Корисні поради
на всі випадки життя
» » 10 найкрутіших і цікавих фільмів про динозаврів

10 найкрутіших і цікавих фільмів про динозаврів

Додано: 29.12.15
Рубрика: Цікаве
Динозаври давно вимерли, але фільми про них продовжують знімати. І є такі, які не залишать байдужими навіть справжніх кіноманів.
10 найкрутіших і цікавих фільмів про динозаврів

Топ 10 найбільш цікавих фільмів про динозаврів:

  • «Парк Юрського періоду» . Цей фільм, напевно, відомий всім. За його сюжетом головні герої Еллі Сэтлер і Алан Грант, які є докторами палеонтології, від багатого і амбітного професори отримують запрошення приїхати на його власний острів, що знаходиться недалеко від Коста-Ріки. Серед запрошених також виявилися математик, журналіст і онук самого господаря. І всі вони стають свідками вельми незвичайного видовища. Виявилося, що тут живуть справжні динозаври, яких професору вдалося створити, використовуючи ДНК знайдених при розкопках останків цих древніх істот. Такий парк Юрського періоду – справжня знахідка для палеонтологів. Але їхня радість тривала недовго, адже скоро вони дізналися, що крім нешкідливих травоїдних динозаврів тут живуть і хижаки, і вони дуже небезпечні, особливо коли голодні.

  • «Загублений світ» . Ідеї палеонтолога Ріка Маршалла в науковому світі постійно висміюють. Він мріє створити машину часу, і її випробування проводить в парку атракціонів, адже тут найсприятливіші умови. На подив самого вченого, його асистентки і шанувальниці Холі Кантрелл і господаря парку Вілла, машина починає працювати, і всі троє потрапляють в якусь тимчасову воронку і опиняються у дивному місці, в якому мешкають ще більш незвичайні істоти, що нагадують справжніх динозаврів. Але в цьому загубленому світі герої виявили не тільки динозаврів, але і деяких інших тварин. А ще тут є сліди існування людських цивілізацій. Прискорювач, який може допомогти трійці повернутися, пропав, тому його потрібно швидше знайти. Але виживати в таких екстремальних умовах непросто!

  • «Подорож до центру землі» . Цей фільм теж обов'язково варто подивитися, адже він є екранізацією однойменного твору Жуля Верна. Тревор Андерсон і його племінник Шон подорожують по Ісландії, вірніше намагаються відшукати колись зниклого брата Тревора і тата Шона, який залишив дивну книгу про подорожі, в якій є багато дивних нотаток. Ймовірно, саме ці записи зможуть допомогти знайти зниклого при дивних обставинах чоловіка. Героям допомагає донька відомого професора Ханна, яка за певну плату проведе їх до згаслого вулкану. Дорога довга і складна, але все найцікавіше попереду. В одну мить земля пішла з-під ніг Шона, Тревора і Ханни, і вони почали кудись падати. Нарешті приземлившись, трійця зрозуміла, що опинилася в самому серці Землі, яке виглядає як незвичайний світ, населений динозаврами.

  • «Світ Юрського періоду». Події цієї стрічки розгортаються через понад двадцять років після того, що відбувалося в першому фільмі («Парк Юрського періоду»). На далекому острові, як і раніше працює дивовижний парк, в якому кожен зможе побачити справжніх динозаврів. Але відвідувачів стає дедалі менше і менше, і тому власник вирішується на зміни і просить талановитих вчених винайти ще одного динозавра. Він буде неймовірно великим і незвичайним, адже отримають його з декількох видів. Але ця обличчяна виявилася більш небезпечною, ніж передбачалося. А ще істота набагато розумніші інших представників видів, і тому в якийсь момент йому вдається втекти з вольєра.

  • «Прогулянки з динозаврами» . Цей фільм дозволить почати захоплюючу подорож і повністю зануритися в унікальний світ. Глядачі зможуть опинитися в епосі, в якій існували динозаври, тобто перестрибнути через 70 мільйонів років! Головний герой – травоїдний і забавний пахиринозавр Патчі. Він виглядав смішно і не представляв небезпеки, тому ніхто не сприймав його серйозно. Але одного разу він зміг довести, що здатний на багато що. І часом сила і гострі зуби, яких у Патчі ніколи не було, можуть не допомогти вижити. Набагато важливіше кмітливість, а її у сміливого динозаврика хоч відбавляй. І виявивши її, він зможе допомогти стаду, втратив свого ватажка, врятуватися і перебратися у нове, більш безпечне і сприятливий для проживання місце.

  • «Легенда про динозаврів». Інша назва цього фільму – «Похід динозаврів», і він розповідає про справжній подвиг, здійснений заради виживання. Кілька динозаврів вирішили мігрувати до багатих пасовищах півночі, розташованим в сотнях кілометрів від їх нинішнього будинку. І події практично реальні, так як вчені довели, що багатокілометрові переміщення дійсно мали місце бути. Головні герої м'ясоїдний трудон Патч і эдмонтозавр-вегетаріанець Скар опиняються в скрутних умовах: вічна мерзлота, холод, відсутність їжі. Вижити зможуть тільки найсильніші, тому доведеться докласти чимало зусиль.

  • «Мій домашній динозавр» . Перераховуючи кращі фільми про динозаврів, варто назвати і цей, він подобається багатьом. В саме звичайне туманний ранок десь в Шотландії на березі озера хлопчик виявляє дивне яйце, не схоже ні на одне існуюче у світі. І незабаром з нього вилуплюється незвичайне істота, що нагадує динозавра або дракона. Але адже перші давно вимерли, а другі взагалі не існують. Але, між тим, динозавр починає дуже швидко рости, і його апетити ростуть разом з ним. А ще він дуже веселий, життєрадісний і товариський, тому приховувати його від сторонніх очей стає все складніше і складніше. Але якщо його побачать інші, то це може загрожувати небезпекою цьому милому створення. І хлопчик, який знайшов яйце – єдиний, хто зможе захистити свого нового друга.

  • «Морські динозаври: подорож в доісторичний світ» . Морські динозаври були ще більш дивними, ніж наземні, і глядачі зможуть в цьому переконатися, відправившись в стародавні часи і зовсім іншу епоху. Подорож буде захоплюючим і небезпечним, зате воно дасть можливість зустрітися з гігантськими повелителями морських глибин, а також дізнатися, як вони жили і виживали більше 70 мільйонів років тому. Особливо порадують сліпуча краса підводних ландшафтів, дивовижні відкриття і приголомшлива атмосфера. Часом від усього цього буквально захоплює дух! Вражає? Тоді починайте дивитися!

  • «Проект динозавр» . На Землі є місце, в якому, імовірно, мешкає невідома істота. І щоб з'ясувати це, група західних дослідників вирушає на його пошуки. Поїздка ретельно спланована, але все йде не так, як повинно було. За збігом обставин вчені опинилися в непрохідних і небезпечних джунглях. І дикі тварини – це не найстрашніше, з чим їм доведеться зіткнутися. Вижити буде непросто, адже виявляється, істоти, які вважалися давно вимерлими і неіснуючими, насправді, все ще продовжують жити на планеті, просто ретельно приховуються. Але тепер, коли люди вторглися в їх світ, вони розлютяться і зроблять все, щоб прогнати або знищити чужинців.

  • «Динозавр» . Це мультфільм, але його просто не можна не включити в список, адже це творіння вразить глядачів різного віку, та й сюжет абсолютно не мультиплікаційний. Плем'я лемурів випадково наткнулося на дивне яйце, з якого раптово вилупилося дивовижна істота – динозавр игуанодонт на ім'я Аладар. І що більш дивно, йому вдалося знайти собі подібних, хоча це було непросто, адже майже всі представники цього виду вимерли через брак води і падали на Землю вогненних метеоритів. Ватажок племені динозаврів Крон виявляється жорстоким, і тому стає ворогом Аладара, який хоче захистити тварин і знайти нове місце проживання. Але це далеко не єдина проблема, з якою доведеться зіткнутися герою та його друзям на шляху до зеленій долині. І це не тільки небезпечні тиранозаври, але ще й капризи природи.