Корисні поради
на всі випадки життя
» » Кращий антисептик глибокого проникнення для дерева

Кращий антисептик глибокого проникнення для дерева

Додано: 19.12.15
Рубрика: Ремонт
Обробка дерев'яної споруди будь-якого типу передбачає використання антисептиків. Однак перед початком подібних маніпуляцій слід вибрати кращу його різновид для того, щоб деревина прослужила протягом якомога більш тривалого часу. Варто скористатися досвідом професіоналів і звернути увагу на те, що вони намагаються використовувати не занадто дорогі засоби, які готові демонструвати високу ефективність. Важливо визначити, які функції повинен виконувати антисептик глибокого проникнення для дерева. Це обумовлено тим, що універсальні засоби не є настільки ефективними, тому треба користуватися складами направленої дії.


Речовини для захисту від грибків

Кращий антисептик глибокого проникнення для дерева
Грибкові утворення починають з'являтися в тій деревині, яка експлуатується у вологому середовищі. Матеріал досить скоро покривається спорами. Фахівці радять в цьому випадку використовувати одну з двох засобів, серед яких можна виділити антисептик марки ПАФ-ЛСТ, а також "Хомеенпойсте-1" . Придбати їх на ринку відповідних товарів можна в середньому за 110 рублів за літр. Антисептик для дерева своїми руками теж може бути створений. Такі речовини відрізняються високою ефективністю, що складаються із суміші відпрацювання машинного масла з мідним купоросом. У деяких випадках використовується обкурювання приміщення сірої, однак даний підхід не можна назвати безпечним.

Біозахист деревини в особливих умовах

Кращий антисептик глибокого проникнення для дерева
Якщо є необхідність захистити деревину від впливу атмосферних опадів або грунту, то краще всього вдатися до антисептику марки "Ультра", у якого безліч позитивних відгуків. Найбільш відомим є те, що має назву "Валтти Акваколор".


Ця просочення глибокого проникнення створює на поверхні спеціальний захисний шар. Її можна використовувати при будівництві будинку, в основі якого буде клеєний брус. Нанесення такого речовини проводиться на попередньо очищену і просушені поверхню. Важливо нанести близько трьох шарів. Час висихання попереднього до нанесення наступного - близько 7 годин. Що стосується повного просихання, то воно буде досягнуто через 12 годин після нанесення. Перед придбанням даної просочення необхідно врахувати, що її витрата складе 1 літр на 10 квадратних метрів. Придбати такий антисептик можна в ємностях, обсяг яких варіюється від 05 до 50 літрів. Вартість починається від 70 рублів.

Антисептик для деревини природної вологості

Кращий антисептик глибокого проникнення для дерева
Якщо ви вибираєте кращий антисептик для дерева, який має природну вологість, то можна використовувати речовини, які характеризуються невимиваемой структурою. Після його проникнення всередину пиломатеріалу останній змінить свій первісний колір на світло-зеленуватий. Згідно відгуками, кращим засобом з подібною дією є те, що випускається під маркою "Финеста". В магазинах будівельних матеріалів такий продукт представлений в ємностях, обсяг яких може змінюватись від 10 до 200 літрів. За 10 літрів доведеться заплатити близько 250 рублів.

Антисептик для неокоренной деревини

Загартована деревина представляє собою кругляк, з якого попередньо не була знята кора. Його можна придбати безпосередньо у лісопилках, а коштувати такий матеріал буде значно менше порівняно з обробленим колодою. Зберігати даний матеріал рекомендується в сухому і добре провітрюваному приміщенні. Однак не кожен здатен дозволити собі мати склади. Для зберігання можна застосувати антисептик спеціального призначення. Якщо розглядати рейтинг відгуків, як найбільш доступного і економічного виступає засіб марки "Неомід 420". За нього доведеться заплатити від 100 рублів і вище.
Кращий антисептик глибокого проникнення для дерева
Якщо вам необхідний антисептики для дерева, відгуки неодмінно варто прочитати. Так, можна використовувати і народні засоби, коли колода обробляється різноманітними маслами або хлоркою, змішаної з негашеним вапном.

Ґрунтувальні антисептики

Кращий антисептик глибокого проникнення для дерева
Антисептик для дерева зовнішній може бути виконаний і на основі ґрунтовки. При цьому поверхня після обробки можна покрити фарбою або лаком. Їх не особливо воліють професіонали з тієї причини, що вони мають не настільки значним терміном служби. При цьому, якщо попередньо прогрунтовану поверхню буде залишена без фінішного покриття на термін, який не перевищує 7 днів, то речовина змиється опадами. Серед грунтовок найбільш позитивні відгуки можна прочитати про "Пинотекс Бейс" і "Валтти Похъюсте". Покупці вказують на рівність нанесення, швидке висихання і чудове зчеплення з поверхнею. Лакофарбові речовини на подібній грунтовці не відшаровуються через 1-2 роки, а вибрати продукт можна з широкої лінійки. Вартість на ґрунтувальні антисептики становить 110 рублів і вище.

Колерированний біозахисний антисептик

Кращий антисептик глибокого проникнення для дерева
Якщо ви вирішили вибрати антисептики для дерева глибокого проникнення «Сенеж», то можна віддати перевагу речовина колерированного типу, яке дозволяє добитися рівного кольору. Вибираючи кращий склад, необхідно звертати увагу на наявність навичок і умінь майстра. Адже, наносячи лак, досить складно буде домогтися рівного шару, а в кінцевому підсумку можна отримати "камуфляж" кольору. Цього ефекту можна уникнути, застосувавши колерований антисептик, який зверху покривається прозорим лаком.
Колеровать можна майже будь антисептик, проте краще показав себе той, що випускається під маркою "Пинотекс Класик". Методом колерування є можливість досягти одного з 50 відтінків. Заплатити за таке покриття доведеться приблизно 150 рублів за літр.

Біозахисний антисептик з ультрафіолетовим фільтром

Кращий антисептик глибокого проникнення для дерева
Просочення-антисептик для дерева глибокого проникнення може відмінно захищати ще й від ультрафіолетових променів, які здатні завдати шкоду матеріалу. Крім іншого, фарба на стінах без такого захисту скоро вигорає і втрачає свої характеристики. Серед найбільш поширених можна виділити "Пинотекс Ультра" і "Неомід Біо Колор". Ці сполуки відрізняються ще й тим, що їх дозволяється колеровать з тим, щоб надати поверхні відтінок. Стін не буде страшно не тільки сонце, але й мікроорганізми. Придбати подібні склади можна за 170 рублів за літр, але додатково вже не потрібно нанесення додаткового биоантисептика.

Антисептики для відкритих майданчиків

Якщо ви вибираєте антисептик глибокого проникнення для дерева, яке експлуатується на відкритому повітрі, то слід вибирати склад з відповідними якостями. Таким чином, для відкритих майданчиків за типом терас можна використовувати склади, які стійкі до вимивання і витримують перепади температур. Найбільш вдалі рішення: "Пинотекс Терас", а також "Пинотекс Натурал". Придбати їх можна за більш високою ціною, яка починається з позначки в 350 рублів. Однак можна розраховувати на чудову якість і довговічність, які в даному випадку на першому місці.

Антисептик для старої деревини

Антисептик глибокого проникнення для дерева може бути призначений і для того матеріалу, який вже був пофарбований і/або експлуатувався протягом певного часу. Згідно відгуками, такі речовини не настільки ефективні, на поверхні буде створена тільки захисна плівка. Фахівці радять спочатку позбавити підлогу від старої фарби і тільки після приступати до обробки. Споживачі, які не бажають витрачати кошти і час, набувають "Валтти Техно". Склад буде здатний продовжити термін служби будівлі, проте обробку необхідно здійснювати щороку. Вартість складу буде приблизно дорівнює вищеназваним сумами, тобто 110 рублів за літр.

Відбілювання деревини

Антисептик глибокого проникнення для дерева досить часто застосовується і для того, щоб виключити зміна натурального кольору матеріалу. Нанесення таких засобів слід проводити пензликом на конкретне місце. Через 2 години поверхню світлішає, отримавши початковий відтінок. Якщо виникне необхідність, то процедура може бути проведена повторно близько 3 разів. Якщо ви вирішили скористатися найбільш ефективним засобом, то рекомендується придбати "Неомід 500", який стоїть на ринку будівельних матеріалів приблизно 170 рублів за літр. Якщо ви вирішили приготувати антисептики для дерева глибокого проникнення своїми руками, то натомість вищеописаного можна застосувати традиційну білизну. Однак необхідно бути готовим до сильного запаху.

Антисептики для саун

Лазні і сауни теж припускають необхідність проведення обробки. Але деревина при таких умовах надмірно піддана впливу вологи і температур. Саме тому застосовувати вищеописані склади тут не можна. Не рекомендується використовувати речовини, які мають їдким запахом. Придбати можна засіб "Сенеж Сауна", яке має прозору структуру і чудово відбілює стіни. Після проникнення речовина створює захисний шар. А придбати склад можна буде за 270 рублів.

Захист торців

Відноситься до групи "Антисептики для дерева глибокого проникнення" «Неомід» сьогодні поширений на ринку серед споживачів. Його досить часто застосовують і при необхідності захисту торців, які є найдоступніші місцями для вологи. Якщо обробити торці, то всі будівлю можна не обробляти. Зони для захисту необхідно ретельно відшліфувати або простукать гумовим молотком, потім майстер може нанести спеціальний герметик. Споживачі, які цінують вдале співвідношення ціни та якості, вибирають "Сенеж Тор", вартість якого починається від 290 рублів. Незважаючи на значну вартість, витрата у складу досить маленький, він становить 1 л на 15 квадратних метрів.

Вогнезахисна обробка

Якщо крім біозахисту вам необхідно захистити деревину від вогню, то необхідно вибирати склад з відповідними функціями. Подібні речовини можна розділити на 2 групи, перша з яких відрізняється найбільш значною стійкістю до займання. Даний продукт застосовується для будинків з пічним опаленням, а також саун приватного та комерційного призначення, що в обох випадках актуально.