Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як правильно перевозити улюблених вихованців?

Як правильно перевозити улюблених вихованців?

Додано: 27.01.16
Рубрика: Дім і затишок
Як правильно перевозити улюблених вихованців?

У кого вдома є улюблений вихованець, то він зрозуміє, що не хочеться з ним розлучатися ні на хвилину. Поїхавши на відпочинок без улюбленця, ви будете переживати про свого вихованця, нудьгувати за ним і тужити за його компанію.
Тому, якщо ви зібралися у відпустку або в гості і хочете взяти з собою свого улюбленця, то це буде кішка або собака, то до цього потрібно підійти уважно і з особливим підходом. А як правильно перевозити тварин, ми зараз вам розповімо і дамо слушні поради.
Починайте готуватися до від'їзду з твариною за місяць. Обов'язково поцікавтеся в посольстві країни, куди ви будете їхати, потрібний пакет документів на вихованця.
Взагалі загальні вимоги до собакам і кішкам такі: чіпування тварин для одержання на нього міжнародного паспорта, обов'язкова вакцинація тварини від сказу за 2 тижні до від'їзду, збирання багажу для собак( корм, вода, нашийник, повідка, намордника, шлейка, миски, аптечка, плед).
Як правильно перевозити улюблених вихованців?

Необхідною річчю для перевезення вашого вихованця є клітина. З її допомогою ви легко перенесете і перевезете свою тварину. Клітка зобов'язана бути просторою, провітрюваним, обладнана піддоном і мисками для їжі і води. Вона повинна відповідати міжнародному стандарту IATA. Зауважте, це дуже важливо! Поставтеся до цього серйозно, щоб улюблений вихованець зміг поїхати з вами.
До поїздки потрібно підготуватися заздалегідь. А то є привчити тварину до клітки, поводка, в наморднику і шлеї. Щоб тварина не турбувалася і добре переніс дорогу, вам потрібно поступово привчити його до клітки, поміщаючи його на 10-15 хвилин в день. Потрібно з кожним днем час перебування в клітці збільшувати.
Як правильно перевозити улюблених вихованців?

Перед дорогою краще не годувати собаку, але можна дати їй трохи нежирної їжі. Головне забезпечити їй питво. А потім вже нагодувати її після прибуття на нове місце.
Якщо ви зібралися на відпочинок до знайомим або родичам, то просто необхідно повідомити службовцем готелю, де ви зупинитеся, про те, що ви приїдете з собакою чи кішкою. Щоб для них це не було сюрпризом, а для вас відмовою в проживанні з вихованцем.
Для перевезення тварин різними транспортними засобами( літак, поїзд, автомобіль, автобус) існують деякі правила, які ви повинні вивчити заздалегідь до вашої поїздки. І будьте готові до того, що вам доведеться заплатити за перевезення собаки або кішки. Так, що готуйтеся викласти певну суму грошей.
Як правильно перевозити улюблених вихованців?

Вивчивши і виконавши всі правила перевезення тварин у транспортних засобах, можна з упевненістю відправлятися в шлях, щоб поїздка і спільний відпочинок став для вас істинним пригодою і насолодою. Вдалої вам дороги!

Як правильно перевозити улюблених вихованців відео