Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як можна навчитися керувати своїм чоловіком?

Як можна навчитися керувати своїм чоловіком?

Додано: 13.01.16
Гармонія у відносинах – це те, до чого прагнуть всі люди, що живуть в парах. Але всі ми різні, і у кожної людини є свої особливості характеру. Тому розбіжності і сварки в парах – це не рідкість, особливо на початку спільного життя. Так що ж робити? Як уникнути конфліктів?
За емоційний комфорт у відносинах, як правило, відповідає жінка, так як саме від неї більшою мірою залежить, чи будуть відносини спокійними, рівними, або в них будуть вирувати пристрасті.
Чоловіки – істоти раціональні, і найчастіше при прийнятті рішень вони керуються логікою. А жінки, на відміну від них, частіше піддаються впливу емоцій. Різний погляд на одні і ті ж речі може стати причиною конфлікту. Завдання жінки полягає в тому, щоб згладити всі гострі кути у відносинах. Як це можна зробити?
Як можна навчитися керувати своїм чоловіком?

Чоловіки за своєю природою лідери. Вони вважають, що останнє слово завжди повинне залишатися за ними. Тому жінці дуже важливо навчитися непомітно керувати чоловіком. Навіщо їй це потрібно? Будь-які відносини повинні будуватися на взаємній довірі і повазі один до одного. Якщо в парі все вирішує чоловік, то це ущемляє права жінки, так як її думка не враховується.
Але якщо вона починає «командувати», то це також може стати причиною конфлікту, так як сильній статі не пристало підкорятися слабкої статі. Тому жінка повинна непомітно підштовхнути свого чоловіка до правильного рішення так, щоб він вважав, що це його власний вибір, і тоді у пари просто не буде приводів для сварок.
Для того щоб оволодіти мистецтвом маніпуляції чоловіком, жінці потрібно дотримуватися кількох нескладних правил.

1. Вивчіть потреби чоловіка


Це, мабуть, одне з найголовніших правил, оскільки саме його виконання дозволить вам отримати деяку владу над чоловіком. Якщо ви будете знати всі його потреби, і будете вміло їх задовольняти, то він не зможе вам ні в чому відмовити.
При цьому дуже важливо, щоб чоловік відчував, що йому дуже пощастило з вами, і що ви просто незамінні. Оточіть свого улюбленого турботою і увагою. Час від часу підносите йому невеликі подарунки і несподівані сюрпризи, і тоді він зробить все, щоб вас віддячити за це.

2. Поважайте його цінності


Якщо ви хочете, щоб ваш чоловік прислухався до вашої думки, то ніколи не критикуйте його цінності і принципи, які б помилкові вони не були ваш погляд. Покажіть, що ви поважаєте його, як обличчястість. Завжди уважно слухайте те, про що він вам говорить. Якщо ви з чимось не згодні, то спокійним тоном висловіть свою точку зору, при цьому, не заперечуючи правоту чоловіки.
Як можна навчитися керувати своїм чоловіком?

Всі ми різні, і у кожного свої принципи. Будь-якій людині не сподобається, якщо хтось буде говорити, що у нього неправильні цінності. Також дуже важливо з'ясувати, що саме дратує вашого чоловіка в жінках. Постарайтеся врахувати у своїх взаємовідносинах з ним.

3. Говорите компліменти


Для чоловіка важливою складовою його життя є досягнення успіху, і дуже важливо, щоб цей успіх помічали і цінували оточуючі його люди. Тому частіше хваліть свого обранця і кажіть йому компліменти. Тільки важливо, щоб вони були обґрунтовані, інакше він може відчути, що ви лестите йому, і у вас не вийде досягти бажаного ефекту. Також потрібно знати міру. Занадто часта похвала з часом почне сприйматися як само собою зрозуміле.

4. Будьте підтримкою для свого улюбленого


Навчіться завжди бути привітною і доброзичливою. Чоловік повинен знати, що поруч з ним жінка, яка обов'язково його підтримає і завжди буде на його боці. Важливо говорити йому, що ви в нього вірите, і що у нього все вийде. А в разі невдачі не треба «добивати» його словами «я ж тобі говорила» або «у тебе все завжди не так, як треба».

5. Зменште емоційність


Представники сильної статі частіше всього не знають, як реагувати на надмірну емоційність жінок, які, як правило, використовують сльози для досягнення своєї мети. Але це один з найбільш програшних способів маніпулювання, так як з часом постійні сльози та істерики починають дратувати чоловіка, що може стати причиною розставання.
Як можна навчитися керувати своїм чоловіком?

6. Будьте щирою


Чесність і щирість – це ті якості, які будь-який чоловік обов'язково буде цінувати в своїй жінці. Адже йому важливо знати, що вдома його чекає та, яка ніколи не обдурить. Будь-яка награність може призвести до втрати довіри, а маніпулювати людиною, яка вам не довіряє, просто неможливо.

7. Навчіться йти на компроміс


Якщо між вами виникли розбіжності, то не потрібно доводити свою правоту криками і докорами. Потрібно спокійним голосом обговорити ситуацію, що склалася. Наведіть свої докази і уважно вислухайте думку вашої другої половини. Тільки в такій обстановці вам вдасться прийняти рішення, яке влаштує вас обох.

8. Одягайтеся так, щоб йому подобається


Чоловікові завжди приємно, коли поруч з ним знаходиться красива, доглянута жінка. Якщо ви будете знати про те, що йому найбільше подобається у зовнішності представниць прекрасної статі, то зможете наблизитися до цього ідеалу. Важливе значення має інформація про сексуальні вподобання вашого партнера, в тому числі і про те, який одяг його збуджує. Ці знання ви зможете використовувати для досягнення своїх цілей.

9. Говоріть про свої почуття


Чоловікові найчастіше не зрозуміло, чому жінка на що-то на нього образилася. Він бачить тільки наслідок, а причину вашої поведінки не розуміє. Якщо ви хочете, щоб ваш обранець рахувався з вашими почуттями і більше не турбував вас, навчіться говорити про те, що ви відчуваєте.
Причому потрібно вибудовувати розмова в такій послідовності: причина, ваші відчуття з цього приводу, потім скажіть, чого ви від нього очікуєте, і як будете реагувати, якщо він не дотримає свого слова.

10. Демонстрируйтесь свою слабкість


Дайте чоловікові можливість відчути себе дійсно сильною статтю. Якщо в будинку щось зламалося або потрібно підняти якусь вагу, то не поспішайте це «героїчно» робити самій. Попросіть коханого вам допомогти. Саме попросіть, а не накажіть. Це покаже, що ви поважаєте і цінуєте його, як чоловіка. А якщо ви його ще й добре віддячите, то наступного разу він сам проявить ініціативу, бажаючи вам допомогти.

11. Будьте самодостатньою


Незалежна і самодостатня жінка, яка стежить за своєю зовнішністю, завжди буде цікава чоловікові. Він не захоче її втратити, тому буде робити все, щоб вона залишалася з ним поруч, виконуючи всі її прохання і побажання.
Якщо ви хочете навчитися керувати чоловіком, то почніть з себе. Займіться своєю зовнішністю, знайдіть собі цікаве заняття, і завжди будьте щирою зі своїм обранцем. Оточіть його турботою і любов'ю, і тоді він зробить все, про що ви його попросите.