Корисні поради
на всі випадки життя
» » "Інгавірін" дитячий: інструкція із застосування, відгуки, опис

"Інгавірін" дитячий: інструкція із застосування, відгуки, опис

Додано: 17.12.15
Рубрика: Сім'я і діти
Далеко не всі ті препарати, які призначають дорослим людям, дозволяється застосовувати маленьким дітям і підліткам. Це пов'язано, насамперед, з тим, що організм дитини ще не зміцнів до кінця, і лікарські засоби можуть згубно позначитися на його здоров'ї.
"Інгавірін" дитячий: інструкція із застосування, відгуки, опис
Сьогодні ми розповімо вам про те, що являє собою медикамент «Інгавірін». Дитячий чи це препарат чи ні? Також ви дізнаєтеся, що входить до складу згаданого ліки, як його слід приймати, яким властивостями воно володіє і т. д.


Опис, склад, упаковка і форма випуску медикаменту

Препарат «Інгавірін» проводиться у вигляді капсул розміром № 2. Вони мають синій (30 мг) і червоний (90 мг) колір, а також желатинову оболонку. Вміст цього кошти – порошок та гранули білого кольору або кремового відтінку. Активним компонентом розглянутого ліки є имидазолилэтанамид пентандиовой кислоти. Також до складу порошку і гранул входять наступні інгредієнти: лактоза, кремнію діоксид колоїдний, картопляний крохмаль і магнію стеарат. Що стосується капсульної оболонки, то вона складається з азорубина, титану діоксиду, барвників і желатину. Таблетки «Інгавірін» надходять у продаж у блістерах та в картонній упаковці відповідно.

Фармакологічна характеристика

Що являє собою ліки «Інгавірін»? Дитячий цей медикамент або ж ні? Відповіді на ці запитання ви знайдете в матеріалах даної статті. Згідно інструкції, розглянутий препарат є противірусним. Він згубно впливає на віруси грипу типу Б і А, а також на парагрип, аденовирусную і респіраторно-синцитиальную інфекції.
"Інгавірін" дитячий: інструкція із застосування, відгуки, опис
З чим пов'язаний противірусний принцип дії лікарського засобу «Інгавірін»? Дитячий препарат і медикаменти для дорослих людей здатні пригнічувати репродукцію вірусів на етапі ядерної фази. Таке вплив зумовлено затримкою міграції з цитоплазми в ядро синтезованого NP вірусу.


Розглянуте засіб здатне надавати модулює дію на активність системи інтерферону, в результаті чого підвищується його вміст у крові до фізіологічного рівня. Також даний медикамент нормалізує і стимулює знижені альфа - і гамма-интерферонпродуцирующие здатності лейкоцитів крові. Не можна не сказати і про те, що препарат «Інгавірін» (60 мг) здатний викликати генерацію цитотоксичних лімфоцитів і підвищувати вміст NK-T клітин, які мають високу киллерной і противірусною активністю по відношенню до клітин, трансформованим вірусами. Що стосується протизапальної дії розглянутого ліки, то воно обумовлено спроможністю препарату пригнічувати продукцію таких ключових прозапальних цитокінів як ІЛ-1 ФНОа та ІЛ-6 а також знижувати активність мієлопероксидази.

Особливості ліки

В чому проявляється терапевтична ефективність препарату «Інгавірін»? Склад цього засобу такий, що при грипі, а також інших респіраторних вірусних інфекціях гострого характеру (ГРВІ), він сприяє укорочення періоду лихоманки і зменшення таких інтоксикаційних властивостей, як головні болі, слабкість і запаморочення.
"Інгавірін" дитячий: інструкція із застосування, відгуки, опис

Також розглянутий медикамент зменшує катаральні явища, знижує кількість ускладнень і тривалість захворювання.

Кінетичні показники препарату

Всмоктується в кровотік медикамент «Інгавірін»? Інструкція (ціна цього ліки не дуже висока) свідчить, що при застосуванні препарату в рекомендованих лікарем дозах він всмоктується досить швидко. Активний інгредієнт лікарського засобу досить швидко надходить у системний кровотік з ШКТ, а потім рівномірно розподіляється по всіх органах. Максимальна концентрація препарату в крові відзначається через 35 хвилин після його прийому. Даний препарат не піддається метаболізму в організмі і виводиться з нього в незміненому вигляді протягом 24-х годин (разом із калом і сечею).

Показання до застосування пероральних капсул

При яких захворюваннях призначають такий лікарський засіб, як «Інгавірін»? Застосування цього противірусного препарату показане при:
 • профілактиці та лікуванні грипу типу Б та А;
 • інших ГРВІ (наприклад, парагрипі, респіраторно-синцитіальних інфекцій, аденовірусної інфекції).
  "Інгавірін" дитячий: інструкція із застосування, відгуки, опис
 • Протипоказання до прийому медикаменту

  Існує такий препарат, як «Інгавірін Дитячий»? Інструкція повідомляє, що даний засіб забороняється давати маленьким дітям, а також підліткам, які не досягли 18-річного віку. Тому знайти такий медикамент в аптеці неможливо. Також слід зазначити, що розглянуте ліки забороняється приймати при:
 • наявність алергії на будь-який інгредієнт препарату;
 • вагітності.
 • Лікарський засіб «Інгавірін»: інструкція

  Ціна цього медикаменту представлена в кінці статті. Приймати його слід тільки внутрішньо, незалежно від вживання їжі. Для лікування грипу та ГРВІ препарат «Інгавірін» у дозі 90 мг необхідно приймати протягом 6-7 діб один раз в день. Для досягнення найкращого терапевтичного результату, а також якнайшвидшого одужання починати терапію бажано відразу ж при появі перших симптомів хвороби (не пізніше ніж через 15 дні після початку захворювання).
  Якщо даний препарат призначений для профілактики ГРВІ та грипу, то його слід використовувати в тій же дозі і з тією ж кратністю, тобто протягом тижня по 90 мг один раз на добу. Перш ніж почати лікування «Ингавирином» слід обов'язково проконсультуватися з лікарем. Лікар підкаже вам, як його правильно вживати в тих чи інших випадках. Згідно інструкції, курс терапії таким засобом не повинен бути менше п'яти днів.
  "Інгавірін" дитячий: інструкція із застосування, відгуки, опис

  Побічні ефекти

  Препарат «Інгавірін», склад якого був представлений вище, дуже рідко спричиняє небажані ефекти. В деяких випадках він може посприяти розвитку алергічної реакції. Такий вплив медикаменту не вимагає його скасування.

  Лікарська взаємодія

  Можна з іншими медикаментами поєднувати препарат «Інгавірін»? В інструкції сказано, що дане ліки забороняється комбінувати з іншими противірусними засобами. Те ж стосується і антибіотиків.

  Особливі рекомендації

  Зважаючи на те, що даний препарат не чинить седативного ефекту, його використання ніяк не відбивається на здатності пацієнта керувати автотранспортом та виконувати роботу, що потребує підвищеної уваги. При прийомі капсул їх забороняється розкривати чи розжовувати.

  Аналогічні засоби і вартість препарату «Інгавірін»

  Дитячий противірусний медикамент «Арбідол» цілком може послужити заміною розглянутого нами ліки. Також у нього існують наступні аналоги: «Амізон», «Аміксин», «Кагоцел», «Лавомакс».
  "Інгавірін" дитячий: інструкція із застосування, відгуки, опис
  Багато пацієнтів замислюються над тим, який з перерахованих препаратів краще? У порівнянні з «Арбідолом», у людей, що приймали «Інгавірін», набагато швидше знижувалася температура тіла, а також зменшувались симптоми інтоксикації. «Аміксин» можна приймати дітям з 7 років. Більш того, він сумісний з антибіотиками та іншими ліками. Також даний медикамент має більш широкий спектр дії. «Кагоцел» також є дитячим препаратом. Його дозволяється давати малюкам від 3 років. Крім грипу, це ліки використовується і при герпесі. Також його можна поєднувати з іншими препаратами та антибіотиками. Як і «Ингаверин», препарат «Лавомакс призначається тільки з 18 років. Однак він має більш широкий спектр дії і безліч протипоказань. Це ліки сумісний з антибіотиками та іншими медикаментами. Як бачите, аналогів у розглянутого нами препарату існує дуже багато. Однак всі вони володіють своїми особливостями. Тому перед їх прийомом рекомендуємо ознайомитися з інструкцією та проконсультуватися з лікарем. Ціна «Інгаверина» становить 130-170 гривень за упаковку. Що стосується його аналогів, то їх вартість набагато нижча. У зв'язку з цим багато пацієнти воліють замінювати його більш дешевими засобами. Хоча фахівці не рекомендують цього робити. Адже «Ингаверин» практично не має протипоказань і не викликає побічні ефекти.
  "Інгавірін" дитячий: інструкція із застосування, відгуки, опис

  Відгуки про противірусний препарат

  Оцінку ефективності даного засобу пацієнти ставлять середню. Багато з них зазначають, що після прийому цього препарату досить швидко знижується підвищена температура тіла, а також усуваються симптоми вірусного захворювання. Однак існують і такі люди, які залишають про «Ингаверине» лише негативні відгуки. В подібних повідомленнях йдеться, що цей препарат не тільки не поліпшує стан хворого, але й посилює його. До речі, нерідко про ефективність ліки відгукуються і вагітні жінки. Хоча при виношуванні дитини даний медикамент протипоказаний. Таким чином, проаналізувавши всі відгуки, можна сміливо зробити висновок про те, що «Інгавірін» може проявляти себе з абсолютно різною боку. Тому приймати його при вірусних захворюваннях або немає повинен визначати тільки лікуючий лікар. До речі, деяких пацієнтів цікавить питання про те, чи є цей медикамент антибіотиком. Фахівці стверджують, що це звичайне противірусні ліки, а не антибіотичну засіб.