Корисні поради
на всі випадки життя
» » Топ найкращих фільмів про супергероїв

Топ найкращих фільмів про супергероїв

Додано: 03.01.16
Рубрика: Цікаве
Супергерої завжди приваблювали своїми унікальними здібностями, хоробрістю і неймовірною міццю, тому фільми про них знімаються зі стабільною регулярністю. Але серед цих картин є ті, які порадують цінителів кіно і простих любителів.
Топ найкращих фільмів про супергероїв

Отже, топ 10 найкращих фільмів про супергероїв:

  • «Месники: Ера Альтрона» . Людству загрожує величезна небезпека, і виходить вона не від стихійних лих, не від інопланетян або незвіданих істот, а від створеного людьми штучного інтелекту – Альтрона. Спочатку ця програма була створена для захисту Землі, але вона вважала головними ворогами планети самих людей і тому запустила проект знищення всього населення. Організація «Щ. В. Т» розпалася, так що сподіватися більше ні на кого. Але на допомогу приходять герої, які вже рятували Землю та всіх її мешканців не один раз. Вони знову повинні зібратися, щоб захистити людство і дати йому шанс. Спочатку Месники сприймалися як монстри і вороги, так як вони володіють дивовижними здібностями, але тепер вся надія покладається тільки на них. І хоча Альтрон дуже сильний і розумний, об'єднавши свої сили, супергерої повинні зробити все, щоб Земля і все, що на ній знаходиться, в одну мить не перетворилося на попіл.

  • «Вартові галактики» . Перераховуючи цікаві фільми, варто згадати і цей. Головний герой – сміливий мандрівник і справжній авантюрист Пітер Квилл. Практично випадково до нього в руки потрапляє загадковий артефакт, що належить жорстокого й безжалісного Ронану, давно бажає захопити весь Всесвіт і правити нею одноосібно. І тепер Пітер, сам того не підозрюючи, що опиняється в самому епіцентрі міжгалактичного протистояння. Крім того, він є головною жертвою. Врятувати його можуть лише супергерої, і саме з ними він планує об'єднатися. Це величезний людина-дерево Грут, відважний єнот по кличці Ракета, небезпечна і сильна Гамора, а також мріє про помсту Дікс, який більше відомий як Руйнівник. Квилл чудово розуміє, який міццю володіє знайдений ним артефакт, тому він піде на все, щоб об'єднати зусилля і врятувати галактику від знищення і поневолення.

  • «Люди Ікс: Дні минулого майбутнього» . Мутанти давно вважаються небезпечними ворогами, але все ж вони намагаються виживати серед людей. Полювання на них досягла величезних масштабів, і щоб врятуватися, останні вижили повинні змінити минуле. Щоб зупинити протистояння двох ворогуючих кланів мутантів і об'єднати їх зусилля, професор Ксав'єр посилає в минуле Росомаху. Той повинен виправити помилки: знайти всіх мутантів, розповісти їм правду, а також переконати молодого Чарльза Ксав'єра піти на поступки давньому ворогові Магнето, який виявляється ув'язнених у в'язниці. А професор Ікс майже остаточно відступився від своїх поглядів. Все виявилося набагато складніше, ніж очікувалося. І тепер Росомасі доведеться докласти титанічних зусиль, щоб все змінити, і допомогти вижити таким, як він.

  • «Темний лицар» . Цей фільм вартий вашої уваги, адже він має цікавий сюжет. Головний герой Брюс Уейн, який відомий як Бетмен, кілька років є беззмінним захисником Готема. Вперше за довгий час жителі міста спокійні. Але Брюс розуміє, що всім потрібен не темний лицар, який знаходиться поза законом, а справжній захисник, який не приховує свого обличчя і працює відкрито. І таким може стати прокурор Харві Дент, який ще не загруз у корупції. Сам Харві не проти взяти на себе таку відповідальність. Але несподівано в місті з'являється новий небезпечний лиходій – Джокер. Його обличчя покривають шрами, а сам він – цей виплодок пекла. Цей лиходій дуже небезпечний і підступний. Він не просто вбиває невинних жителів, але і прагне дістатися до темного лицаря і його помічників. А ще він зробить все, щоб відкрити в героях їх найгірші якості.

  • «Залізна людина» . Тоні Старк – не просто мільярдер. Він – талановитий винахідник, який потрапляє в полон до афганських терористів. За їх замовленням він повинен створити небезпечну зброю масового ураження. Але він не має наміру допомагати лиходіям знищувати світ, тому в таємниці від загарбників розробляє костюм – ультрасучасну, високотехнологічну та багатофункціональну киберброню. Завдяки їй, він тікає з полону і повертається на батьківщину. Але приїхавши додому, Тоні дізнається, що в раді директорів його компанії плетуться інтриги, і зріє серйозний змову, яка може не тільки погубити фірму, але і привести до більш серйозних наслідків. Старк розуміє, що домовитися з змовниками точно не вийде, і замість мирного рішення він стає на стежку війни. Тепер він – не просто мільярдер і винахідник. Він – залізна людина.

  • «Людина зі сталі» . Клакр Кент відчуває себе чужинцем на цій планеті. А все тому, що він наділений неймовірною силою. Коли-то його відрядили сюди з планети Криптон, яка набагато більш розвинена, ніж Земля. Він виховувався в прийомній сім'ї Джонатаном і Марти Кент. І за довгі роки Кларк зміг переконатися в тому, що особлива сила – це не тільки дар, але ще і необхідність приймати складні рішення. І тепер, коли людство особливо потребує захисту, воно піддається нападу. На плечі Кларка лягає важка ноша. Але чи зможе він прийняти вірне рішення, щоб врятувати світ, або не направить свою міць в потрібне русло?

  • «Людина-Павук» . Перша частина фільму вийшла досить давно, але її теж варто подивитися. Пітер Паркер – самий звичайний школяр. Разом з класом він відправляється на екскурсію, на якій його кусає невідомий павук, більше нагадує комаха-мутанта. А через деякий час хлопець розуміє, що укус не пройшов даром. Пітер почав помічати в собі деякі дивацтва: він став дуже спритним, може бачити без окулярів. Але дивовижніші інші навички: Паркер навчився лазити по стінах і випускати міцну павутину. Тоді хлопець зрозумів, що такі дивовижні здібності треба направити в правильне русло. Він вирішує встати на захист слабких і стати Людиною-Павуком. Незабаром місто зітхає спокійно, але на будь-супергероя неодмінно знаходиться небезпечний лиходій. І Пітеру Паркеру ще належить зіткнутися з ним.

  • «Хранителі» . Події цього фільму розгортаються в паралельної реальності. І в ній супергерої – не монстри, яких усі бояться і побоюються, а звичайні громадяни, що живуть в Америці 1985 року. Годинник Судного Дня, відлічує час до зіткнення великих світових держав, застиг в п'яти хвилинах від півночі. Один з супергероїв Роршах переживає через смерть свого колеги. І він готовий здійснити суд Лінча. В суспільстві починається змова, основна мета якого – дискредитація всіх супергероїв, причому як теперішнього, так і минулого. Роршах вирішує почати власне розслідування і збирає своїх колишніх колег – членів колись існувало, але розформованого легіону борців зі злочинцями. І поступово змова починає розкриватися. Роршах розуміє, що він пов'язаний з минулим супергероїв і обіцяє серйозні наслідки.

  • «Я — четвертий» . Головний герой Джон Сміт виглядає як звичайний підліток. Але насправді він – мешканець далекої планети. І тому хлопець змушений ховатися і разом зі своїм опікуном часто змінювати місце проживання, щоб залишатися непоміченим. І в кожному новому місті він залишається простим хлопцем, звичайним новачком без минулого. Але одного разу він опинився в Огайо і зрозумів, що тут його будинок. Джон зустрів свою любов і вирішив почати жити звичайним життям. Але це йому не вдасться. Адже скоро він відкриє в собі унікальні здібності і зрозуміє, що повинен боротися з давніми ворогами своїх предків. Це і є його справжнє призначення.

  • «Тор» . Цей фільм теж входить в список і заслуговує уваги. Його події розгортаються на планеті Земля, а також в королівстві богів під назвою Асгаард, звідки родом головний герой Тор. І саме він з-за своєї необачності і впертості знову почав війну в своєму світі, за що був вигнаний звідти королем і своїм батьком. Вся сила Тора полягала в його молоті, але тепер він позбавлений колишньої могутності і більше не може підняти зброю. Йому належить навчитися існувати серед людей, розібратися зі своїми родичами і довести, що він гідний свого звання.