Корисні поради
на всі випадки життя
» » Топ 10 найкращих фільмів про мумій, з класним сюжетом

Топ 10 найкращих фільмів про мумій, з класним сюжетом

Додано: 29.12.15
Рубрика: Цікаве
Можуть мумії оживати? У фільмах – так. І події деяких картин точно зацікавлять усіх кіноманів!
Топ 10 найкращих фільмів про мумій, з класним сюжетом

Топ 10 найкращих фільмів про мумій:

  • «Мумія: принц Єгипту» . Аменхотеп, який колись був великим фараоном, зробив помилку: він віддав свою дочку за Таласа, що прибув з далеких земель. Чужинець став новим принцом Єгипту і виявився жорстоким і кровожерливим лиходієм, що володіє чорною магією. Аменхотеп зрозумів це і наказав убити Таласа, після чого на його гробницю було накладено страшне прокляття. Тепер він навічно укладено в світі мертвих. Але все ж повернення можливе. Для цього в парад планет хтось повинен відкрити гробницю Таласа. Пройшло чимало часу, настав XX століття. В Єгипті почали проводити розкопки, і проклятий саркофаг був знайдений і доставлений в Британський музей. Зовсім скоро настане день, в який планети вишикуються в одну лінію. Мумія оживає і починати вбивати людей. Але уникнути реінкарнації Таласа можна, і зробити це можуть тільки детектив Райлі і археолог Саманта.

  • «Тутанхамон: прокляття гробниці» — це майже історичний фільм, але деякі події, природно, вигадані. Кілька тисяч років тому Єгиптом правил молодий фараон Тутанхамон. Про його життя практично нічого невідомо. Але ще більш загадковою, дивною і навіть містичної була його смерть. У 1992 році відбувається важливе відкриття. Вчені знаходять гробницю фараона, і весь світ виявляється в серйозній небезпеці. Але два археолога вражені такою важливою подією, правда, цілі їх абсолютно різні. Денні Фрэмонт хоче зрозуміти, як використовувати міць на благо людей, а от підступний Морган Сінклейр мріє про владу і зробить все, щоб її знайти, якщо, звичайно, ніхто його не зупинить.

  • Фільм «Піраміда» , який вийшов зовсім недавно, теж варто подивитися. Американські археологи за допомогою сучасних технологій знаходять єгипетську піраміду, про яку ще недавно ніхто не знав. Звичайно, вчені вирішили в що б те не стало досліджувати унікальна будова і спочатку відправили всередину робота. Але коли він зник, дослідникам довелося відправитися в піраміду самим. Якби вони знали, чим все це може обернутися, то напевно б придушили цікавість і не стали б ворушити стародавнє минуле. Але що зроблено, те зроблено, і тепер археологам належить зіткнутися з безліччю небезпек і побачити справжню живу мумію.

  • «Легенда мумії» . Відомого вченого Эйбела Трелоні знаходять в дуже дивному стані. Він не мертвий, але і живим назвати його складно. А рука чоловіка частково розшарпана і покрита таємничими шрамами. Донька єгиптолога Маргарет вирішує розібратися у всьому і знаходить записи батька, в яких зазначено, що його тіло не можна виносити з дому. А ще його повинні охороняти, причому цілодобово. Але навіщо все це потрібно? Настільки дивних подій нічого не віщувало, адже Эйбел просто досліджував труну з мумією і якісь древні документи. У підсумку ожила мумія, і тепер всім загрожує серйозна небезпека. Маргарет і її помічники повинні з'ясувати, що сталося в кімнаті вченого, і зрозуміти, як зробити так, щоб все було як і раніше.

  • «Надзвичайні пригоди Адель» — ще один досить цікавий фільм про мумій, причому найрізноманітніших. Головна героїня Адель Блан-Сек – молода, активна, амбіційна і смілива журналістка, яка готова на все заради досягнення своїх цілей. І її зовсім не лякає подорож в Єгипет, хоча, звичайно, поки вона ще не знає, з чим їй доведеться там зіткнутися. У цей час у Парижі починається паніка, адже в музеї, в якому зберігаються стародавні яйця птеродактилів (їх вік налічує понад 130 мільйонів років, вилуплюється справжній динозавр, який по недосвідченості і з-за страху починає тероризувати місто і його жителів. Але Адель не лякають всі ці пригоди. Вона зіткнеться з муміями різних розмірів і форм, а одну з них навіть спробує оживити за допомогою професора Эсперандье (до речі, це він подарував нове життя птеродактилю). Але ожившее істота виявляється зовсім не староєгипетським лікарем, який повинен бути вилікувати паралізовану сестру Адель.

  • «Мумія» . У стародавньому Єгипті сталося чимало таємничих і інтригуючих подій. Давним-давно дуже впливовий жрець Імхотеп закохався в дружину фараона і вступив з нею в зв'язок. Правитель був убитий, а потім його дружина покінчила життя самогубством і попросила свого коханого воскресити її. Але Імхотеп не встиг зробити, так як був страчений. І от, через багато років у 20-х роках минулого століття проста дівчина-бібліотекар з Каїра Евелін Карнахан знаходить в шкатулці, подарованої братом, дивну карту, на якій прокладена дорога до Хамунаптре – стародавньому єгипетському місту. Евелін знаходить колишнього господаря карти і просить його разом з нею вирушити в похід. Збирається невеликий загін, але шлях буде дуже довгим і складним.

  • «Мумія: гробниця імператора драконів» . Цей фільм теж входить в список, і неспроста. За сюжетом давним-давно жорстокий імператор-дракон, який колись правив Китаєм, був занурений у вічне забуття сильної чарівницею. А його численне військо перетворилося на теракотових воїнів. І все залишалося на своїх місцях, якщо б одного разу Алекс О Конелл, завжди мріяв про справжні пригоди, випадково не розбудив би правителя. Але Алекс зрозумів, що до таких подій він був не готовий, і тому він змушений звернутися за допомогою до своїх батьків, адже тільки вони знають, як зупинити небезпечного стародавнього правителя. Між тим, імператор-дракон, за тисячу років набрався сил, готовий на все, щоб повернути владу і могутність. І зупинити його може тільки родина О Конелл.

  • «Белфегор – привид Лувру» . На початку минулого століття французька експедиція привозить в Лувр предмети, знайдені в стародавніх гробницях, а також одного з її мешканців – мумії, вік якої становить приблизно 3 тисячі років. По дорозі на батьківщину більшість учасників цієї експедиції таємничим чином покінчило життя самогубством. Але це не всі біди, які принесе потривожена мумія. Через сто років вона породить демона, якого всі будуть називати Белфегором. Це істота почне бродити по коридорах музею і наводити паніку на його працівників. І це не всі дивні події, з якими доведеться зіткнутися героям фільму і глядачам.

  • «Мумія: приречені» . Сара практично нічого не знала про свого батька. Але вмираючи, її мати повідомила, що у дівчини є зведені брати і сестра. А ще героїня, нарешті, дізналася, ким насправді був її батько. Тепер Сара зробить все, щоб відшукати нових родичів і розгадати загадки, пов'язані з її походженням. Але збираючись в дорогу, дівчина не могла навіть припустити, що таємниці її роду виявляться такими дивними і містичними. Часом повертатися в минуле просто небезпечно, адже воно може бути страшним. А ще розгадка поставить під загрозу життя Сари. І тепер вона буде бажати лише одного – вижити і повернутися додому.

  • «Мумія повертається» . Гробниці таять в собі страшні таємниці, тому відкривати їх не варто. Рик О Конелл одружений на прекрасної Евелін, виховує сина Алекса і щасливий у сімейному житті. Нічого не віщувало біди, пара тихо займалася розкопками, але черговий артефакт виявився небезпечним. Юний Алекс, який, як і його батьки, дуже любить пригоди, надів браслет Анубіса, що належав колись Царя Скорпіонів. А ще оживає кохана правителя, і вона краде сина Ріка і Евелін, так як виявилося, що в минулому житті вони були пов'язані з Царем. Викрадачі відвезли хлопчика далеко від батьків. Але той залишає таємні знаки, за якими його можна відшукати.