Корисні поради
на всі випадки життя
» » Туш ефект накладних вій "Ейвон": відгуки та опис

Туш ефект накладних вій "Ейвон": відгуки та опис

Додано: 19.12.15
Мрія всіх дівчат – виглядати чарівно. І в цьому їм допомагає косметика. Особливу увагу слід приділяти очам. Чоловіки обов'язково оцінять довгі пишні вії. Щоб добитися ефекту накладних вій, розглянемо нову туш "Ефект накладних вій "Ейвон", відгуки та її опис.

Коротко про фірму Avon

Туш ефект накладних вій "Ейвон": відгуки та опис
Компанія Avon була заснована в 1886 році. Засновником став Девід Макконнел. Спочатку він займався тільки виробництвом парфумів. А почалося все з того, що, займаючись продажем книг, в основному жіночих романів, він став вкладати всередину маленькі флакончики духів. А через деякий час Макконнелу стало ясно, що жінок вкладиші духів цікавлять навіть більше, ніж самі книги. Саме тому він заснував парфумерну фірму.


На сьогоднішній день Avon – відома косметична фірма, яка крім духів виготовляє і інші косметичні засоби: шампуні, декоративну косметику, засоби по догляду за тілом та ін. Компанія Avon зараз настільки розширилася, що також виробляє різні косметичні аксесуари, товари для будинку: посуд, годинники, біжутерію і навіть товари для дітей. Одним з продуктів є туш (обсяг, ефект накладних вій) "Ейвон", відгуки про яку залишили вже багато жінок.

Основні моменти, яких дотримується Avon

Туш ефект накладних вій "Ейвон": відгуки та опис
Вже багато років Avon робить жінок красивими і щасливими. І робить вона це завдяки наступним принципам:
 • Надання жінкам косметики найвищої якості, щоб зберегти і підкреслити їх красу.
 • Надання жінкам можливості піклуватися про найближчих людей – дітей. Avon виробляє продукцію по догляду за дітьми: піни для ванн, шампуні, мило та багато іншого. І все це має відмінну якість і прийнятну ціну.
 • Avon займається благодійністю і бере участь у боротьбі проти раку, організовуючи щороку шоу і масові ходи по всьому світу. Компанія зібрала більше 20 мільйонів рублів на придбання обладнання для лікування раку молочної залози.
 • Також слід зазначити, що компанія Avon є прекрасним роботодавцем, який з розумінням ставиться до всіх проблем і вимог жінок.


  Опис нового продукту: туш "Ефект накладних вій" ("Ейвон"). Відгуки про цей товар

  Деякі жінки від природи нагороджені пишними і красивими віями, а деяких не так сильно пощастило. Але і ті, і інші жінки без винятку прагнуть підкреслити і виділити свої очі і погляд. У цьому їм допоможе нова туш для вій "Об'єм, ефект накладних вій "Ейвон". Відгуки про цей товар різноманітні.
  Туш ефект накладних вій "Ейвон": відгуки та опис
  Дуже часто перед жінками при виборі туші постає питання: обсяг або довжина? Але адже так хочеться отримати все і відразу! Купуючи туш "Ейвон" (ефект накладних вій), вибирати не потрібно. Очі і вії кожної жінки гідні більшого. Щіточка нової туші має форму мигдалю, завдяки чому з її допомогою дуже легко фарбувати вії без зайвих грудочок. Також не складе праці акуратно обробити куточки очей і нижні вії. У складі туші міститься безліч мікроскопічних волокон, які мають різноманітну форму і об'єм. Завдяки цим волокнам ви зможете кожної війки надати особливу форму і об'єм, використовуючи нову туш "Ейвон" (ефект накладних вій). Фото війок після використання туші розташовані нижче. Ваші вії будуть сяяти красою і здоров'ям, і від них просто неможливо відірвати очей. Адже саме цього ефекту і ви очікуєте.

  Позитивні відгуки про туші "Ейвон" (ефект накладних вій)

  Багато опитані жінки залишають виключно позитивні відгуки про нової туші від "Ейвон". Відзначають велику зручну щіточку, якій дуже зручно фарбувати всі вії, не склеює їх. Також на ній не залишається грудочок. Що стосується текстури туші, то жінкам подобається, що вона не рідка, довгий час тримається на віях, не обсипається, не розмазується під дощем. Якщо говорити про обіцяний ефект накладних вій, то він повністю досягнуто. Жінки кажуть, що їх вії і правда стають набагато довше, об'ємніше – їх просто не відрізнити від накладних. Ще однією перевагою туші є її вартість. Ціна клієнток Avon дуже порадувала. В цілому всі жінки залишилися задоволені, використовуючи туш "Ефект накладних вій "Ейвон". Відгуки про неї переважно позитивні. Вії дійсно помітно змінюються і виглядають чудово. Багато чоловіків також помітили, що їх дівчата дуже змінилися і стали виглядати набагато привабливіше після використання цього косметичного засобу.
  Туш ефект накладних вій "Ейвон": відгуки та опис

  Негативні відгуки про туші від компанії Avon

  Незважаючи на всі переваги даної туші від "Ейвон", деякі жінки відмічають і недоліки цього продукту. Деякі дівчата кажуть, що при фарбуванні вій перший шар туші на них зовсім не помітний. Ефект досягається як мінімум після другого шару. Ще кілька жінок стверджують, що у туші товстенький флакон, який не дуже зручно тримати в руці. Деякі дівчата відзначають такий недолік як складність видалення туші. Вона не видаляється мицеллярной водою, залишає чорні кола під очима. Ось це в принципі і всі недоліки нової туші від "Ейвон". Але порівняно з усіма позитивними якостями цього косметичного засобу, ці недоліки не такі значні.
  Туш ефект накладних вій "Ейвон": відгуки та опис

  Висновок

  Вивчивши та розглянувши нову туш від фірми Avon, можна сказати, що в цілому це дуже гарний косметичний засіб. Практично всі жінки, які брали туш "Ефект накладних вій "Ейвон", відгуки залишили позитивні. Звичайно, не буває ідеальних продуктів, кожен має деякі недоліки. Але в даному випадку позитивні риси повністю їх компенсують і перекривають. Якщо вам потрібно підкреслити свої вії, зробити погляд виразнішим, то не роздумуючи користуйтеся цією тушшю і дивуйте оточуючих красою своїх об'ємних і пишних вій!