Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як вибрати хороше ліжко: поради фахівців

Як вибрати хороше ліжко: поради фахівців

Додано: 14.12.15
Рубрика: Ремонт
Коли людина вибирає ліжко, він не тільки зумовлює своє здоров'я, але і відмінний настрій, і гармонійний інтер'єр спальні, і якість повноцінного відпочинку, так що легковажно до цього питання підходити вже точно не можна. Як вибрати хорошу ліжко, щоб ні на секунду не пошкодувати про придбаної речі?

Каркас – основа міцності і довговічності

Як вибрати хороше ліжко: поради фахівців
Навіть якщо у вашій спальні варто наймодніша і шикарна ліжко, а каркас у неї хисткий, то недовго ви будете радіти своєму щастю. Ні кімнати, ні довговічності чекати від такого виробу не варто. Як правило, конструкція ліжок буває двох типів: перша складається з бічних панелей і двох опорних спинок, друга – з чотирьох бічних панелей, на яких фіксуються навісні спинки. У другому випадку опорою зазвичай служить платформа або ніжки. Яка ліжко краще в даному випадку? Якщо каркас зроблений з хороших порід дерева, як, наприклад, в моделях, представлених в інтернет-магазині Кровати.ги , то зовсім неважливо, яку конструкцію ви виберете, хоча фахівці радять віддати перевагу другому варіанту.

Хороша підстава вироби – запорука надійності

Зазвичай людина не замислюється, яка ліжко краще з точки зору її заснування, а дарма, адже від цього багато залежить. Наприклад, обов'язково потрібно звертати увагу на те, скільки перемичок укладено на каркас, це ж опора для матраца. Двоспальне виріб містить у своїй конструкції близько 30 таких перемичок, односпальне, відповідно, - приблизно, 15. Відстань між елементами не повинна перевищувати ширину самої перемички. Забудьте про конструкціях з сітками і решітками, яким властиво прогинатися, а значить, доставляти вам дискомфорт.
Як вибрати хороше ліжко: поради фахівців

Зручні ліжка немислимі без хороших матраців

Якщо ви вже вирішили, яке ліжко краще у вашому конкретному випадку, саме час подумати і про гідне матраці. Не варто сліпо вірити тим, хто переконаний у необхідності придбання твердого вироби. Воно повинно бути не дуже м'яким, але і жорстким в міру. Звичайно, ідеальний варіант – ортопедичний матрац з латексної або пружинної основою. Перші повністю повторюють форму вашого тіла, а надійність друге залежить від того, скільки в них пружин (чим більше, тим краще). Якщо вам по душі самий звичайний матрац, то зверніть увагу на наповнювач. Хорошими варіантами вважаються водорості і кокосове волокно, алергікам краще вибрати холофайбер.
Як вибрати хороше ліжко: поради фахівців

Розмір виробу теж має значення

Як правило, ширина двоспального ліжка становить 160 або 180 см, але бувають і інші розміри. Як вибрати хорошу ліжко, щоб не помилитися? Тут вам потрібно орієнтуватися на те, щоб було комфортно відпочивати, щоб виріб чудово вписувалося в спальню і не закривало простір. Наприклад, в інтернет-магазині меблів «Кровати.ги» ви знайдете найрізноманітніші ліжка як за розмірами, матеріалами виготовлення, стильової спрямованості, так і по ціновій категорії. А численні акції, розпродажі, уважні менеджери зроблять процес вибору приємним і швидким. Вам розкажуть, яка ліжко краще буде саме для вас, для вашого комфорту, ви знайдете як економ-пропозиції, так і елітні вироби на будь-який смак. Тільки пам'ятайте, ліжко – це ваше здоров'я, тому не один раз подумайте, перш ніж зробити вибір!