Корисні поради
на всі випадки життя
» » Топ десять найбільш очікуваних фільмів жахів 2016 року

Топ десять найбільш очікуваних фільмів жахів 2016 року

Додано: 07.03.16
Рубрика: Цікаве
Якщо ви любите фільми жахів, то напевно чекаєте розбурхують і страшних прем'єр. І деякі з них дійсно заслуговують уваги в 2016 році!
Топ десять найбільш очікуваних фільмів жахів 2016 року

Отже, топ десять найбільш очікуваних фільмів жахів 2016 року:

  • «Відьма» . Світ побачить цей фільм в 2016 році, принаймні, так пообіцяли його творці. І продемонстрований трейлер з моторошними сценами вже встиг вселити жах в усіх любителів кіно цього жанру. За сюжетом у 1630 році сім'я пілігримів перебирається на нове місце, в маєток, розташований поруч з дрімучими лісами Нової Англії. Подружжя Кетрін і Вільям разом зі своїми дітьми розпочинають нове життя і сподіваються на те, що вона буде щасливою. Але раптово пропадає новонароджений син, причому при загадкових обставинах. А потім гине весь урожай, і сім'я приречені на голодування. Біди буквально обрушуються на голови Вільяма і Кетрін, і вони починають звинувачувати у всьому одне одного і сваритися. В результаті їх тихий будинок стає обителлю зла. А далі все тільки гірше. Діти ведуть себе дивно і дико, а кози замість молока дають справжню кров. Але коли в центрі лісу з'являється хатина, всі лякаються по-справжньому.

  • «Крампус» . Цей фільм теж входить в список фільмів жахів, у ньому розповідається про якийсь Крампусе. Якщо добрий Санта Клаус на Різдво обдаровує всіх чемних дітей подарунками та несе тільки радість, то Крампус – його повна протилежність. Його мета – покарати тих, хто не слухався батьків або робив погані вчинки. В нього ніхто не вірив, поки в одному невеликому провінційному містечку напередодні найголовнішого свята не почали відбуватися дивні події. Кілька дітей вже зникли, і тепер навіть дорослі вірять в існування демона. Та одному хлопчикові вдалося вирватися з лап Крампуса. Виявилося, що його разом з іншими неслухняними дітьми посадили в мішок і понесли в ліс. Але що ж відбуватиметься далі?

  • «Пацієнт Зеро» — один з кращих фільмів жахів. Землю вразив вірус, в результаті якої велика частина людей перетворилася в «інфікованих» — збожеволілих жорстоких вбивць, не розуміють людської мови і живуть тільки заради того, щоб вбивати. Але деякі не постраждали із-за хвороби, а набули імунітет і особливий дар. Вони можуть розмовляти з хворими і розуміти їх мову. І одним з таких «щасливчиків» виявляється доктор Морган, дружина якого також заразилася і захворіла. Лікар вирішує відшукати першого хворого – так званого «пацієнта Зеро». Тільки це допоможе вивчити вірус і знайти протиотруту, щоб врятувати що залишилися в живих і вилікувати «інфікованих».

  • «Останній обряд» . Спроби втрутитися в життя потойбічного світу завжди закінчувалися дуже сумно, але люди все одно намагаються здійснювати їх. І у фільмі розповідається саме про це. Поліція, яка приїхала в покинутий будинок, виявила в ньому трьох убитих молодих людей. Одному хлопцеві вдалося вижити, але він дуже наляканий. Детективу та лікаря-психіатра він повідомляє, що його друзі загинули під час спіритичного сеансу. Нібито вони приїхали в будинок, щоб поспілкуватися з померлими. Друзі навіть взяли з собою камери, щоб фіксувати все, що відбувається. Але після початку сеансу всі почали помічати дивні тіні, які буквально переслідували і ходили по кімнатах. А потім на трьох друзів хтось напав. І тепер психіатра і поліцейському належить допомогти вижив хлопцеві і з'ясувати всі обставини події.

  • «Лялька» . Цей фільм теж входить в список і змусить глядачів боятися. Заможна і дуже благополучна сім'я з Англії для свого сина наймає няню з Америки. Але коли вона приїжджає у будинок, то розуміє, що її вихованець не зовсім звичайний. Це не простий хлопець, а лялька, яка схожа на людину і з якою всі звертаються як з нормальними людьми. Подружжя встановили суворі правила, але няня вирішує їх порушити, не думаючи про те, до чого це може призвести. Вона йде наперекір, але зовсім скоро починає розуміти, що лялька насправді може бути живий. Та краще б вона зрозуміла це раніше.

  • «Сомния» — один з найстрашніших очікуваних фільмів даного жанру. Молода пара втратила маленького сина. Подружжя були безутешними, поки не вирішили почати нове життя і взяти дитину з дитячого будинку. Вони забрали з притулку милого восьмирічного Коді. Здавалося б, у житті пари повинні настати найкращі часи, але все виявилося не так просто. Виявляється, хлопчик дуже боїться спати по ночах, його турбують кошмари. Але в підсумку з'ясовується, що у Коді незвичайний дар: все його сновидіння оживають і виявляються реальними. І кожну ніч за подіями спостерігають нові батьки хлопчика. Причому вони можуть побачити як прекрасні і милі бачення, так і самі моторошні сцени. І ці кошмари можуть бути смертельно небезпечними для оточуючих.

  • «Людина в темряві» — фільм для тих, хто любить страшні історії. Банда підлітків вирішує заробити і знаходить будинок мільйонера. Власник цього шикарного особняка сліпий і, здавалося б, абсолютно нешкідливий. Він не спілкується з людьми і у нього немає близьких, загалом, це ідеальна жертва, саме так подумали герої фільму. Але якби вони знали, як помиляються! Потрапивши в будинок старого, вони майже відразу розуміють, що він – справжній психопат, причому дуже небезпечний. Особняк виявляється пасткою для підлітків. І вибратися з неї вдасться не всім, адже мільйонер відкрив полювання на злодіїв і має намір помститися їм.

  • «Судно ніч» . Раз в день в країні проходять Судні ночі, під час яких громадяни можуть робити практично все, що їм заманеться: грабувати будинки, вбивати, мстити самими жахливими способами і так далі. Це 12 годин справжнього пекла, просто кошмар, вижити в якій вдається далеко не всім. Але сенаторові Чарлі Роан набридло таке кровопролитне беззаконня, і ця жінка вирішує балотуватися в президенти, щоб зупинити все це. Але всі проти, і навіть влади перешкоджають тому, щоб припинити цю дику традицію. Роан стає жертвою зради і в найстрашнішу Судную ніч виявляється на вулицях Вашингтона. Вона розуміє, що вижити непросто. Але глава служби безпеки Лео Барнс зробить все, щоб врятувати сенатора, хоча зробити це і залишитися в живих буде дуже складно!

  • «Абатуар» . Сестра журналістки Джулії загинула при дивних обставинах, і героїня вирішує почати власне розслідування, щоб з'ясувати подробиці події і знайти вбивцю. Вона дізнається, що чоловік, якого переслідують страшні бачення, жорстоко розправився з сином і дружиною. Але кімната, у якій відбулося це жахливий злочин, просто зникла. Джулія з'ясовує, що такі випадки траплялися і раніше, і всі їх пов'язує те, що покупцем будинків ставав таємничий незнайомець Джеремая Крон. Його місцезнаходження нікому невідомо, але героїня шукає сліди і знаходить загублене місце, в якому з частин зниклих будинків будується житло для привидів. Але це не найстрашніше, адже незабаром Джулії належить з'ясувати, кому і навіщо цей будинок потрібен.

  • «Ходімо зі мною» — один з найбільш цікавих і захоплюючих фільмів. До речі, в цій картині знявся знаменитий по багатьом іншим фільмам Ентоні Хопкінс. Головна героїня Джулія після навчання вирішує повернутися в рідне місто, але стає жертвою сексуальних домагань з боку якогось Блэквэя. Вона звертається в поліцію, але розуміють, що починати діяти правоохоронці не поспішають і навіть зовсім не збираються. Тоді вона починає боротися з беззаконням своїми силами і звертається до своїх друзів: колишнього лісника і його другові. І коли вони починають власне розслідування, то розуміють, що Джулія була далеко не єдиною жертвою негідника Блэквэя. Але дивно те, що коли жителі маленького тихого містечка чують ім'я злочинця, то впадають в паніку і відчувають дикий жах. Що ж відбувалося тут в останні роки? Герої вирішують це з'ясувати, але в підсумку стикаються з самим Блэквэейм і виявляються практично безсилими.