Корисні поради
на всі випадки життя
» » Мобільний телефон Fly FF241: відгуки покупців

Мобільний телефон Fly FF241: відгуки покупців

Додано: 16.12.15
Британська компанія Fly вже не перший рік займається постачанням мобільних телефонів на міжнародний ринок. Сьогодні ми поговоримо про кнопкових творіннях фірми. Британський виробник свого часу випустив телефон Fly FF241 відгуки про який на сьогоднішній день вже обійшли всю міжнародну мережу. Власне, про це апараті сьогодні і піде мова. Сьогодні ми трохи змінимо курс, пропустивши історію створення пристрою. Минувши цей крок, ми перейдемо відразу до огляду технічних можливостей і особливостей. Отже, що ж може нам запропонувати мобільний телефон Fly FF241 відгуки про який ви зможете знайти в цій статті?


Короткі технічні характеристики

Мобільний телефон Fly FF241: відгуки покупців
В апараті присутня підтримка двох СІМ-карт. Працювати одночасно вони можуть у режимі очікування. Логічно, що в один і той же час використовувати для голосового дзвінка можна буде тільки одну з них. При цьому здійснювати сам виклик можна з довільною СІМ-карти, що також стосується надсилання текстових і мультимедійних повідомлень, що містять фотографії, відео-і аудіофайли. В якості операційної системи на борту предмета нашого сьогоднішнього огляду встановлена ОС під назвою Nucleus. Це власна розробка британського виробника мобільних телефонів, яка інтегрована в середу обслуговування деяких апаратів. У телефоні є літієво-іонний акумулятор, ємність якого становить близько 2750 міліампер на годину. Для обладнання, яке розраховане на використання в якості апарату стандартної функціональності (а мова йде про обмін текстовими та мультимедійними повідомленнями, а також здійснення голосових дзвінків) це досить непоганий показник, що неможливо не відзначити. Таким чином, в режимі очікування телефон зможе пропрацювати без додаткової підзарядки кілька діб.


Процесор представлений чіпсетом моделі МТК6261 D. Його тактова частота (вірніше максимальний показник) може досягати позначки в 260 МГц. Якщо б ми говорили про смартфоні, то цього було б критично мало. Але адже мова йде про іншому класі пристроїв. А саме про мобільному телефоні. Тому можна сміливо говорити, що тактової частоти процесора вистачить для того, щоб середньостатистичний користувач залишався задоволеним. Так, до речі, відзначимо, що у складі чіпсета є тільки одне ядро.

Розміри, габарити, оформлення

Мобільний телефон Fly FF241: відгуки покупців
Однією з найбільш продаваних варіацій на ринку став мобільний телефон Fly FF241 Black. Відгуки зайвий раз підтверджують цей факт. В той же час апарат виявився представлений потенційним покупця в двох кольорах. Міні-конкурент означеної моделі – Fly FF241 White, відгуки про який дозволяють висунути припущення про те, що в плані придбання дана варіація буде значно краще. Вся справа в тому, що матеріали виготовлення корпусу у двох цих моделей мають одні і ті ж характеристики ударостійкість і стійкість до механічного зносу. Які, до речі, не дуже-то і радують. На корпусі будуть залишатися відбитки пальців, але на білому кольорі вони будуть менш помітні, ніж на чорному. Власне, так завжди, і, напевно, саме тому багато користувачів роблять вибір на користь відповідних пристроїв.
У тривимірному просторі розміри апарату наступні. У висоту пристрій досягає 126 міліметрів, завширшки – тільки 51 а в товщину – 143 мм. Якщо б сьогодні ми розбирали характеристики смартфона, то такі габарити стали б одним з найбільш головних чинників, які відштовхнули б величезну кількість потенційних покупців. Ви цілком логічно можете задатися питанням про те, чому ж саме так. Насправді все досить просто. На ринку смартфонів практично всі виробники переслідують одну і ту ж мету: зробити свій апарат як можна більш продуктивним і як можна менш тонким. Адже недарма новий пристрій компанії "Епл" зазнало значні зміни в товщині порівняно зі своїми попередниками. Так от, не будемо забувати про те, що сьогодні ми розмовляємо безпосередньо про мобільному телефоні. А для пристроїв такого класу і сегмента велика товщина – далеко не рідкість. На закінчення цієї микротеми додамо, що маса апарату не перевищує при його розмірах 119 грам. Якщо повернутися до колірного оформлення, то нічого такого сказати не вийде. Все дуже просто, дешево і нудно: пристрій було розроблено в класичних кольорах. Тільки чорний і білий, і більше – нічого.

Дисплей

Мобільний телефон Fly FF241: відгуки покупців
Дозвіл екрану у предмета нашого сьогоднішнього огляду становить 240 на 320 пікселів. Таким чином, можна говорити про те, що на екран зображення виводиться в так званому якості QVGA. Матриця пристрою виконана за технологією TN. Діагональ дисплея становить практично два з половиною дюйми. Якщо бути трохи точніше, то 24. Як і очікувалося, сенсорний екран відсутня. Що, в принципі, логічно для пристрою кнопкового типу. Екран Fly FF241 відгуки про який з'явилися в мережі практично відразу після виходу апарату на міжнародну арену, виготовлений з органічного скла. Які-небудь додаткові покриття або шари відсутні. Спеціального захисту не передбачено. Тому радимо користувачам звертатися з телефоном як можна акуратніше.

Пам'ять

Мобільний телефон Fly FF241: відгуки покупців
Тут взагалі все дуже погано. Вбудована оперативна пам'ять – всього лише 32 мегабайта. Стільки ж і ROM. Стільниковий телефон Fly FF241 відгуки про який читач зможе вивчити в кінці нашого огляду, підтримує зовнішні накопичувачі. Але тільки в одному форматі. Мова йде навіть не про MicroSD, а про MicroSDHC. Максимальний підтримуваний обсяг карти пам'яті такого типу – 32 гігабайти. В програмне забезпечення апарату вбудована функція роботи в ролі накопичувача стандарту Flash.

Зв'язок і бездротові мережі

Мобільний телефон Fly FF241: відгуки покупців
Телефон працює в діапазонах GSM. Однак мобільні мережі третього покоління він вже не підтримує. Те ж саме стосується стандартів УМТС, ХСДПА. Коштував говорити про те, що в телефоні відсутній модуль LTE? Напевно, це і так зрозуміло. Як же можна говорити про роботу із стільниковими мережами четвертого покоління, якщо не працює навіть третє? Це був би дійсний нонсенс. У пристрої немає модуля Wi-Fi, тому підключатися до бездротових мереж не вийде. Модему також немає, тому використовувати телефон в якості точки доступу не вдасться. Телефон не підтримує роботу в діапазонах EDGE і GPRS, тому робота в міжнародній мережі на високій швидкості не представляється можливою. Здійснювати її можна буде тільки на основі стандарту WAP. Але, як говориться, краще щось, ніж нічого взагалі. До апарату неможливо підключення зовнішнього 3G модему, але воно і зрозуміло.

Камера

Мобільний телефон Fly FF241: відгуки покупців
Присутній тільки модуль основної камери. Дозвіл його становить 13 мегапікселів. Фронтальна камера відсутня. На основний модуль можливий запис відео в дозволі 240 на 320 пікселів. Таким чином, якість буде відповідати якості виводу зображення на екран самого телефону. Нагадаємо, що воно називається QVGA. Цікавий той факт, що неподалік від модуля основної камери британський виробник вирішив встановити світлодіодний спалах. Її можна використовувати і як ліхтарик, якщо скористатися відповідним програмним забезпеченням. Як і передбачалося, функцією автоматичного фокусування на об'єкті зйомки модуль камери не оснащений. Тим не менш, є цифровий зум, який хоча б в деякому роді дозволяє зручніше звертатися з пристроєм. У деяких ситуаціях він може бути дуже до речі.

Мультимедійні можливості

Мобільний телефон Fly FF241: відгуки покупців
У пристрої в якості програмного забезпечення встановлено медіапрогравач. Він відтворює звукові файли, що мають такі формати, як MP3 і WAW. Також можливе програвання файлів з дозволами AMR AAC. Передостанній формат являє собою записи, зроблені на диктофон мобільного телефону, в той час як інші типові для звичайних аудіофайлів, пісень та мелодій. Яких-небудь додаткових налаштувань управління відтворення для власника телефону не передбачена. Мова йде, наприклад, про еквалайзері. Предмет нашого сьогоднішнього огляду жодним чином не тягне на звання музичного пристрою, тому відсутність подібних налаштувань, в принципі, не повинно дивувати. Для цього є, наприклад, "Нокіа Експрес Мюзік". Ось там вже є, де розвернутися! Зациклювати моменти в піснях, щоб програвати тільки відповідні проміжки, також не можна. Плейлисти не створюються. Ось це може бути вже незручно.

Висновок та відгуки

Як і було обіцяно на самому початку статті, в кінці огляду ми наведемо в узагальненій формі слова власників телефону. Що ж вони можуть нам розповісти? На основі кількох десятків відгуків можна зробити один ясний висновок: якщо ви шукаєте пристрій, який буде забезпечений потужним динаміком, мати дійсно ємний і продуктивний акумулятор, а в додатковому функції буде присутня підтримка двох СІМ-карт, то дана модель ідеально для вас підходить! Саме ці три параметри найбільш часто вказуються в позитивних відгуках власників. Серед інших переваг – можливість швидкого включення запису при телефонній розмові, а також можливість всього в два кліка відправити докучливого абонента в чорний список, назавжди заборонивши йому телефонувати на ваш номер. Часом ця функція особливо зручна.

Мінуси

З недоліків – габарити пристрою. Головним чином, мова йде про товщині телефону. Вийшла у британського розробника чергова "лопата". Багаторазово було зазначено фахівцями, що форм-фактор у вигляді слайдера набагато краще прижився б в даному випадку, ніж моноблок. Та й взагалі, те ж саме можна сказати про будь-якому мобільному телефоні, діагональ екрану якого перевищує два дюйми.