Корисні поради
на всі випадки життя
» » Радіатори біметалеві Sira: технічні характеристики, відгуки, установка

Радіатори біметалеві Sira: технічні характеристики, відгуки, установка

Додано: 20.12.15
Рубрика: Ремонт
Біметалічні радіатори від популярного італійського виробника на ринку опалювального устаткування з'явилися не так давно, але незважаючи на це, вже завоювали визнання більшості споживачів. Приміром, на сьогоднішній день біметалічні радіатори Sira користуються неймовірною популярністю, що пояснюється їх численними достоїнствами.
Радіатори біметалеві Sira: технічні характеристики, відгуки, установка

Опис

Секції опалювальних приладів складаються з пари сталевих каналів (трубок) для проходу теплоносія, розташованих вертикально і залитих під тиском високоякісним алюмінієвим сплавом. В результаті утворюється відносно центру тяжіння симетрична і єдина сучасна конструкція. Мінімальна поверхня контакту алюмінієвого сплаву з теплоносієм і відсутність «кишень» в головках секцій – збірників шламу і газів – знижує до мінімуму небезпеку утворення газу і корозії.
Радіатори біметалеві Sira: технічні характеристики, відгуки, установкаОригінальність конструкції торців секції дозволяє в процесі їх з'єднання ніпелями затискати всередині пазів кільцеві прокладки з термостійкої гуми, що забезпечує хорошу герметичність.

Достоїнства і конструктивні особливості

 • Радіатори біметалеві Sira відрізняються незвичайним дизайном. Повна відсутність гострих кутів ідеально поєднується з граціозно вигнутій формою. Це не тільки зручно, але й одночасно красиво, що підтверджують численні відгуки споживачів.
 • Дані опалювальні прилади стійко переносять високий тиск.
 • Радіатори біметалеві Sira характеризуються хорошою тепловіддачею.
  Радіатори біметалеві Sira: технічні характеристики, відгуки, установка
 • Незаперечною перевагою цих пристроїв є можливість стикування будь-якої кількості секцій. Невелика вартість, ефективність, надійність, міцність і якість – це лише невелика частина доводів про те, чому слід придбати радіатор цього бренду.


  Біметалічні радіатори Sira, порівняно з іншими опалювальними приладами, відрізняються:
 • Безшумною роботою і швидким нагріванням.
 • Високою тепловіддачею, завдяки особливій комбінації металів.
 • Відсутністю зварювальних швів.
 • Тривалим експлуатаційним терміном, який при правильному використанні може становити більше 25 років.
 • Технічні характеристики

  Вибираючи обладнання для опалення, необхідно знати про основні характеристики, на які потрібно звертати увагу, щоб підібрати прилади, повністю відповідають вимогам.
  Радіатори біметалеві Sira: технічні характеристики, відгуки, установка
 • Робочий тиск. Даний параметр може позначатися в МПа або атм. Варто відзначити, що 1 МПа = 10 атм. Радіатор біметалічний Sira concurrent розрахований на експлуатацію при робочому тиску від 16 до 35 атм. При цьому тиск в централізованій опалювальній системі не більше 15 атм., автономній – не більше 12 атм.
 • Тепловіддача (Вт). Даний параметр залежить від потужності опалювального приладу, тому при виборі даних пристроїв дуже важливо приділити цьому максимальну увагу.
 • Міжосьова відстань (мм) – це довжина, що вимірюється між нижнім і верхнім колектором, і вона становить 200300350 500 і 800 мм.
 • Поради щодо вибору

  Щоб вибрати біметалічні радіатори Sira, необхідно відповідально підійти до обчислення необхідної кількості секцій. Купувати опалювальні прилади слід, виходячи з опалювальної площі.
  Радіатори біметалеві Sira: технічні характеристики, відгуки, установка

  Одна секція може бути потужністю до 24 кВт. Якщо в процесі розрахунків виникнуть проблеми, то завжди можна звернутися за допомогою до фахівців, які підберуть необхідну кількість секцій з урахуванням всіх вимог. Якщо ж ви впевнені у власних силах, то дані розрахунки можна зробити самостійно.

  Розрахунок

 • Якщо в приміщенні на вулицю виходить одна стіна, є один віконний проріз і висота стелі становить 27 м, повноцінний обігрів 1 м 2 забезпечить прилад потужністю 100 Вт.
 • Якщо в приміщенні дві стіни виходять на вулицю, є один віконний проріз, то для обігріву 1 м 2 потрібно радіатор потужністю 120 Вт.
 • Якщо в приміщенні на вулицю виходять дві стіни, є два віконних отвору і висота стелі 3 м, то для обігріву 1 м 2 знадобиться пристрій потужністю 130 Вт.
 • Також при розрахунку важливо пам'ятати, що екрани для радіатора опалення зменшують тепловіддачу опалювальних приладів.

  Установка

  Біметалічні радіатори можна встановлювати в системах опалення з мідними, сталевими і полімерними трубопроводами. Для досягнення розрахункової тепловіддачі в процесі монтажу необхідно дотримуватися таких оптимальних відстаней:
 • Не менш 100 мм до підвіконня.
 • Не менше 30 мм до стіни.
 • Не менш 100 мм до конструкції підлоги.
 • Щоб захистити елементи опалювальної системи від процесів корозії та відкладення солей жорсткості (що властиво не тільки для котлів, трубопроводів, але і для радіаторів, незалежно від матеріалу, з якого вони виготовлені, будь то чавун, сталь або алюміній), рекомендується додавати в циркулюючу рідина спеціальні реагенти на основі аліфатичних поліамінів. Приблизний розхід становить: на 200 літрів води 1 літр реагенту. На кожен радіатор біметалічний Sira 500 або будь-який інший рекомендується встановлювати ручний або автоматичний клапан спуску повітря. Дуже важливо при установці клапана попередньо переконатися, що опалювальний прилад відключений від загальної системи.
  Радіатори біметалеві Sira: технічні характеристики, відгуки, установка

  Категорично заборонено відключати прилади від опалювальної системи (перекривати обидва запірні пристрої на вході і виході), за винятком випадків їх демонтажу або технічного обслуговування. Не допускається здійснювати водозабір з опалювальної системи. Також категорично заборонена робота опалювальних приладів на воді із системи гарячого водопостачання. Вкрай небажана установка радіаторів опалювальних системах, де в ролі теплоносія виступає сбросная рідина від технологічних процесів, містить у своєму складі агресивні компоненти. Заборонений безпосередній водозабір в теплову мережу підживлювальної води з гарячого водопостачання без попередньої якісної водопідготовки.

  Відгуки споживачів

  Радіатори біметалеві Sira, незважаючи на хорошу тепловіддачу, відрізняються невисокою вартістю. Всі моделі цього виробника розроблені з урахуванням особливостей нашого клімату. В процесі експлуатації біметалевих опалювальних приладів виробник гарантує, що радіатори здатні витримати робочий тиск в опалювальній системі до 40 атм. З цієї причини можна з упевненістю говорити про високу надійність та відмінній якості цієї продукції. Також варто звернути увагу, що, вивчаючи відгуки про цих радіаторах, можна знайти чимало позитивної інформації про те, що дані опалювальні прилади відрізняються вишуканим сучасним дизайном. Що дозволяє їх встановлювати в житлових приміщеннях незалежно від їх оформлення. І при цьому зовсім не потрібно додатково купувати спеціальні екрани для радіатора опалення.