Корисні поради
на всі випадки життя
» » Клуб: це потрібно всім!

Клуб: це потрібно всім!

Додано: 19.12.15
Рубрика: Цікаве
Пам'ятаєте, як в дитинстві мама ставила в куток зі словами: «Подумай над своєю поведінкою!». Найчастіше сучасна цивілізація ставить людину в такі умови, при яких він стає залежним не тільки від різних шкідливих звичок, але і від роботи, навчання, повсякденних справ і турбот І ось він уже просто не може зупинитися і подумати, навіть якщо дуже втомився. А значить, саме час відправитися в клуб, щоб відпочити, розвіятися, привести в порядок своє тіло або навіть духовно збагатитися.


Що таке клуб

Клуб: це потрібно всім!
Взагалі, слово клуб з'явилося задовго до відкриття першого клубного закладу. І якщо зазирнути в такі джерела, як словник Даля або Ожегова, то, крім сучасного значення, в них описується і старорусское визначення слова.
 • Клуб – це куляста річ, кругле тіло, смотанное, збірне, складене. Приклади: клуби диму, клуби пари, клуб дерева, клубок ниток.
 • Незважаючи на те, що слово "клуб" в сучасному розумінні відбулося все-таки від англійського «club», варто придивитися і до споконвічно російському варіанту. Адже, якщо замислитися, то етимологія старовинного слова «клуб» досить схожа з сучасним поняттям. Для початку розглянемо, що означає слово сьогодні.
 • Клуб – це місце, в якому зустрічаються люди, які об'єдналися з якого-небудь ознакою. Так, людей можуть об'єднувати загальні інтереси, національна приналежність, професійні особливості.
 • А тепер давайте згадаємо одну з форм клубної діяльності, таку, як «гурток». А ще можна привести в приклад такі поєднання, як «збірна хокейного клубу», «склад футбольного клубу» і масу інших прикладів, які об'єднують старовинне російське слово «клуб» і сучасне, яке прийшло з заходу «club».


  Які бувають клуби

  Клуб: це потрібно всім!
  Кожна людина потребує відпочинку від повсякденних справ. Тільки от саме уявлення про дозвілля у кожного різне. Один любить нічні клуби і танці до ранку, інакше неодмінно потрібні гірські лижі або велосипед, а третій просто любить читати. І все ж знайти свій клуб по інтересам може кожен. Втім, не варто забувати і про клуби, які збирають людей зовсім не для відпочинку. Це можуть бути політичні, професійні або соціальні об'єднання. Клуби потрібні, насамперед, для того, щоб кожна людина мала можливість самореалізації в колі однодумців. Також клубна діяльність може бути спрямована на обмін досвідом. До таких об'єднань належать, насамперед, клуби професійної спрямованості.

  Клуби для проведення дозвілля

  Клуб: це потрібно всім!
 • Нічний клуб – це громадська заклад розважального характеру. Для відпочинку в такому закладі найчастіше не потрібно постійного членства. Відвідування нічного клубу завжди пов'язано з великими витратами і, як правило, відбувається періодично, без прив'язки до певного режиму.
 • Клуби за інтересами – це різного роду об'єднання, в яких люди збираються для того, щоб обговорити будь-які теми, пов'язані з хобі. Такими можуть вважатися: наукові клуби (історичні, математичні та інші), гуртки рукоділля, об'єднання колекціонерів, автолюбителів. Зустрічі в клубах за інтересами можуть бути як регулярними, так і періодичними. Як правило, цей вид проведення дозвілля не пов'язаний з фінансовими витратами.
 • Професійні організації

  Клуб: це потрібно всім!

 • Політичний клуб – це об'єднання людей, пов'язаних єдиними політичними переконаннями. Учасники клубу збираються для обговорення різних проектів з метою подальшого їх впровадження їх у життя суспільства. Члени політичного клубу зазвичай не пов'язані з чинними в державі політичними партіями, а навпаки, націлені на боротьбу з недосконалістю політики народних обранців.
 • Діловий клуб – це об'єднання людей за професійною належністю з метою обміну досвідом. Тут зав'язуються нові знайомства, налагоджуються корисні контакти, проведяться навчальні заходи.
 • Спортивний клуб – це організація, що об'єднує професіоналів та любителів спорту. Члени спортивного клубу, найчастіше стають постійними членами клубу і дисципліновано відвідують тренування у відповідності з встановленим режимом. До спортивних об'єднань належать: клуби командних спортивних ігор, фітнес-центри, клуби східних єдиноборств та інші. Відвідувачі аматорських клубів обов'язково сплачують членські внески і роботу тренерів. Члени професійних об'єднань беруть участь у змаганнях і спортивних змаганнях, поповнюючи таким чином казну клубу.
 • Клуб: це потрібно всім!

  Благодійні клуби

 • Соціальні клуби – це організації для людей певного соціального статусу. До них відносяться: клуби для пенсіонерів, домогосподарок та інших верств населення, національні громади. Членство в таких клубах, як правило, ні до чого не зобов'язує учасників.
 • Клуби по захисту тварин і навколишнього середовища носять виключно благодійний характер. Такі клуби зазвичай складаються з волонтерів, які готові надавати допомогу в захисті природи, а також пропагувати ідеї благодійності.
 • Чим би ви не захоплювалися, завжди можна знайти однодумців, з якими ваші ідеї знайдуть нові грані, зробивши життя яскравіше і цікавіше.