Корисні поради
на всі випадки життя
» » Чому у вас горять щоки, обличчя й вуха?

Чому у вас горять щоки, обличчя й вуха?

Додано: 07.02.16
Рубрика: Цікаве
Існує величезна кількість прикмет, які здатні відповісти на питання: "Чому горять вуха?". Але, незважаючи на це, така проблема може виникати абсолютно з різних причин. Якщо ж ви вирішили звернутися до лікаря, то навряд чи він згадає про прикмети, і швидше за все направить вас на обстеження.
Вуха можуть горіти з двох основних причин:

 • фізіологічна;

 • містична (простіше кажучи, прикмети).


 • Вухо є складно влаштованим слуховим апаратом людського організму. Під час припливу крові до вух, температура в цій області тіла підвищується і створюється враження, що вони горять. Найчастіше, цей процес супроводжується почуттям дискомфорту і почервонінням вух.
  Якщо причина «палаючих» вух є фізіологічною, то з нею необхідно негайно звернутися до лікаря. Важливо знати, що спека, важка і тривала розумова робота також можуть викликати приплив крові, при цьому почервоніння може перейти ще й на щоки. Це пояснюється тим, що при розумовій роботі кровообіг у мозку прискорюється.
  Вчені відзначили, що у лівшів у таких випадках сильніше горить праве вухо і права частина обличчя, у правшів — навпаки. У разі, коли крім почервоніння спостерігається ще і головний біль, рекомендується звернутися до терапевта, тому що такий стан може бути першою ознакою гіпертонії.
  Якщо ж ви помітили, що окрім того, що вуха горять, вони ще і сверблять, це може говорити про інфекції. Також причиною виникнення такого симптому може бути гормональний дисбаланс. Також причиною почервоніння може бути грибок.

  Що робити якщо горять вуха?


  В першу чергу, спобличчя лікування вух залежать від причини виникнення проблеми. Тому, перш ніж вирішувати проблему, спочатку потрібно з'ясувати, від чого вона з'явилася.
  Якщо ж все-таки проблема в «злих мови», то тут швидше допоможуть народні методи. У цьому випадку рекомендується згадати того, хто може про вас погано говорити, і ваші вуха відразу ж перестануть горіти. Не варто забувати, що такі спобличчя при серйозних збоях в організмі не допоможуть!
  Чому у вас горять щоки, обличчя й вуха?

  Якщо ви прихильник народної мудрості, то швидше за все, ви згадайте про прикмети. Найпопулярніша прикмета: палають вуха — значить вас хтось обговорює. Це пов'язано з тим, що деякі люди є дуже вразливими. Якщо людина знає, що він скоїв якийсь поганий вчинок, то, ясна річ, виникають думки, що його будуть обговорювати. Таким чином, він підсвідомо викликає почуття сорому, а разом з ним і прилив крові до вух.
  "Палаюче" ліве вухо говорить про те, що ви стали жертвою наклепу або ж на вас хтось наговорює. Якщо у вас горить праве вухо, то це означає що про вас говорять правду, і не важливо, яка вона.
  Людський організм дуже чутливий до всього, що відбувається навколо, але ми деколи не помічаємо його сигналів. Найбільш гостро чуже вплив ми відчуваємо рано вранці або пізно ввечері.
  Якщо ви все-таки помітили, що ваші вуха запалали, то це значить, що варто замислюватися про своїх вчинках і про те, які люди вас оточують.