Корисні поради
на всі випадки життя
» » Огляд смартфона LG G4s: відгуки, опис, характеристики та огляд

Огляд смартфона LG G4s: відгуки, опис, характеристики та огляд

Додано: 15.12.15
Смартфон LG G4s H736 відгуки має найрізноманітніші. В першу чергу багатьох вражає цікавий дизайн зазначеної моделі. Цей надтонкий смартфон оснащений дисплеєм на 5.2 дюйма. Також слід зазначити, що важить представлений екземпляр лише 137 р. Оперативної пам'яті в пристрої є 1.5 Гб. Параметр дозволу становить 1920 на 1080 пікселів. Основна камера в смартфона встановлена на 8 Мп. Якщо говорити про мінуси, то багато хто відзначають слабкий акумулятор моделі на 2300 мАч. Варто смартфон на ринку близько 12 тис. руб.


Огляд смартфона LG G4s: відгуки, опис, характеристики та огляд

Залізо

Особливою якістю в цьому смартфоні виділяється восьмиядерний процесор. Тиристорний блок в моделі використовується трьохканальний. Для підвищення продуктивності системи є компактний перетворювач, тому смартфон LG G4s отзиви має хороші. Додатково на роботу телефону впливає селектор, який приймає сигнал. Встановлений він у даному випадку сполучного типу. Для боротьби з різними перешкодами є модулятор. Встановлюється він у представленій моделі на діодному мосту. Безпосередньо під процесором розташовується мікросхема на три каналу.

Інструменти для спілкування

З інструментів для спілкування в представленому смартфоні слід виділити високошвидкісний інтернет. У даному випадку користувач браузера може настроювати самостійно. За зручність керування вкладками LG G4s відгуки отримує від власників хороші. При необхідності відправляти звичайні СМС можна через головне меню. Вставка об'єктів у повідомлення виробником передбачена. Символи цей телефон підтримує різні. Для передачі музики завжди можна скористатися блютузом. Параметри вводу можна вибирати через вкладку загальних налаштувань.


Огляд смартфона LG G4s: відгуки, опис, характеристики та огляд

Камера

Камера у даного смартфона відрізняється хорошим дозволом. Відеоролики в телефоні можна записувати тривалістю до 20 хвилин. Яскравість є можливість налаштовувати через меню камери. Безпосередньо дозвіл відео задається через вкладку загальних налаштувань. Насиченість користувач також здатний вибирати. При необхідності звук можна регулювати з панелі. Функція кодування в девайсі передбачений. Завантажувати ролики з галереї є можливість. Функція виявлення обличчя в девайсі присутній.
Огляд смартфона LG G4s: відгуки, опис, характеристики та огляд

Відгуки про камері

За камеру смартфон LG G4s H736 відгуки отримує хороші. Але недоліки у неї також є. З них, у зокрема, власники відзначають поганий мікрофон. Звук в смартфоні пишеться дуже тихо. В результаті на ролику його практично не чутно. Додатково смартфон LG G4s H736 відгуки має погані з-за того, що збереження зображень може займати досить багато часу. У деяких випадках затвор не спрацьовує. При цьому відкривається камера в меню іноді з затримками. Все це в кінцевому підсумку негативно позначається на загальному враженні про камері. Однак переваги також є. Серед них важливо враховувати високий дозвіл фотографій. Пейзажі камера дозволяє знімати якісні. При цьому в денний час яскравість зображень відмінна.
Огляд смартфона LG G4s: відгуки, опис, характеристики та огляд

Медіаплеєр

Плеєр на цьому смартфоні відрізняється зручними списками. Функція пошуку за алфавітом у програвачі передбачена. Безпосередньо кнопки керування на дисплеї видно чітко. Гучність при цьому можна регулювати. При необхідності ефекти стерео користувач здатний налаштовувати. Для зручності в даному плеєрі є кнопка вимикання звуку. Завантажувати нові мелодії з карти пам'яті дозволяється. Час треку на панелі відображається завжди. Повну інформацію про музику можна переглядати з альбомів. Відзначати треки для переміщення у даному разі дозволяється. Призначати їх за жанрами у вас також є можливість.

Відгуки про медіаплеєрі

За даний плеєр LG G4s відгуки користувачів в основному отримує хороші. Викликано це тим, що програвач дуже рідко пригальмовує. Безпосередньо відкриття списків музики багато часу не забирає. Перегортання мелодій також здійснюється без проблем. Проте недоліки у плеєра все-таки є. В першу чергу LG G4s відгуки користувачів має погані за малий регулятор гучності. Деколи налаштувати звук простіше бічними кнопками. Нові треки в альбоми завантажуються довго. При цьому перенесення музики в основний список часто супроводжується збоями.

Комплектація

У наборі до телефону можна знайти докладну інструкцію з описами правил використання товару. Також там є драйвер і зарядний пристрій для акумулятора. Чохол в даному випадку в коробці відсутній. Однак навушники в стандартний комплект включаються. Якщо вірити думку власників, то звучання у них відмінне, за що телефон LG G4s відгуки має позитивні. Також важливо відзначити довгий шнур у навушників. Таким чином, використовувати їх дуже зручно.

Загальні налаштування

За зручне меню смартфон LG G4s H736 Titan отримує позитивні відгуки. Якщо вірити думку споживачів, то сигналів для дзвінка в цьому пристрої передбачено багато. Також слід відзначити простий список контактів з усією необхідною інформацією. При бажанні її можна доповнювати. Параметри блютуза в девайсі також є можливість переглядати. Функція автоприймання в смартфоні передбачена. Для інтернету в девайсі є різні конфігурації.
При необхідності параметри безпеки переглядати є можливість. Для відновлення системи передбачена окрема опція. Синхронізацію даних можна налаштовувати. Для того щоб переглянути активні точки, слід перейти у вкладку пристрої. Тестон в моделі активується через головне меню. Також LG G4s відгуки власників позитивні отримує за наявність прихованого режиму для прийняття дзвінків.
Огляд смартфона LG G4s: відгуки, опис, характеристики та огляд

Спеціальні можливості

Із спеціальних можливостей телефону слід відзначити функцію апаратного накладення. Трансивер в представленій моделі активувати є можливість. Додатково зазначений девайс дозволяє досить просто оперувати паролями. Система захисту телефону контролюється через вкладку безпеки. Калібруванням дисплея займатися можна. Відстежувати роботу процесора користувач також здатний. Для фонових процесів в девайсі передбачений спеціальний режим. При необхідності системні команди користувач здатний скасовувати. Ще в телефоні представлено безліч інформації про програми. Функція автоповороту екрану в пристрої передбачена. Масштабність вікна зі вкладки спеціальних можливостей змінювати можна.

Налаштування дисплея

Дисплей в даному випадку налаштувати здатний будь. Для цього користувач повинен зайти в головне меню. Функція корекції часу в девайсі передбачений. При необхідності важливі програми на панель можна переносити. Якщо вірити відгуками споживачів, параметри сплячого режиму налаштовуються легко. Також слід зазначити, що переглядати інформацію про зв'язки з дисплея можна. При цьому дані про сім-карті на екрані відображаються завжди.
Огляд смартфона LG G4s: відгуки, опис, характеристики та огляд

Додатки

Для розваг даний смартфон може використовуватися. В першу чергу важливо згадати про велику кількість гоночних ігор. Зокрема, можна відзначити такі симулятори, як "Клімб" і "Трафік Раш". Однак про захист смартфона виробники також подбали, тому LG G4s отзиви має хороші. Для пошуку вірусів ними була встановлена програма "Доктор Веб". На сьогоднішній день вона добре себе зарекомендувала. При цьому оновлення відбуваються досить часто. Таким чином, система завжди працює коректно. Що стосується фоторедактора, то тут LG G4s відгуки має різні. Встановлений він серії "Снапсид". З його допомогою змінювати параметри зображень дуже легко. Однак, щоб розібратися в меню, потрібен деякий час. Інші фоторедактори даний смартфон підтримує. Так, користувач може встановити додаток "Фотошоп" з розширеними можливостями. Редагувати фотографії з його допомогою можна на професійному рівні.

Прошивка

Багато фахівців радять прошивати смартфон через програму "Один". Системні файли в телефоні вона оновлюється досить швидко. Однак з першого разу може не запуститися, тому LG G4s відгуки отримує часто негативні за це. Для того щоб прошивка пройшла успішно, потрібно підготувати в першу чергу безпосередньо сам смартфон. З цією метою необхідно звільнити його пам'ять. Також перевіряється рівень заряду акумулятора.
Огляд смартфона LG G4s: відгуки, опис, характеристики та огляд
Без шнура USB зробити прошивку моделі не вийде. Персональний комп'ютер в даному випадку підходить з будь-якою операційною системою. Після запуску програми слід протестувати підключене обладнання. Зробити це можна, натиснувши кнопку чекинга. Весь процесор у користувача повинен зайняти часу не більше двох хвилин. Після визначення параметрів пристрою з'явиться можливість стартувати оновлення. Для цього власник повинен вибрати кнопку запуску. Під час прошивки витягувати пристрій не рекомендується. При цьому іншими способами переривати процес також заборонено. Прошивка для цього телефону проходить приблизно за 10 хвилин. Після цього з'явиться повідомлення про завершення встановлення. Далі користувач повинен отримати девайс. Якщо телефон не запуститься, можна спробувати на час від'єднати акумулятор. Як правило, це часто допомагає. Якщо смартфон не реагує, значить, його доведеться здавати в майстерню.