Корисні поради
на всі випадки життя
» » Томас Біті – перший вагітний чоловік

Томас Біті – перший вагітний чоловік

Додано: 15.12.15
Рубрика: Цікаве
Томас Біті, відомий у світовому співтоваристві як перший вагітний чоловік, встиг народити вже трьох дітей. У 2007 році він завагітнів вперше за допомогою засобів сучасної медицини – штучного запліднення.

Томас Біті і його жіноче минуле

Томас Біті, перший вагітний чоловік, народився 20 січня 1974 року в американському штаті Гаваї, у місті Гонолулу. Його звали Трейсі Лагондіно в сім'ї, має англійські, шотландські, валлійські, ірландські, филлипинские і корейські коріння. Трейсі брала участь у місцевих конкурсах краси і була досить привабливою дівчиною, але все одно з 10 років відчувала себе чоловіком. Мабуть тому вона почала займатися бодібілдингом, рукопашним боєм і тхеквондо.


Томас Біті – перший вагітний чоловік
У 1996 році Трейсі Лагондіно закінчила Pre-Med (долікарської курс) при Гавайському університеті, а вже в наступному році вона заснувала компанію, що займається роздрібною торгівлею одягу. У березні 2002 року Лагондіно перенесла операцію по зміні статі і офіційно зареєструвала себе як чоловіки, змінивши ім'я та стать в основних своїх документи: паспорт, права, свідоцтво про народження та картці соціального страхування. При зміні статі Томас Біті вирішив не видаляти свої жіночі репродуктивні органи, що пізніше й дозволило йому стати знаменитим і народити, юридично будучи чоловіком.

Перший народив чоловік

Змінивши все посвідчення обличчя, Томас Біті зареєстрував разнополий шлюб з Ненсі Гіллеспі, яка на той момент вже мала двох дітей і більше не могла народжувати за медичними показаннями. Тут-то і стали в нагоді парі жіночі статеві органи чоловіка. Заява про вагітність Томаса Біті справило у суспільстві ефект вибуху бомби. Томас Біті –перший чоловік, якому вдалося завагітніти, виносити і народити здорову дитину. У цій якості він потрапив в Книгу рекордів Гіннеса.


Томас Біті – перший вагітний чоловік
Після сенсаційних заяв про вагітність чоловіка життя пари перетворилася на пекло, вважає Томас Біті. Фото сімейної пари довго не сходили з перших сторінок жовтої преси. Папараці чергували біля їх будинку цілодобово. У 2008 році на світ з'явилася перша дівчинка, народжена батьком – Сьюзен Джульєтт. У 2009 році народився таким же шляхом Остін Олександр, а в 2010 – другий син пари, Дженсен Джеймс. Варто зазначити, що у 2012 році Томас Біті пройшов ще через одну операцію: йому видалили жіночі дітородні органи. Таким чином, дітей він більше не зможе.
Томас Біті – перший вагітний чоловік

Мільйон Чапліна

Мільйон доларів – таку суму, за чутками, заповів Чарлі Чаплін першому чоловікові-породіллі. Однак один із спадкоємців коміка заявив, що про таке заповіті нічого не знає. І ми можемо з упевненістю стверджувати, що ці гроші Томас Біті не отримав.

Хто він – мати чи батько?

При штучному заплідненні була використана донорська сперма і яйцеклітини Томаса. Таким чином, біологічно він є матір'ю своїх дітей. У всіх документах, які оформлялися в лікарні при народженні дітей у медичних картах Томас Біті вказаний в чоловічому роді. Юридично він є батьком своїх дітей.
Томас Біті – перший вагітний чоловік
Сам Біті неодноразово заявляв, що почуває себе "стовідсотковим чоловіком" і саме батьком для своїх дітей. Однак при цьому в інтерьвью журналу People він заявив, що єдина його відмінність від інших матерів тільки в тому, що він не може годувати груддю. Хоча багато жінок теж цього не роблять.
Томас стверджує, що його діти вже мають уявлення про те, звідки вони з'явилися, і про те, що їх породив тато. Незважаючи на делікатність питання, він розмовляє з ними про це. Адже їм також треба зрозуміти, що далеко не всі мужчнии, мають великі животи, вагітні.

Томас Біті і Ненсі подали на розлучення

У 2012 році, маючи трьох дітей, Томас вирішив розлучитися з дружиною. Шлюборозлучний процес тягнувся довго із-за різниці в законодавствах щодо одностатевих шлюбів у тих штатах США, де пара проживала на момент одруження та розлучення. Але в результаті Томас Біті відсудив опіку над усіма трьома дітьми і проживає зі своєю жінкою, Амбер Ніколас, в штаті Арізона.
Томас Біті – перший вагітний чоловік

Книга і публікації

"Labor of Love: The Story of One man's Extraordinary Pregnancy" – книгу з такою назвою випустив Томас Біті в 2008 році. Дослівно назва перекладається як "Результати любові: історія однієї незвичайної чоловічої вагітності". У наступні роки Біті також випускав статті на схожі теми. У певних колах ця людина вважається ідейним борцем за права транссексуалів.
Томас Біті – перший вагітний чоловік
Проте в широкій громадськості Томаса Біті як мінімум не сприймають всерйоз. Але не можна не помітити: вікно Овертон все ж трохи зрушила. Чоловіки в останні роки стали частіше народжувати.