Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як правильно користуватися щоденником? Як зробити незвичайні щоденники своїми руками?

Як правильно користуватися щоденником? Як зробити незвичайні щоденники своїми руками?

Додано: 14.12.15
Зустрітися з друзями, приготувати лазанью, купити подарунок для племінниці, прийняти таблетки, перевірити пошту Список справ, які очікують нас кожен день, можна продовжувати до нескінченності. Кожна справа вимагає своєчасного і чіткого виконання. Далеко не кожен може похвалитися бездоганною пам'яттю. Для допомоги керівникам великих компаній, офісним працівникам, багатодітним мамам і домогосподаркам була створена незамінна на сьогоднішній день річ - щоденник. Насправді заміна щоденнику цілком знайдеться - це сучасні гаджети, які пропонують безліч програм для запису справ і планів, але незважаючи на це, мало хто відмовився від щоденників.


Навіщо вести каждодневник?

Якщо ви забудькуватий, незібраний і дуже зайнята людина, то вам необхідно почати вести щоденник. Надалі він привчить вас виконувати всі справи вчасно, не відкладати плани, а також дотримуватися дисципліни. Тільки за це потрібно хоча б спробувати почати вести свій власний щоденник. Якщо з часом ви раптом зрозумієте, що ведення щоденника не доставляє вам задоволення і ніяк не допомагає, то краще відразу кинути цю справу.
Як правильно користуватися щоденником? Як зробити незвичайні щоденники своїми руками?

Як правильно вести щоденник?

Існує кілька способів ведення щоденників, все залежить від того, який формат ви вибрали. У магазинах можна купити вже готовий блокнот, який можна вести весь рік. У такому діловому щоденнику перша сторінка починається 1 січня. Кожен день розбитий на годинник, в ньому також є календар, сторінка для запису телефонів, важливих дат та інше. Такий щоденник-календар зручно вести бізнесменам і офісним працівникам, яких за день чекає безліч зустрічей, телефонних дзвінків, переговорів.


Незвичайні щоденники можна також купити в магазині. Це може бути товстий зошит у твердій обкладинці у лінійку або клітку. Продаються і оригінальні щоденники з надрукованими малюнками.
Як правильно користуватися щоденником? Як зробити незвичайні щоденники своїми руками?

Як вибрати щоденник?

Якщо з вибором ділового блокнота для офісних працівників визначитися досить легко, то тим, хто вибирає щоденник більше для себе, ніж для роботи, для запису своїх думок, секретів, планів і т. д., буде набагато важче. Адже в будь-якому магазині, де продають канцтовари, дуже багато самих різних щоденників на будь-який смак. Цілком незвичайні щоденники продаються в книжкових магазинах. Ціна у них трохи дорожче, але зате і задоволення від такого каждодневника набагато більше. По-перше, всередині їх прикрашає велика кількість картинок, а також окремі рядки, прикрашені квітами або рамкою, для запису імені власника. Дуже красиві щоденники випускає знаменитий бренд «Молескін». Щоденники і скетчбуки від італійської фірми «Молескін» обожнювали такі легендарні обличчястості, як Ван Гог, Хемінгуей і Пікассо.
Як правильно користуватися щоденником? Як зробити незвичайні щоденники своїми руками?
Деякі підлітки теж ведуть щоденники, особливо дівчатка. У своїх щоденниках вони записують думки, ідеї, переживання, плани і навіть секрети. Саме тому для підлітків важливо, щоб ця книга, якої вони будуть довіряти велику кількість своїх думок, була красивою і неповторною. Для підлітків створені прикольні щоденники в різнокольорових картинках або ж з незвичайними обкладинками. До речі, щоденник стане прекрасним подарунком.
Як правильно користуватися щоденником? Як зробити незвичайні щоденники своїми руками?

Як зробити гарний щоденник із звичайної зошити?

Творчі обличчястості можуть спробувати оформити зошит, перетворивши її в гарну записну книжку. Купіть товсту зошит з красивою обкладинкою і різнокольорові стікери. Розділіть клейкими стікерами зошит на кілька розділів. Кожен розділ може бути присвячений окремій тематиці. Приміром, перший ви можете записувати список справ, до другого розділу список необхідних покупок, в третій кулінарні рецепти і т. д. Такі зовсім різні оригінальні щоденники можуть вийти у будь-якої людини.

Як зробити щоденник своїми руками з нуля?

Багато дівчат захоплюються рукоділлям і створенням своїх власних щоденників. Для того щоб створити свій, необхідно мати щільний картон, папір, клей, ножиці і папір для скрапбукінгу. Умільці часто діляться один з одним шаблонами, з допомогою яких вони створюють незвичайні щоденники. Як правило, ці шаблони складаються з рядків, прикрашених квітами або картинками. Їх можна роздрукувати, і вийдуть цілком симпатичні сторінки для вашого майбутнього щоденника. Якщо ж ви хочете створити скетчбук, то можете використовувати звичайні білі аркуші паперу. Внутрішні сторінки потрібно зшити. Після цього необхідно вирізати з картону обкладинку і приклеїти на неї красиву папір для скрапбукінгу. Потім вам потрібно буде приклеїти зшиті сторінки на картон. Для цього підійде клей «Кристал», він добре тримає картон. Дайте клею просохнути. Дотримуючись цих правил, можна створити свої власні незвичайні щоденники. Щоденник зробити дуже легко, адже навіть маленькі діти самі роблять книжечки з паперу, в яких малюють і пишуть.