Корисні поради
на всі випадки життя
» » Збірка ручної та електричної м'ясорубки

Збірка ручної та електричної м'ясорубки

Додано: 15.02.16
Рубрика: Дім і затишок
Такий кухонний прилад, як м'ясорубка найчастіше зберігається в розібраному вигляді. Тому в деяких ситуаціях може знадобитися рішення питання, як зібрати м'ясорубку, щоб вона без проблем виконувала функцію подрібнення продуктів. Що ж слід врахувати при складанні?

Загальна інструкція по збірці м'ясорубки


Незалежно від того, необхідно зібрати м'ясорубку, ручну або має електричний привід, попередньо важливо ознайомитися з її первісної комплектацією. Під рукою повинні перебувати всі деталі пристрою, в іншому випадку працювати побутовий прилад просто не буде.

На наведеному нижче фото представлена базова комплектація ручних м'ясорубок.

Базовая комплектация ручних мясорубок
З чого складається кухонний агрегат?Основний корпус (1).
Чаша для продуктів (2).
Спіралеподібне деталь – шнековий вал (шнек) (3).
Ніж для подрібнення продуктів (4).Сітчасте кільце (5).
Зовнішня гайка для закріплення внутрішнього механізму (6).
Ручка (7).
Гвинт для кріплення ручки на пристрої (8).


На відміну від м'ясорубки ручного типу електричний аналог, маючи більшою мірою таку ж комплектацію, буде відрізнятися відсутністю ручки і гвинти для її кріплення, а також струбници (нижній гвинт), з допомогою якої зазвичай закріплюють радянську м'ясорубку на краю стола. Додатково в стандартній комплектації електричного пристрою знаходиться знімна чаша, встановлювана нагорі приладу в останню чергу.

Для щоб зібрати базовий варіант побутового приладу, необхідно покроково дотримуватися наведеної нижче інструкції. Тоді в процесі експлуатації пристрою не виникне жодних проблем.

Як правильно зібрати м'ясорубку: загальна інструкція для всіх моделей


 • У корпус пристрою встановлюється спіралеподібна деталь – шнековий вал або шнек. З допомогою нього відбувається просування перемелюваних продуктів. Більш широка частина деталі вставляється всередину, закріплюється. Тонкий, зазвичай квадратний кінчик повинен дивитися з м'ясорубки.
  Слідом на вузькому кінці вала фіксується спеціальний ніж. В залежності від моделі агрегату він може бути з гострими «лопатями або у вигляді круглого диска. Ножик встановлюється щільно, плоска сторона повинна бути зовнішньої, тобто, спрямованої назовні. В іншому випадку перемелювання продуктів не принесе ніякого результату, а внутрішній механізм пристрою просто заб'ється шматочками і перестане працювати.
  Усередині корпусу побутового приладу є невеликий виступ нагорі. Збираючи м'ясорубку ручну або автоматичну, на нього слід звернути увагу. Саме в цей виступ має увійти виїмка сітчастої решітки, яка надівається на вал слідом за ножем.
  У фіналі складання на пристрої щільно закріплюється зовнішнє фіксуюче кільце, схоже на гайку. Воно акуратно закручується за наявною різьбі до упору.


  Після виконання описаних вище кроків внутрішній механізм м'ясорубки готовий до використання. В залежності від моделі даного кухонного агрегату може знадобитися закріплення ручки, фіксація шнура для електроживлення або знімною чаші.


  Додаткові поради


  Питання про те, як зібрати ручну м'ясорубку вирішується швидко і просто. Однак можна дати кілька додаткових рекомендацій і порад, в тому числі і по збірці автоматичного (електричного) кухонного агрегату.

  Электрическая мясорубка

 • Якщо використовується в побуті пристрій радянського типу, що має ручне управління, для більш простого складання та подальшої експлуатації приладу можна змастити нутрощі корпусу і всі деталі невеликою кількістю рослинного масла для кращого ходу механізму.
  Коли необхідно вирішити питання, як зібрати електричну м'ясорубку, слід спиратися на загальну інструкцію по збірці. Варто врахувати лише наступні моменти:


  металевий корпус попередньо закріплюється у виїмці в електричній частині пристрою;
  широкий кінець шнека повинен щільно увійти в роз'єм внутрішнього механізму; в деяких випадках його необхідно провернути до упору;
  найчастіше в автоматичних пристроях необхідно зафіксувати внутрішній ніж так, щоб гостра його частина дивилася з м'ясорубки;
  останнім штрихом у збірці виступає підключення шнура живлення до пристрою, на якому попередньо закріплюється чаша або лоток для продуктів.  Деякі сучасні моделі даного побутового пристрої забезпечені можливістю створювати фарш різного розміру. Для цього необхідно розмістити всередині механізму м'ясорубки додаткові ножі і сітки, проміжні кільця. Спочатку на вал встановлюється базовий ножик, закривається сіточкою і розділовим кільцем. Слідом закріплюється додатковий ніж та сітка з дрібними дірочками, що дозволить подрібнити продукт майже до кашки.
  Будь-якого роду зовнішні насадки надіваються на пристрій лише після складання внутрішнього механізму. В залежності від завдань, всередині м'ясорубки можуть не використовуватися ножики, а сітчасті кільця або зовнішні насадки можуть замінюватися на фігурні.
  Після використання будь-яку м'ясорубку потрібно розібрати, ретельно промити від залишків їжі. Для спрощення процесу очищення після основного продукту слід пропустити через кухонний агрегат невелику цибулину або картоплю. Зберігати пристрій можна як в зібраному, так і в розібраному вигляді.


  Відео-інструкція по збірці


  Для того, щоб наочно подивитися на процес складання такого побутового приладу, як м'ясорубка електричного типу, можна ознайомитися з наведеними нижче відео:


  Зібрати самостійно м'ясорубку будь-якої моделі і типу не становить великої праці. Один раз запам'ятавши загальну покрокову інструкцію, враховуючи нюанси розташування ножів, насадок і додаткових кілець, після не доведеться стикатися з проблемою складання даного побутового пристрою.