Корисні поради
на всі випадки життя
» » Куди піти і що подивитися на острові Кука?

Куди піти і що подивитися на острові Кука?

Додано: 11.03.16
Якщо ви давно мріяли відпочити де-небудь на краю Землю, в справжньому раю, який доступний далеко не багатьом, то обов'язково вирушайте на знамениті острови Кука.
Це справді унікальне місце на нашій планеті, яка в силу своєї віддаленості, ще поки не зіпсовано масовим туризмом, тут багато чого можна побачити в первозданному і самобутньому вигляді – починаючи від вражаючих красот природи, закінчуючи місцевим населенням, їх спосіб життя і незабутніми фестивалями.
Куди піти і що подивитися на острові Кука?

Острови Кука є архіпелагом, розташованим в південних водах Тихого океану, в його склад входить 15 невеликих острівців вулканічного походження і коралових атолів. Їх часто умовно поділяють на північні і південні, і саме в склад останньої групи входить найбільший, розвинений і густонаселений острів Раротонг.
А ось на північній частині архіпелагу розташувався «місто двох гаваней», столиця островів, місто Аваруа. Багато хто помилково вважають, що острови входять до складу Нової Зеландії, на ділі ж вони знаходяться у вільній асоціації з цією державою, за яким, тим не менш, закріплена досить велика кількість функцій влади.
Куди піти і що подивитися на острові Кука?

Вирушаючи в цей малоизведанний край, незайвим буде знати, що острови носять ім'я відомого англійського мореплавця Джеймса Кука, який побував на них ще в XVIII столітті. Правда, саме команда під керівництвом нашого співвітчизника, В. Крузенштерна першою нанесла на карту все 15 островів, саме з його легкої руки острова і отримали свою сучасну назву.
Куди піти і що подивитися на острові Кука?

Існує навіть легенда, що англійського мандрівника з'їли аборигени з островів Кука, але це, звичайно, вигадки. Насправді Кук дійсно був убитий, от тільки на Гаваях. Відправившись на архіпелаг, ви обличчясто зможете переконатися в привітності і гостинності місцевих жителів. Що подивитися в цьому дивовижному місці?

Пам'ятки


Вибираючи чергове місце для відпочинку або подорожі, кожен досвідчений турист, в першу чергу, переглядає місцевий список пам'яток. І на цих островах їх предостатньо, можете не сумніватися!
Приємний тропічний морський клімат сприяє райського проведенню часу на острові: тут дуже багато сонячних днів, а температура коливається в помірних межах 22°-26°. Головне не потрапити в період тропічних злив і ураганів, який триває з листопада по березень.
Куди піти і що подивитися на острові Кука?

Мабуть, сама головна і незаперечна пам'ятка архіпелагу – це, звичайно, його унікальна природа. Завдяки своєму вулканічному походженню Південні острови можуть похвалитися красивою гірською місцевістю, практично повністю заросла густими лісами з різноманітним рослинним світом, а також цим печерним комплексом.
Для мандрівника тут кожен вид буде, як картинка, приводом зупинитися, помилуватися і зробити пам'ятне фото. Тихі гавані з блакитною водою, чудової краси рифів, білосніжні і напівпустельні пісочні пляжі, вулканічні гори, берегові скелі і бурхлива рослинність – ось лише мала частина переваг, які можна зустріти на островах.
Куди піти і що подивитися на острові Кука?

Після того як вам набридне милуватися природними пам'ятками (якщо таке можливо) і пролежувати боки на прекрасних пляжах, незайвим буде відправитися на одну з численних екскурсій, які зможуть познайомити вас з унікальною культурою полінезійців, їх побутом і звичаями. Більшість таких екскурсій стартує у столиці, де і розташовується більшість туристів.
Перше місце для відвідувань – це «Сім пальм в одній». Уявляєте собі групу з семи пальм, які виросли химерним чином, утворюючи абсолютно рівну окружність? Місцеві стверджують, що згідно з легендою, всі вони походять від одного насіння кокоса, посадженого Богом на радість людям.
Куди піти і що подивитися на острові Кука?

Куди ще можна піти? Відвідайте християнську церкву в Аваруа, а також старовинне кладовище, якими вона оточена. З історією острова можна познайомитися в Суспільстві Музеїв, а з традиційним побутом і спорудами аборигенів – в селі Ароранги, яка на сьогоднішній день вважається етнографічним музеєм всіх островів.
Куди піти і що подивитися на острові Кука?

Тут же, на Раротонге можна відправитися на водоспад Уингмор, утворений бурхливою річкою Папуа. Також незайвим буде відвідати острів Антиу, де є справжня фабрика кави. Що цікаво, місцеві дозволяють наочно познайомитися з усім процесом його заготівлі та виробництва.

Де зупинитися?


Наступне питання – це проживання, адже без даху над головою навіть саме райське місце може здатися зовсім не таким. Найкращі готелі островів розташовані на Раротонге і Aitutaki, більшість з яких виконані у традиційному європейському стилі, але є й ті, які повністю перегукуються з місцевою культурою.
Куди піти і що подивитися на острові Кука?

Є традиційні корпусні готелі – варіант подешевше, а є і більш цікаві варіанти – бунгало або вілли безпосередньо в п'яти хвилинах від пляжів. Найпоширеніший варіант – це хостели або ж гуртожитку – непоганий сервіс за дуже скромну плату.

Що привезти на пам'ять?


На островах досить багато невеликих магазинів і сувенірних крамничок, тим не менш, тут вам не будуть заважати докучливі продавці – покупки можна зробити в приємній атмосфері. Звичайно, найбільша кількість магазинів зосереджено в столиці, але і навіть в самих невеликих селищах можна знайти цікаві сувеніри.
Куди піти і що подивитися на острові Кука?

Острови славляться виробництвом мила та мастил на основі екзотичних квітів, особливо популярні аромати гарденії, жасмину. Також тут можна придбати намисто і різні прикраси, особливу цінність представляють намисто і сережки з чорним перлами. Крім того, в якості традиційного сувеніра можуть виступати плетені кошики, ткані килимки або різьблені фігурки.