Корисні поради
на всі випадки життя
» » Найкращі історичні серіали 2015 року

Найкращі історичні серіали 2015 року

Додано: 28.02.16
Рубрика: Цікаве
Довгими зимовими вечорами іноді дуже потрібно скоротати все той вільний час, якого зазвичай не знайдеш в інші періоди року. Затишно згорнувшись під пледом з чашкою улюбленого чаю в руці, зануритися в перегляд цікавого та насиченого подіями серіалу, що може бути краще? Відчути себе героїнею якої-небудь цікавої історії, з головою зануритися в таємниці й труднощі, свершаемие на екрані подій
Особливою популярністю останнім часом користуються саме історичні серіали: гарні костюми, таємниці палацових переворотів, дух минулого і образи тих людей, які внесли в історію нашої планети найяскравіші і навіть, можливо, фатальні зміни.
Сьогодні ми перерахуємо найкращі історичні серіали за минулий 2015 рік: кожен з них зі своїм сюжетом і особливою родзинкою, яка легко заманює глядача у вир подій.


 • «Останнє королівство», Великобританія
 • Часи, описані в серіалі – період правління короля Альфреда Великого, який зумів витурити з англійська земель заморських загарбників в особі вікінгів. Центровим героєм всього оповідання виступає Утред Бибанбургский, благородних кровей і нащадок саксонського роду: ще в дитинстві його викрали кровожерливі варвари, лише дивом залишивши в живих.
  Найкращі історичні серіали 2015 року

  Проявивши себе як хоробрий і вірний воїн, він залишається на вихованні у вікінгів, але, з часом, перед молодою людиною постає непростий вибір: на чиїй стороні битися? Тих, серед кого виріс, або ж тих, з ким повинен бути за покликом крові? Чудові батальні сцени, колоритна картинка стародавньої Британії, талановиті актори і якісні костюми – все це робить серіал обов'язковим до перегляду, особливо для тих, хто любить теми вікінгів, лицарів і королів.


 • «Велика», Росія
 • Відмінний приклад якісного вітчизняного кінематографа: непогана можливість трохи розширити свої знання щодо історії держави російського. У центрі картини – опис життя (з моменту молодих років, приїзду в Росію і урочистого сходження на трон в якості імператриці) Катерини Великої, колись молодою і наївною Софії Фредеріки.
  Найкращі історичні серіали 2015 року

  Дівчина, яка мріяла про казку, різко поринула в суворі реалії палацового життя: її майбутній чоловік, великий князь Петро, не має до неї теплих почуттів, палацові піддані виявляються суцільними інтриганами і змовниками. Особиста драма самотньої, але дуже сильною і розумної жінки, розкривається на тлі боротьби за владу і навіть за власне життя.


 • «Версаль», Франція
 • В одному назві криється вся суть згаданого місця – розкішні бали, інтриги, шикарні придворні дами й галантні фаворити, жага влади, палацова розкіш загалом, не найкраще місце для маленького 4-хлетнего хлопчиська, якому довелося опинитися серед всього цього різноманіття після смерті батька, короля Франції. Саме в такому віці знаменитий Людовик XIV зійшов на трон: природно правити йому не доводилося, за нього справлялася мати з цілим радою міністрів.
  Найкращі історичні серіали 2015 року

  Але трапляється не найприємніше – мати короля вмирає, тепер Йому потрібно самому вчиться правити не найменшим державою в світі. І якщо ви подумали, що Франція залишилася в руках безпорадного дитини, ви помиляєтеся: майбутній «король-сонце» дуже швидко зуміє довести свої навички, необхідні для монарха, і почне писати власну історію французької держави.


 • «Тут», Канада
 • Наступний в нашому списку серіал канадського виробництва, який, поза сумнівом, варто подивитися всім тим, хто захоплюється історією стародавніх цивілізацій, особливо Стародавнього Єгипту. В гущі подій одна з найбільш загадкових постатей, які мали величезну владу і вплив, а саме про фараона Туттанхамоне. В 6-ти серіях добре розкриті всі сторони життя і фарби того часу: як складно бути наймолодшим правителем в історії Єгипту.
  На диво, молодий чоловік, який за нашими мірками зовсім ще дитина, ставить перед собою зовсім недитячі цілі: правити багатомільйонним державою в ім'я її процвітання. Красиві декорації і костюми, якісна режисерська робота, а також успішна гра акторів дозволить глядачеві зануритися у світ давньої цивілізації, про яку, навіть через стільки років, ми не втомлюємося згадувати і дивуватися її колишньої могутності.


 • «Полдарк», Великобританія
 • Ще один гідний приклад якісного зарубіжного кінематографу: прекрасні краєвиди, захоплюючий сюжет, харизматичні та ідейні герої, вміла передача реалій Англії XVIII століття, загалом, готовий набір для успішної історії. У центрі картини – Росс Полдарк, який повертається з Америки в рідні краї після важкої війни, але там він вже не знаходить того, що було раніше.
  Найкращі історичні серіали 2015 року

  Батько помер, кохана дівчина, переконана, що Полдарк давно загинув, приймає залицяння від його кузена, а рідне помістя розорене. Напевно, будь-який інший вже давно опустив руки, але ви зовсім не знаєте Росса Полдарка!