Корисні поради
на всі випадки життя
» » Холодильник Shivaki: виробник і відгуки покупців

Холодильник Shivaki: виробник і відгуки покупців

Додано: 19.12.15
Рубрика: Ремонт
Без холодильника немислиме жодне кухонне приміщення. Це обладнання настільки вкорінилося у сучасному побуті, що важко й уявити, як раніше люди без нього обходилися. Існує безліч виробників такої техніки. Різновидів моделей розроблено відомими брендами багато. Холодильник Shivaki є сьогодні популярним серед громадян нашої країни. Які моделі представлені споживачеві, як правильно підібрати для себе потрібний варіант, слід розглянути перед покупкою. Холодильник компанії Shivaki стане гарним вибором.


Про компанію

Бренд Shivaki японського походження. Ця компанія була заснована в 1988 році. Вона спеціалізувалася на виробництві відео - та аудіоапаратури. Вже в той час телевізори компанії Shivaki користувалися великою популярністю. Розвиток нових галузей організація почала проводити в 1994 році. Це сталося після об'єднання її з корпорацією AGIV. Виробник Shivaki з того часу почав випуск і холодильників. Як тоді, так і зараз компанія виробляє розробки в області удосконалення своїх рефрижераторів. Сучасні, якісні і дуже різноманітні виготовляє Shivaki холодильники. Виробник поставляє як малобюджетні моделі, так і продукцію класу люкс. Фірма завжди орієнтується на потреби покупця.

Характеристика холодильників

Холодильник Shivaki: виробник і відгуки покупців
Щоб техніка приносила людині масу позитивних емоцій і користі, компанія намагається врахувати навіть самі незначні дрібниці, будь то однокамерний або двокамерний, габаритний або міні-холодильник Shivaki.


Продукція фірми характеризується лояльною ціновою політикою. Це пов'язано з розташуванням виробничих потужностей організації на території багатьох країн. Це здешевлює виробництво без втрати якості. У собівартості В такому разі зменшуються витрати на транспортування. Модельний ряд представленого обладнання випускається в стандартних сріблястих, білих або чорних кольорах корпусу. Оригінальним колірним рішенням стало застосування для оформлення рефрижератора червоного кольору. Це додає родзинку кухонного приміщення.

Безпека технологій

Серед випускаються компанією моделей обладнання можна зустріти одне-, двокамерні, однодверні різновиди, а також холодильник Shivaki Side by Side. Їх технологія виробництва проходить масу тестувань і перевірок якості. Безпека матеріалів, з яких виготовляють холодильне обладнання, відрізняється підвищеною безпекою. Вони проходять багаторівневий контроль, який підтверджує їх відповідність міжнародним і державним стандартам. Холодильники Shivaki (наприклад, моделі SHRF-104 CH, SHRF-595 SDW) оснащуються особливим холодоагентом. Його називають R600a. Особливістю цієї речовини є те, що він не руйнує шар озону в атмосфері. Також знижує R600a споживання енергії. Теплоізоляція високого класу якості сприяє підтримці температури всередині камер на заданому рівні. Це зберігає свіжість продуктів тривалий час.

Сучасні розробки

Сучасні технології незмінно застосовуються в техніці компанії, будь то однодверний холодильник Shivaki, Side by Side і т. д. До них слід віднести наступні нововведення.
Холодильник Shivaki: виробник і відгуки покупців
 • No Frost. Це система автоматичного відтавання. Вона прибирає зайву вологу з камер. Згідно з відгуками споживачів, така технологія в холодильниках Shivaki дуже затребувана, але із-за сухості повітря продукти слід зберігати під плівкою або кришкою.
 • Silver Defense. Так називається антибактеріальне покриття, яке має у своєму складі органічні частинки срібла. Це дозволяє ефективно боротися з 99% всіх хвороботворних мікроорганізмів. Така технологія запобігає поява сторонніх запахів.
 • Super Freezing. Функція дозволяє в дуже стислі терміни заморозити їжу, що перешкоджає втраті її смакових якостей.
 • Електронне управління налаштуваннями. Це дозволить здійснювати точний контроль температури окремо для морозилки і холодильної камери.
 • Як підібрати холодильник Shivaki

  Починати в справі вибору холодильника слід з його габаритів. Існують зовсім маленькі однокамерні холодильники Shivaki.
  Холодильник Shivaki: виробник і відгуки покупців
  Їх використовують, наприклад, на дачі. Звичайні дводверні моделі найчастіше застосовують у побутових умовах. Для кафе, ресторанів та інших місць громадського харчування частіше набувають широкі і довгі камери. Але для великої домашньої кухні підійде дуже місткий, габаритний холодильник-гігант.
  Важливий також обсяг камер. Для звичайної кухонної техніки він становить близько 200-350 л. Якщо ж приміщення дозволяє встановити великий холодильник, то для великої родини ідеальної буде місткість камер від 600 до 800 л. Якщо вибрано двокамерний холодильник, краще придбати модель з двома компресорами. Це дозволить регулювати окремо режим роботи для холодильної і морозильної камер. Проте всі додаткові функції значно здорожують покупку. Слід визначити, які технології важливіше для споживача.

  Деякі фактори, що впливають на вибір

  При купівлі холодильника слід враховувати, в якій кліматичній зоні йому доведеться функціонувати. Існує 4 класу представленого показника.
 • T — тропічний. Він функціонує при температурі навколишнього середовища в діапазоні + 18 - + 43 ° С.
 • ST — субтропічний. Тут повинен дотримуватися робочий норматив від +18 до + 38 ° С.
 • SN – субнормальний. Робоча температура дорівнює для цього різновиду холодильників + 10 - + 32 ° С.
 • N – нормальний. Діапазон дорівнює + 16 - + 32 ° С.
 • Для нашої країни підходять моделі з кліматичним класом SN і N.
  Також важливий показник енергоспоживання для визначення оптимальної моделі холодильника. Всього є 9 класів цього параметра. Від А++ до G. Перші чотири з них вважаються найбільш економічними. До них належать А++, А+, А, Ст.

  Міні-холодильник

  Серед невеликих однокамерних моделей слід зазначити холодильник Shivaki SHRF-104CH.
  Холодильник Shivaki: виробник і відгуки покупців
  Це класичний представник невеликого типу техніки. Його габарити рівні 86х47х45 см. Об'єм холодильної камери досягає 83 л, а морозильної – 10 л. Це ідеальний варіант для дачі або невеликої кухні. Його клас енергоспоживання визначається як А+. Кліматична характеристика описується як N-ST. Це пов'язано з тим, що діапазон робочої температури навколишнього середовища для цього приладу дорівнює + 16 - + 38 ° С. Морозильна камера розташована зверху. Холодильне відділення має 2 полиці, виконані у вигляді решітки, і 3 дверних кишені. В комплект також входить ящик для овочів, фруктів. Управління механічне. Існує функція ручного розморожування. Регулювати температуру зручно за допомогою ручки. Рівень шуму дорівнює 42 дБ. Це один із самих недорогих, популярних варіантів.

  Великий холодильник

  Холодильник Shivaki: виробник і відгуки покупців
  Якщо ж сім'я велика, а розмір кухні дозволяють встановити габаритний вид техніки, слід звернути увагу на холодильник Shivaki SHRF-595SDW. Це модель типу Side by Side. Морозильна камера знаходиться праворуч. Габарити холодильника рівні 178х90х70 см. Холодильна камера має об'єм 345 л, а морозильна – 172 л. Особливістю цього обладнання є SMART-управління, яке автоматично підлаштовує температуру камер під умови навколишнього середовища. Це дозволяє працювати з мінімальним енергоспоживанням. Виробник передбачив режим швидкого охолодження та заморожування продуктів у камерах. Обладнання відноситься до кліматичного класу ST, а по енергоспоживанню має категорію А. Його рівень шуму становить 43 дБ. Це сучасний, продуманий до дрібниць холодильник, здатний працювати тихо і без великих витрат електроенергії.

  Відгуки користувачів

  Багато придбали собі холодильник Shivaki. Відгуки, які про нього складали споживачі в різних джерелах, відзначають, що це досить надійний і зручний рефрижератор.
  Холодильник Shivaki: виробник і відгуки покупців
  Багатьом припали до душі малобюджетні, невеликі холодильники. При відсутності системи No Frost значно знижується і вартість подібної техніки. Для малогабаритних кухонь представлена продукція відзначена користувачами як дуже хороший варіант. Багато оцінили стійкість холодильників до перепадів напруги електромережі. У нашій країні такі випадки непоодинокі. Тому виробник при створенні холодильників враховує цю особливість електрокомунікацій. Також користувачі відзначають більш низьке споживання у порівнянні з європейськими виробниками подібної техніки.

  Відгуки експертів

  Експерти в області холодильного обладнання визначили, що як однокамерні, так і двокамерні холодильники Shivaki досить надійні.Причини поломок цієї техніки викликані або тривалим терміном роботи, або неправильною експлуатацією з боку користувачів.
  Холодильник Shivaki: виробник і відгуки покупців
  Серед частих поломок відзначено низький рівень охолодження морозилки, наявність патьоків внизу корпусу. Причинами цих і іноді інших поломок слугують такі фактори, як неправильне транспортування, підключення не у відповідності з інструкцією виробника. Можлива поява іржі в приміщенні, де відсутня правильна вентиляція повітря. Рідкісні випадки заводського браку. Поломки також можуть бути викликані механічними пошкодженнями користувачем.

  Самостійний ремонт

  Холодильник Shivaki, як і будь-яку техніку, теоретично можна полагодити самостійно. Деталі, які підходять різним моделям представленої техніки, досить поширені. Проте слід врахувати той факт, що при самостійному ремонті може знадобитися велика кількість сил і часу, а часом і засобів, для досягнення необхідного результату. Частими невдачами при самостійному ремонті стають неправильне визначення причини поломки. Іноді, втручання в систему роботи холодильника користувача призводить до ще більших поломок, що сталася до цього. Щоб провести правильний ремонт, може знадобитися спеціалізоване обладнання. Тому, щоб холодильник пропрацював як можна довше, у випадку проведення ремонту слід звертатися до фахівців. Це значно спростить процес відновлення функцій техніки і гарантує якість проведених робіт. Ознайомившись з таким обладнанням для кухні, як холодильник Shivaki, можна зробити висновки, що це досить якісний рефрижератор, який враховує умови функціонування техніки в нашій країні. Існуючі варіанти моделей дозволять підібрати кожному кращий тип техніки для себе. Виконуючи вимоги інструкції виробника, можна не сумніватися в довговічності представленого пристрою. Адже японський виробник Shivaki передбачив всі існуючі в нашій країні умови, в яких доведеться працювати холодильника.