Корисні поради
на всі випадки життя
» » Фото модного флуоресцентного фарбування

Фото модного флуоресцентного фарбування

Додано: 06.03.16
Дівчата – натури мінливі, потяг до чого-небудь новенького у нас в крові, а коли питання стосується зовнішності, то метаморфози трапляються набагато частіше звичайного.
Фото модного флуоресцентного фарбування

Щоб виділитися з «сірої маси» дами йдуть на багато що: роблять ризиковані стрижки, набивають татуювання, захоплюється пірсингом у всіх можливих місцях, грають з макіяжем і, звичайно, не забувають про різноманітне фарбування волосся, за допомогою якого можна кардинально перевтілитися і заявити світові свою позицію.
Фото модного флуоресцентного фарбування

У 2016 році з'явився новий модний бренд – флуоресцентне фарбування волосся. Якщо ти любителька експериментів, то він обов'язково тобі сподобається, що дуже загадково виглядає де-небудь в нічному клубі або на вечірці.
Після такого фарбування волосся починають світитися в темряві: приклади даного тренду вже можна побачити на численних фото в інтернеті. Сьогодні виробництвом таких фарб активно займається американський бренд Manic Panic, продукцію якого можна завжди замовити в інтернеті на американських сайтах.
Фото модного флуоресцентного фарбування

Треба сказати, що таке протягом активно зароджувалося в 70-х роках минулого століття, але сьогодні воно буквально отримала друге народження. До речі, вирішуватися на таке фарбування краще в салоні: працювати з флуоресцентною фарбою не так-то просто, можна легко зіпсувати результат.
Фото модного флуоресцентного фарбування

Сьогодні особливо модно робити окремі світляні пасма або щось на зразок ефекту омбре. До речі, в онлайн-магазинах вже можна знайти не тільки фарби, але й глянцевий лак для волосся, який зручний тим, що з його допомогою можна зробити таку незвичайну зачіску всього на один вечір чи ніч. Від незвичайного сяйва легко позбутися – достатньо лише вимити волосся.