Корисні поради
на всі випадки життя
» » Подарунок на весілля зі смислом. Оригінальні ідеї

Подарунок на весілля зі смислом. Оригінальні ідеї

Додано: 14.12.15
Рубрика: Цікаве
Весілля – це прекрасна і відповідальна подія для всіх. Однаково хвилюються наречений з нареченою, батьки молодих з обох сторін, гості та ведучі свята. За хорошою доброю традицією молодої сім'ї прийнято дарувати подарунки. Категорія їх найрізноманітніша: подарунки зі змістом, жартівливі, незвичайні, потрібні. Презенти можна придбати в магазині або весільних салонах. Або ж можна подарувати річ, зроблену своїми руками.

«Довгий рубль»

Подарунок на весілля зі смислом. Оригінальні ідеї
Молодій сім'ї, тільки встає на ноги, не завадить у господарстві будь-яка дрібниця. Але самим потрібним, мабуть, у сучасному світі буде грошовий презент. Це не простий сувенір, а з серії: «Подарунки на весілля зі змістом з грошей». Підносити їх потрібно оригінально. Перший спосіб називається «Довгий рубль». Для його виготовлення краще придбати купюри, які продаються в магазині канцтоварів. Вони несправжні, тому їх не шкода буде склеїти скотчем між собою в довгу стрічку. Нехай їх буде багато. Можна скрутити отримані стрічки в рулон і перев'язати гумкою, як справжні доларові банкноти у фільмах. Справжні гроші слід покласти в конверт і подарувати в якості додатка.

«Банк»

Наступний варіант дарування купюр підійде як не можна краще. Запропонуйте сходити в банк і отримати там свої презенти, так як ті гроші, які зібрали для молодят, знаходяться в банку. Як називають долари? Зелень. А вона використовується при будь-якої консервації. Можна в банку, яка буде представляти відділення банку, покласти іграшки у вигляді помідорів і огірків, а в якості зелені додати гроші.
Подарунок на весілля зі смислом. Оригінальні ідеї
Подарунок на весілля зі змістом може подарувати будь запрошений на захід. Є великі жартівники, але до презенту грошового всі відносяться дуже серйозно. Хоча є і великі оригінали, здатні подарувати долари з достатньою часткою вигадки.

«Грошовий дощ

Зонт і гроші – це потрібні подарунки. Але просто їх подарувати було б нудно і нецікаво. До того ж парасольку в подарунок на весілля виглядає не дуже до місця, дешево. Іноді можна не вгадати з кольором. Але сховатися під подарованим парасолькою від дощу грошей молодим буде приємно. Як це зробити? Простіше не буває: прикріпити до спиць парасольки стільки купюр, скільки гість збирається дарувати нареченому і нареченій. Потім, коли дійде черга, з потрібними словами розкрити парасольку.

Подарунок на весілля зі смислом. Оригінальні ідеї

Дерево з грошей

Можна і потрібно підібрати вірші до подарунків, так як навряд чи гості мовчки дарувати придбані сувеніри. Дерево з грошей замість листя буде символізувати достаток у сім'ї. Молодята будуть тримати його про запас, як кажуть, на чорний день. При привітанні обов'язково потрібно додати побажання про те, щоб цей момент ніколи не настав.

Подарунок з казки

Подарунок на весілля зі смислом. Оригінальні ідеї
Зараз прийнято, щоб батьки дарували на весілля своїм дітям дорогі подарунки. Це може бути машина або квартира. Добре, якщо хтось із батьків піднесе свій подарунок на весілля зі змістом, з натяком. Нехай молодята здогадаються самі. Їм можна запропонувати згадати відому казку Олексія Толстого, в якій цим предметом була відкрита заповітна двері. Наречений з нареченою можуть відразу здогадатися, що в якості подарунка від мами і тата буде подарована квартира, так як казка називається «Золотий ключик». Але тут для молодих буде маленький підступ. Обіграти можна їх неправильну відгадку і запропонувати подумати ще раз. Тепер вже точно можна відкривати карти і озвучити, що люблячі батьки дарують на весілля ключі від машини.

Дерево

Жартівливі подарунки зі змістом можуть бути доповненням до основних. Нехай молоді знають свій рід, хай шанують своїх предків. Оформити подарунок можна у вигляді генеалогічного дерева з гілками, на яких зображені дідусі, батьки і молодята. Посуд з пластмаси буде означати непотрібні порожні сварки. Вони не будуть виникати, як не буде битися цей посуд. А якщо раптом почнеться сварка, молодята візьмуть по тарілці і просто випустять пар, намагаючись розбити посуд з подарованого набору.
Подарунок на весілля зі смислом. Оригінальні ідеї
Взагалі, будь-який подарунок, отриманий молодими, не може бути непотрібним, заради пристойності. Будь-яка дрібниця в цей день, навіть звичайне привітання, повинна мати сенс. Під час весільного торжества можна ще раз дати дружню пораду, батьківський наказ буде почути молодим зятем чи невісткою. Адже сам настрій свята - хвилюючий і незабутній. Ось тому важливо кожне слово, яке адресується молодим, будь то вірші до подарунків або листівка.

Пісні, танець і презентація

Оригінальні презенти радують всіх гостей. Які можна вибрати креативні подарунки? До них можна віднести різні творчі подарунки. Зараз багато пробують співати. Серед подружок нареченої або друзів нареченого напевно знайдуться любителі поспівати караоке. Можна самим придумати слова, підібрати всім відому музику, залишивши приспів в оригінальному вигляді. Коли група друзів буде виконувати переробку, багато зможуть підспівувати приспів. Вийде колективне привітання, піднімає настрій всім: пісню добре знають усі, а співати за столом – це давня традиція. Якщо в будинку є діти, можна розучити з ними танець. У сценарій таке привітання потрібно включати в самому початку, щоб малюки не втомилися. В дусі часу буде заздалегідь складена презентація. Вона розповість про те, що два маленьких, тільки що народжених чоловічка довго шукали одне одного. Вони ходили в дитячий сад в надії, що саме там і живе їхня половинка. Вони вивчали різні науки в школі, щоб бути гідними своїх обранців. Підсумковим буде слайд, що складається з фотографії, зробленої в Загсі. Потрібно швидко вставити кадр, отриманий зовсім недавно, в готову презентацію. Креативні подарунки можна дарувати не тільки нареченому і нареченій, але і батькам молодят. Окуляри з рожевими скельцями повинні допомогти мамам і татам приймати своїх дітей такими, які вони є. Організаторам весілля потрібно буде дуже постаратися, щоб зробити свято добрим, незабутнім та по-справжньому веселим. Кожен гість повинен отримати заздалегідь заготовлений подарунок на весілля зі змістом. Нехай він буде дешевим, але суть цього маленького нагадування про весілля - в тому, що кожен, хто приєднався до загальної радості створення сім'ї, не випадковий - він бажаний гість.

Покривало

Безперечно, в моді у всі часи були речі, зроблені самостійно. Треба сказати, що весілля – не виняток, і весільний подарунок своїми руками виконаний самими близькими людьми, буде таким цінним. Робили його з любов'ю, незважаючи на витрачений час. Його створювали з теплотою. А тому і візьмуть з такими ж відповідними почуттями і відведуть йому найпочесніше місце.
Подарунок на весілля зі смислом. Оригінальні ідеї
Рекомендується зшити покривало з найтоншої тканини. Це буде символом чистоти і чесності у відносинах між подружжям. У моді клаптева техніка. Але нехай це буде спільний портрет нареченого і нареченої. Це довга копітка праця. Але результат підкорить всіх присутніх на святі. Два кільця або два серця поруч, великі, маленькі, середнього розміру – це вибере той, хто дарує, як символ тісному зв'язку на довгі роки. Ці кільця можна виконати з будь-якого матеріалу, що знайдеться той, хто буде дарувати.

Подушки

Ніякої порожньої витрати грошей! На торжестві для молодих повинні подаватись тільки подарунки зі змістом. На весілля молодятам їх приносять всі гості, а ними бувають самі близькі люди. Дуже часто щойно одружені молоді люди люблять називати себе тими словами, якими їх називали в день реєстрації шлюбу. Їм можна подарувати подушки. Вони теж не завадять в господарстві молодят. Але на наволочках можна вишити такі написи: «Чоловік», «Дружина», «Чоловік» і «Дружина». Чого тільки не підкаже фантазія людини, щоб зробити приємне своїм дорогим людям!

Мило

Багато зараз виготовляють самі мило, додаючи в нього різні ароматизатори і барвники. Виходить ексклюзивно і незвично. Такий оригінальний подарунок у вигляді величезного серця обов'язково сподобається молодим.

Оригінальні чашки

Подарунок на весілля зі смислом. Оригінальні ідеї
Нехай не своїми руками виконані, але підібрані по дням тижня, чашки для чаю і кави. Днів тижня сім, значить, чашок повинно бути чотирнадцять. Розподіливши їх по колірній гамі, підписавши кожну, починаючи з понеділка по неділю, і красиво упакувавши, можна дарувати нареченому і нареченій, як подарунок, зроблений своїми руками. Вони це оцінять. А до таких чашках, щоб життя було солодким, додати банку з малиновим варенням.

Прізвище

Якщо у подружжя прізвище загальна, потрібно взяти пінопласт й фанеру, вирізати літери і красиво їх оформити. Подарунок буде знаходитися на видному місці у квартирі нареченого і нареченої. Він буде символом єдності сім'ї.

Висновок

Тепер ви знаєте, який можна зробити подарунок на весілля зі змістом. У сучасних магазинах подібних штучок безліч. Хтось не буде сидіти вечорами і в'язати сувенірну іграшку для молодих, він просто відправиться в магазин і купить дорогу мультиварку, хлібопічка, набір посуду або телевізор. Без сумніву, подарунок, зроблений своїми руками, в чомусь програє перед побутовою технікою. Але не варто забувати: є такі майстри своєї справи, що картина-портрет молодих, вишита ними шовком, буде коштувати набагато дорожче всіх плеєрів, пральних машин і шашличниц. І дай Бог, щоб такий справжній творець з'явився в колі знайомих та друзів, яких запросять на торжество. Весільний подарунок своїми руками виконаний - завжди унікальний у своєму роді. Навряд чи хто-небудь ще зможе похвалитися, що точно така ж копія знаходиться у нього вдома. Предмети, виконані одним і тим же автором, часом не схожі один на одного, тому що настрій, з яким майстер береться за виконання свого сувеніра, кожен раз особливе, неповторне. Руки це відчувають і передають свої відчуття матеріалу, формою предмета. Схожих виробів, виконаних людськими руками, не буває. Адже люди – не машини.