Galaxy A3 оснащений екраном з діагоналлю, дорівнює 45 дюйми, А5 має 5 а А7 – 55 дюймів. В іншому ми не помітимо ніяких відмінностей. Конструкція, яка застосовується до всіх трьох пристроїв, абсолютно ідентична, так і з приводу зовнішнього вигляду можна сказати те ж саме. Власне, з таких особливостей ці смартфони і створили єдину серію, яка позиціонується на ринку як справжній продуктовий ряд.

У загальному і цілому

Смартфон Samsung A3 Galaxy: опис, характеристики, відгуки власників
Що можна ще сказати з приводу подання Samsung Galaxy A3 SM на міжнародній арені? Напевно, варто розібратися просто з серією. Продуктовий ряд "А", в який входить і смартфон Samsung Galaxy A3 представляється як лінійка, пристрої якої оснащені останньою версією операційної системи на момент випуску. Корпус виконаний з досить якісних, добротних матеріалів. Проте в плані технічних характеристик це не найкращі смартфони. До речі, про це ми зараз поговоримо докладніше, стосовно саме до предмету нашого сьогоднішнього огляду.

Зв'язок

Смартфон Samsung A3 Galaxy: опис, характеристики, відгуки власників
Samsung A3 відгуки про який ми наведемо в кінці цієї статті, працює в діапазонах GSM і UMTS. Крім того, в пристрій вбудований модуль LTE, необхідний для використання стільникових мереж четвертого покоління. Для роботи з міжнародною мережею передбачені стандарти 3G і 4G, а також EDGE і GPRS. Вбудований модем можна використовувати для того, щоб створити точку доступу Wi-Fi. До неї зможуть підключитися інші смартфони, планшетні комп'ютери та ноутбуки. За рахунок функції "Блютуз" версії 4.0 можна обмінюватися мультимедійними даними з відповідними пристроями. Модуль Wi-Fi працює у діапазонах b, g, n. У програмному забезпеченні Samsung Galaxy A3 відгуки про який ви можете прочитати в огляді, є E-mail клієнт. Просто незамінна річ для людей, які активно використовують можливості електронної пошти. Для синхронізації з персональним комп'ютером власникові телефону доведеться використовувати порт і кабель стандарту MicroUSB – USB 2.0.

Дисплей

Смартфон Samsung A3 Galaxy: опис, характеристики, відгуки власників
Діагональ екрану Samsung A300F Galaxy A3 становить 45 дюймів, як говорилося про це трохи раніше. Нагадаємо, що з кожною наступною моделлю діагональ збільшується на 05. При відповідному параметрі дозвіл екрану складає лише 960 на 540 пікселів. Матриця виготовлена за технологією Super AMOLED, яка демонструє непогані (хоча назвати їх кращими просто не вийде) кути огляду. Передача кольору екрану дозволяє відобразити до шістнадцяти мільйонів відтінків. Сенсорний дисплей відноситься до ємнісного типу. За рахунок наявності функції під назвою "мультитач" отмасштабировать зображення в деяких додатках досить зручно.

Камери

Смартфон Samsung A3 Galaxy: опис, характеристики, відгуки власників
Дозвіл основного модуля – вісім мегапікселів. Таким чином, камера видає нам непогані знімки. Однак ідеальними їх назвати буде, звичайно, важко. Зображення виходять у розмірі 3248 на 2448 пікселів. Присутня функція автоматичного фокусування на об'єкті зйомки. Неподалік від модуля вбудована спалах світлодіодного типу. Вона дозволяє вести фотозйомку, відеозйомку в умовах або повної відсутності освітлення, або при його критичному недоліку. При цьому знімки виходять досить непоганими. Дозвіл відео – 1920 на 1080 пікселів (так зване якість Full HD). Смартфон оснащений фронтальною камерою (5 МП). Непоганий варіант, звичайно, для любителів знімків "селфи".

Процесор

В якості апаратної начинки у нас представлений чіпсет сімейства "Qualcomm". Якщо говорити більш точно, то це модель Snapdragon 410. У складі пристрої працюють чотири ядра, які розвивають частоту аж до 12 гігагерц. Ну а графічне ядро є не що інше, як Adreno 306.

Пам'ять

Для зберігання персональної інформації за замовчуванням надано трохи менше 16 гігабайт. Це місце можна забити фотографіями, картинками, фільмами, музикою, відео, електронними книгами. Загалом, всім, чого тільки забажає власник смартфона. В апараті встановлений обсяг оперативної пам'яті, рівний 1024 мегабайт. Частина його для себе відбирає жадібна операційна система, але в цілому пам'яті вистачає навіть для використання смартфона в багатозадачному режимі. Спеціальна оболонка, як і ОС в цілому, працює досить плавно і спритно, нарікань практично не виникає. Часом (дуже рідко) можуть проявлятися лаги і фризи. Однак проблема вирішується надовго допомогою звичайної перезавантаження пристрою. Для розширення вихідного обсягу довгострокової пам'яті передбачений слот формату MicroSD, призначений для відповідних зовнішніх накопичувачів. Максимальний підтримуваний їх розмір – 64 гігабайти.

Висновок. Samsung Galaxy A3: відгуки покупців

Що можуть розповісти нам власники апарату, які своєчасно його придбали і встигли протестувати? Ну що ж, давайте послухаємо перші (і не тільки) враження про смартфоні. На високому рівні виявився чистий за якістю і гучний по силі звучання голосовий виклик. Це, в принципі, відмітна риса багатьох, практично всіх пристроїв південнокорейського виробника, особливо дивуватися тут нічому. Мова співрозмовника добре чутна, а власника телефону – не менш добре транслюється на інший кінець відсутнього дроти. Розташування телефонів підібраний чудово. Навіть гучна обстановка навколо не завадить вдалому і зрозумілому телефонної розмови. Коштував говорити про хороше запасі гучність розмовного динаміка? Напевно, немає. На території Російської Федерації модель під час старту офіційних продажів отримала вартість 17 тисяч рублів. Вище позначки вона навряд чи підніметься. З недоліків слід зазначити не саму продуктивну апаратну начинку. Та й функціональність трохи накульгує, якщо говорити чесно. За ті ж самі гроші можна знайти пристрою набагато продуктивніше, ніж предмет нашого сьогоднішнього огляду. Інша справа, що корпуси будуть виготовлені не так преміально, і не будуть володіти такою надійністю. Але тут вже однозначно доведеться вибирати один із двох стільців, на який згодом сяде потенційний покупець.