Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як вибрати силіконові накладки для пазурів кішки?

Як вибрати силіконові накладки для пазурів кішки?

Додано: 28.03.16
Рубрика: Різне
Практично кожен господар милого та приємного котика на власному досвіді переконався хоча б раз у тому, що кігтики пухнастого домашнього вихованця можуть доставити багато неприємностей. Обдерті шпалери, м'які меблі з бахромою і подряпані руки внаслідок поганого настрою тварини.
Такі неприємності можуть траплятися, якщо кіт не привчений точити кігті про спеціальну поверхню. Але засмучуватися не варто, адже вирішити проблему можна за допомогою спеціальних силіконових накладок.

Простий пристрій – максимум ефективності


Антицарапки для тварин були винайдені в США, де ними активно користуються вже понад 15 років. Тобі Уекслер – американський ветеринар, таким чином вирішив спростити життя як господарям, так і пухнастим задиракам. Ковпачки для гострих кігтиків можуть виготовлятися з пластику, силікону або гуми.
Як вибрати силіконові накладки для пазурів кішки?

У комплекті до них додається спеціальний медичний клей, яким необхідно змастити кожен ковпачок перед одяганням, щоб він не спадав. Одягаючи насадку, потрібно натиснути на лапку кота, щоб він випустив кігті.
Вироби мають широкий діапазон розмірів, які необхідно вибирати в залежності від віку тварини, а також можуть бути кольоровими, що надзвичайно тішить господарів. Підходить це нехитре пристрій для тварин усіх вікових груп, але перед тим, як його придбати, варто гарненько вивчити усі нюанси використання.

Чим хороші антицарапки?


Переваги ковпачків для пальця переконують все більша кількість господарів у необхідності їх придбання. Давайте в них розберемося.

 • Матеріали, використовувані для виготовлення антицарапок – нетоксичні і безпечні, тому якщо ваш улюбленець раптом загризе чи проковтне їх, ніякої шкоди це не принесе.

 • В процесі носіння ковпачки приймають форму кігтя тварини, що допомагає йому не відчувати дискомфорту від присутності стороннього предмета на лапках.

 • Накладки, як і раніше, дозволяють кішці випускати кігті, але з абсолютною безпекою для господаря і його майна.


 • Незручності використання накладок
  Крім плюсів наконечники для пухнастих вихованців мають і ряд недоліків, серед яких зазначають:

 • Дерматологічні хвороби. Так як пальці кота постійно закриті, піт і жир потрапляє всередину ковпачка і створює сприятливу середовище для розвитку різних бактерій. Внаслідок цього можуть виникати дерматити та інші захворювання шкіри.

 • Контроль місця для ігор. Якщо ваш вихованець любить грати на вулиці, лазячи по деревах, будьте уважні, адже накладки не дають можливість надійно чіплятися за поверхні, а значить, існує високий ризик травм.

 • Шум. Господарям доведеться звикати до того, що нечутно перемещавшееся до цього часу тварина, стане ходити, бігати і грати досить шумно. Щоб зменшити кількість таких звуків, рекомендується одягати антицарапки тільки на передні лапи.

 • Недовговічність. Активний вихованець дуже швидко розправиться з цим простим пристосуванням, особливо в перші дні, поки буде звикати до чужорідного предмету на лапах. Тому під рукою завжди треба мати запасний комплект.


 • Ціна питання


  Щоб дізнатися, скільки коштують ковпачки для кігтів, достатньо заглянути в зоомагазин. У середньому дбайливому господареві доведеться викласти за комплект з 20 накладок з клеєм близько 300-400 рублів. Його вистачить на два рази, якщо звичайно кішка не стане сильно протестувати.
  Як вибрати силіконові накладки для пазурів кішки?

  Незважаючи на істотну кількість мінусів, аницарапки користуються великою популярністю. Але варто пам'ятати, що, купуючи таке пристосування, кожен власник пухнастого звірка повинен посилити догляд за твариною щоб уникнути неприємних наслідків у вигляді хвороб.