Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як правильно навчитися пірнати?

Як правильно навчитися пірнати?

Додано: 27.01.16
Рубрика: Спорт і їжа
Як правильно навчитися пірнати?

Кожен рік ми намагаємося поїхати на море, щоб там гарненько відпочити від домашніх турбот і повсякденної роботи. На море ми купаємося, загоряємо, плаваємо, пірнаємо і весело проводимо час. Потрібні певні навички для того, щоб правильно вести себе на воді і під нею. Тому, хто хоче правильно навчитися пірнати, треба прочитати цю статтю.
Пірнання це справа не проста, як здається на перший погляд. При пірнанні тіло людини занурюється під воду і постійно знаходиться в горизонтальному положенні. Завдання водолаза – утримати своє тіло під водою, просуваючись в перед.
Для пірнання можна застосовувати різні методи плавання, але краще підійдуть брас і кроль. А взагалі, перед тим, як будете пірнати, потрібно придбати деякі навички. Такі навички, як затримка дихання, занурення у воду, орієнтування під водою.
Вони дуже корисні для майбутніх нирців. Тому, як правильна затримка повітря допоможе нирцеві довго перебувати під водою, адаптуватися до підводного простору. Так само зміцнить організм людини і підготує його до підвищеного вмісту вуглекислого газу в крові.
Як правильно навчитися пірнати?

Якщо ви захотіли навчити свою дитину пірнати, то до цього потрібно підійти з великою відповідальністю. Можна записати його в басейн і там досвідчений інструктор навчить його плавати і пірнати. Але, якщо вам це не по кишені, то спробуйте самі навчити цього дитину самі.
Спочатку вам потрібно зрозуміти, що ваш малюк не боїться води і веде себе спокійно на воді. Різко не занурюйте його, щоб не налякати, а ніжно притримуйте його двома руками. Тоді ваша дитина буде відчувати вашу підтримку, слухати вас і повторювати всі ваші вправи.
Як правильно навчитися пірнати?

Першою вправою і самим головним — буде навчити його затримувати дихання. Після того, як ви переконалися в тому, що це вправа відпрацьовано малюком, приступайте до практики. Коли ви молвите малюкові команду «пірнаємо», побризкайте його обличчя водою. І зверніть увагу на те, затримує він дихання. Якщо малюк робить все правильно, то можна пробувати занурювати його під воду. Щоденні тренування обов'язково дадуть свої результати.
Так само корисно навчити вашої дитини надання першої медичної допомоги. Це допоможе в тому випадку, якщо раптом вода потрапить в дихальні шляхи. Пам'ятайте, що залишати дітей одними на воді – це дуже небезпечно. Будьте завжди поряд з ними!

Як правильно навчитися пірнати відео