Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як зробити макіяж при навислих віях?

Як зробити макіяж при навислих віях?

Додано: 03.03.16
Багато представниць прекрасної статі схильні невпинно шукати у своїй зовнішності «недоліки»: то очі занадто вузькі, то губи занадто маленькі вії короткі і так далі.
Проблема нависло століття хвилює і засмучує багатьох дівчат, багато з них схильні вважати, що з таким недоліком практично нереально домогтися гарного макіяжу і позбутися від горезвісного «втомленого погляду», який формується з-за верхнього століття.
Насправді ж, це зовсім не проблема, а радше особливість вашої зовнішності, яка, при знанні деяких хитрощів, легко перетворюється в милу родзинку.
Як зробити макіяж при навислих віях?

Не вірите? А ви знаєте, скільки знаменитостей і зірок світового масштабу мають точно таку особливість? При цьому вони залишаються яскравими, успішними, блискучими і навіть справжніми еталонами сучасної краси! І справа тут зовсім не в застосуванні якихось загадкових прийомів або, того гірше, пластичної хірургії, просто вони вміють правильно оформляти свій «важкий» погляд.
Саме про те, як зробити правильний і вигідний макіяж для очей з навислим століттям ми і будемо сьогодні говорити.
Пам'ятайте, що до такої справи важливо підходити творчо, вивчати відповідну колірну палітру, а також вчитися мистецтву правильного макіяжу.

Адже навіть ті щасливці, які можуть похвалитися ідеальним розрізом очі і його красивою формою, не завжди здатні завдати гарний макіяж. У кожній справі важлива практика!

Основні правила грамотного макіяжу


Незалежно від особливостей зовнішності існують деякі правила грамотного make-up, без яких домогтися реально якісних результатів просто неможливо. Перше правило стосується брів, адже саме вони є своєрідним обрамленням наших очей.
Якщо біда з їх формою або кольором, то вам не досягти гарного ефекту навіть від самого якісного макіяжу. У випадку з опущеним століттям дуже важливо домогтися виразності брів: вони повинні бути яскраві й добре помітні, тим самим відволікають увагу від будь-яких наявних недоліків.
Ідеальна форма для обговорюваного випадку – подовжена, злегка вигнута і піднесена у зовнішнього краю. Якщо самостійна корекція лякає, то краще довіритися професіоналу, а після цього лише підтримувати форму. Для опущених повік брови не повинні бути занадто густі або занадто об'ємні, інакше вони можуть ще сильніше утяжелить погляд.
Як зробити макіяж при навислих віях?

Правильну форму необхідно доводити до ідеалу спеціальним олівцем, який дозволить промальовувати плавні вигини, а також за допомогою тіней, які м'яко растушуют прогалини і невеликі залисини (якщо такі, звичайно, є).
Друге правило – це спосіб нанесення. Обов'язково проробляйте більшу частину процесу саме при відкритих очах, це допоможе вам оцінити отриманий результат і, крім того, ефект при закритому столітті буде сильно відрізнятися від того, що ви побачите повністю відкривши його.
І третє – макіяж для нависло століття в обов'язковому порядку передбачає промальовування нижнього століття. Це зробить погляд глибше, а самі очі – більше. Ідеальний приклад для макіяжу очей з такою особливістю століття – це, улюблений багатьма, смокі айс в темних або ж ніжних повсякденних тонах.

Покрокова інструкція


Отже, почнемо. Як же все-таки добитися таких самих приголомшливих результатів, як у зірок або моделей на різних фото? Для початку запасіться всім необхідним: в першу чергу це спеціальна база під тіні, яка вирішує ще одну проблему нависло століття – їх швидке падіння та зникнення в найкоротші терміни через верхній складки.
Завдяки спеціальним основ тіні будуть триматися набагато краще, а нанесення і розтушовування вже не буде таким складним процесом. Наносити базу можна спеціальним пензликом або навіть пальцями, головне, щоб шар виходив тоненьким.

  • Після нанесення бази, використовуємо консилер для маскування опухлість і синців під очима.

  • Займемося промальовуванням верхній складки. Пам'ятайте важливу особливість для таких очей – для успіху справи можна використовувати тільки матові текстури тіней, всі блискучі і перламутрові будуть сильно збільшувати непотрібний обсяг, додаючи погляду ще більшою «набряклості». Використовувати блискучі тіні можна тільки під надбрівними дугами, щоб трохи освіжити погляд. Колір тіней для промальовування складок потрібно вибирати максимально темний – він легше прибере всі «опуклості», а погляд обзаведеться глибиною. Проводимо лінію від зовнішнього куточка ока, як можна ближче до вій, а далі захоплюємо нерухоме і рухоме повіку. Розтушовуємо.

  • Внутрішні куточки оформляємо більш світлими тінями, наприклад, кремовими або бежевими. Взагалі тони потрібно підбирати в залежності від кольору очей: для карих – персикові, відтінки шампанського, коричневі, для блакитних – відтінки сірого, бежевого, блакитні і так далі.

  • Промальовуємо нижній війковий край тими ж тінями, що і складку, розтушовуємо, в результаті повинна вийти легкий серпанок.

  • Щоб підкреслити погляд, підведіть лінію зростання вій за допомогою олівця – якомога ближче до коріння. Рідкі підводки тут недоречно використовувати. Взагалі уникайте занадто гострих і різких ліній, намагайтеся домагатися розтушовування кожного штриха.

  • Світлі тіні наносимо на рухому частину століття, максимально висветляя внутрішній куточок.

  • Завершити такий макіяж потрібно виразними і об'ємними віями, які також візуально зменшать нависання верхньої повіки. Можна гарненько фарбувати свої натуральні вії, а можна скористатися накладними пучками або косинцями. Нижні вії профарбовують в міру, особливу увагу, приділяючи зовнішніх куточках. От і все!