Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як правильно побудувати відносини зі свекрухою?

Як правильно побудувати відносини зі свекрухою?

Додано: 27.01.16
Як правильно побудувати відносини зі свекрухою?

Часто виходячи заміж за коханого чоловіка, ми стикаємося з проблемою, яка псує сімейні відносини. Проблема очевидно ясна – це свекруха , улюблена мама вашого чоловіка.
Її думка іноді дуже сильно впливає на вашого коханого. Тому вам потрібно навчитися правильно поводитися зі свекрухою. А як це зробити, зараз і розглянемо в цій статті.
Для початку, вам потрібно зрозуміти до якого типу свекрухи відноситься ваша нова родичка. Коли ви це визначте, то тоді з легкістю зможете за допомогою наших підказок правильно поводитися з нею. Отже, почнемо.

Розрізняють п'ять типів свекрухи


I тип свекрухи – жінка низенького зросту з неглибоким розумом. Вам необхідно вести себе скромніше і своїм виглядом показувати свою жіночу дурість. Головне, щоб вона вважала вас такою, як вона і ні в якому разі не розкусила вас. Живіть спокійно і щасливо.
Як правильно побудувати відносини зі свекрухою?

II тип свекрухи – повна жінка низенького росту. Поводитися з нею необхідно обережно і завжди тримати дистанцію у стосунках. Найкраще налякати її вашим різким перепадом настрою, нетерпінням, іноді божевіллям. Або ж продемонструйте їй ваше знання про дієти, кількості кілокалорій на продуктах харчування. Вона ж повненька і напевно хоче схуднути. І тоді свекруха займе позицію оборони, і вона не буде вас атакувати.
III тип свекрухи – струнка жінка високого зросту. Такий жіночій натурі ще цікава життя і тому вона не буде жити вашими проблемами. Вона не буде нічого просити у вас, але і давати теж не буде. Так що розраховуйте тільки на себе. З нею сміливо можна дружити, але ні в якому разі не воювати.
Як правильно побудувати відносини зі свекрухою?

IV тип свекрухи – пишна жінка високого зросту. Вести з нею потрібно так, як вона з вами веде. Якщо вона хороша господиня, то ви повинні бути краще за неї. Такі жінки підступні і можуть зруйнувати ваше сімейне щастя за одну хвилину. Тому потрібно тримати своє вухо гостро і взяти на озброєння весь будинок.
V тип свекрухи – приємна і інтелігентна жінка. Поводження з нею повинно залежати від життєвої ситуації. Можете ігнорувати її тривалий час, а можете і в гості запросити її до себе. Якщо вам від неї нічого не потрібно, то вона буде спокійно жити в своє задоволення, не напружуючи вас своєю присутністю.
І завжди пам'ятайте те, що свекруха – це мама вашого чоловіка, яка виховала свого сина, плекала і ростила, вкладала всю свою душу в нього. А тепер вам передала цю естафету. Поважайте свою свекруху і будьте щасливі!

Як правильно побудувати відносини зі свекрухою відео