Корисні поради
на всі випадки життя
» » Кращі вузи Одеси

Кращі вузи Одеси

Додано: 19.12.15
Рубрика: Цікаве
Місто Одеса в першу чергу славиться своїми морськими вищими навчальними закладами. Проте аграрні інститути також заслуговують уваги. Додатково в Одесі є безліч вузів з економічними напрямками. Для того щоб розібратися в даному питанні, слід розглянути найбільш популярні заклади.

Національний Університет «Одеська юридична академія»

Розглядаючи кращі вузи Одеси, однозначно слід звернути увагу на цей навчальний заклад. На думку багатьох фахівців, воно вважається одним з кращих по журналістиці. Створено Національний Університет «Одеська юридична академія» був у 1997 році. Форми навчання в ньому представлені як денна, так заочна. Дивлячись на інші державні вузи Одеси, слід зазначити, що акредитацію вказаний навчальний заклад має четверту. Безкоштовне навчання для студентів в ньому передбачено.


Кращі вузи Одеси

Факультети і спеціальності

Багато вузів Одеси з юридичними спеціальностями не мають судово-адміністративного факультету. Проте в даному випадку студенти мають можливість навчатися також міжнародним правовим відносинам. Ще в навчальному закладі передбачена кафедра господарської та цивільної юстиції. Як і інші вузи міста Одеси, Національний Університет «Одеська юридична академія» готує фахівців-адвокатів. Правова політологія в ньому викладається. Також є кафедра соціології.

Одеська академія регулювання та якості

Якщо дивитися список вузів Одеси третього рівня акредитації, то Одеська академія регулювання та якості по праву вважається найкращою. В першу чергу слід зазначити, що в ній передбачена докторантура. Також є можливість навчатися безкоштовно. Якщо розглядати кваліфікаційні рівні, то в даному випадку маються бакалавр, спеціаліст і магістр.


Заснована зазначена академія була у 1945 році. Основним напрямком навчального закладу прийнято вважати електроніку. Інші вузи міста Одеси, на відміну від цього навчального закладу, не здатні похвалитися таким високим рівнем комп'ютерних технологій.
Кращі вузи Одеси

Факультети академії регулювання та якості в Одесі

Розглядаючи всі вузи Одеси з бюджетними місцями, слід зазначити, що тільки в Одеській академії регулювання та якості викладається приладобудування. Додатково в ній є факультет метрології. Інформаційно-вимірювальні технології вивчаються на відповідній кафедрі. Окремої уваги заслуговують дисципліни стандартизації і сертифікації. В даному випадку освітні вимірювання також вивчаються в академії. Тому, розглядаючи внз міста Одеси, державної академії технічного регулювання та якості однозначно потрібно приділити особливу увагу.

Одеський аграрний університет

Якщо розглядати всі вузи міста Одеси, то аграрний вищий навчальний заклад у місті можна знайти тільки одне. Створено воно було ще у 1918 році. Ступінь акредитації у даного університету четверта. Дипломи в ньому видають державного зразка. Надані в університеті як денна так і заочна форма навчання, що дуже зручно для студентів. В даному випадку кваліфікаційний рівень магістра у внз передбачено.
Якщо порівнювати зазначений університет та інші вузи міста Одеси, то важливо зазначити, що представлене вищий заклад надає своїм студентам кімнати в гуртожитку. Також у людей є можливість отримати післядипломну освіту. Всього викладачів в Одеському аграрному університеті є приблизно 330 в той час як студентів на сьогоднішній день навчається близько 6 тис. осіб. До основних напрямів вузу слід віднести сільське і рибне господарство. Додатково в університеті навчають економіки та менеджменту.
Кращі вузи Одеси

Факультети і спеціальності аграрного університету в Одесі

Зазначений університет відрізняється наявністю агробиотехнологического факультету. Інші вузи Одеси такого не мають. Вивчається на даному факультеті агрономія, а також захист рослин. Ще в Одеському аграрному університеті є кафедра ветеринарної медицини. Серед спеціальностей слід зазначити геодезистів, а також картографів. Агропромислового виробництва в даному університеті також навчають. Інші вузи міста Одеси у цьому напрямку відсутні.
Кращі вузи Одеси

Одеський інститут Академії управління персоналом

Розглядаючи кращі вузи Одеси, не можна забути про цей інститут. Відмінною особливістю його прийнято вважати хорошу кафедру психології. Засновано цей навчальний заклад було в 1998 році. Ступінь акредитації воно отримало третю. Дипломи всі студенти Академії управління персоналом отримують державного зразка. В даному випадку магістратура у вузі відсутня. Однак серед переваг важливо відзначити наявність військової кафедри. Додатково, порівнюючи всі вузи міста Одеси, можна зробити висновок про те, що цей інститут - один з небагатьох, здатних похвалитися аспірантурою.

Факультети і спеціальності

Основним факультетом цього інституту можна назвати психологію. Однак педагогіка у вузі також вивчається. Якщо порівнювати зазначену Академію управління персоналом і інші вузи Одеси, то важливо згадати, що юриспруденція в цьому вищому навчальному закладі викладається на дуже високому рівні. Додатково у вузі є кафедра правознавства.

Одеський морський університет

Якщо говорити про морські вузи Одеси, то в першу чергу слід відзначити Одеський морський університет. Вказаний навчальний заклад працює, починаючи з 1930 року. Статус акредитації внз має четвертий. Денна, а також заочна форма навчання в ньому передбачені. Військова кафедра у вузі, природно, мається. Також до переваг слід віднести наявність гуртожитків для проживання студентів. Всього Одеський морський університет налічує понад 400 викладачів. При цьому студентів навчається близько 6 тис. осіб. Кваліфікаційні рівні є спеціаліста та бакалавра. Дипломи студенти наприкінці навчання матимуть державного зразка.
Кращі вузи Одеси

Факультети і спеціальності морського університету в Одесі

Морські вузи Одеси вважаються дуже кваліфікованими, однак тільки цей університет славиться наявністю кафедри транспортних технологій. Правознавство на курсах також вивчається. Судномеханічний факультет в даному випадку передбачено. Окремої уваги заслуговують дисципліни суднобудування та океанотехніка. В останню чергу слід зазначити, що в Одеському морському університеті є факультет шельфових і воднотранспортних споруд.

Одеський політехнічний університет

Цей університет славиться в першу чергу своєю аспірантурою. В даному випадку заочне навчання для студентів передбачено. Безпосередньо кваліфікаційні рівні є спеціаліста і магістра. Ступінь акредитації Одеського політехнічного університету четверта. Підготовче відділення у вузі є. На сьогоднішній день у ньому навчається близько 10 тис. студентів. Також слід зазначити, що представлений університет здатний похвалитися відмінною військовою кафедрою.
Кращі вузи Одеси

Факультети і спеціальності політехнічного університету в Одесі

Найбільш затребуваним факультетом Одеського політехнічного університету прийнято вважати машинобудування. В даному випадку прикладна механіка у вузі вивчається. Додатково студенти здатні отримувати освіту за автомобільного транспорту. Ще у вузі передбачений хіміко-технологічний факультет. Вивчається на ньому охорона навколишнього середовища та екологія. Факультет промислових технологій в Одеському політехнічному університеті передбачено. В першу чергу студенти на ньому проходять інженерну механіку, яка зачіпає охорону праці.
Кращі вузи Одеси
У вузі вивчаються технології машинобудування. Додатково викладачі знайомлять студентів з ливарним виробництвом. Ще одним напрямком Одеського політехнічного університету можна назвати метрології. Вона включає в себе інформаційно-вимірювальні технології і стандартизацію. На кафедрі промислових технологій студенти проходять дисципліну "зварювання".

Підведення підсумків

Центром міжнародних проектів "Євроосвіта" були оглянуті всі вузи Одеси. Рейтинг їх представлений наступним чином:
  • Одеський морський університет.
  • Одеський аграрний університет.
  • Одеський інститут Академії управління персоналом.
  • Одеська академія регулювання і якості.
  • Національний Університет «Одеська юридична академія».