Корисні поради
на всі випадки життя
» » Найкращий відпочинок на травневі свята в 2016 році

Найкращий відпочинок на травневі свята в 2016 році

Додано: 05.04.16
Напевно, в нашій країні важко знайти таку людину, яка не любила б травневі свята: час, коли весна нарешті повним ходом вступає в свої права, все цвіте і земля покривається соковитим килимом зеленої трави та польових квітів. Саме на травневі свята ми звикли відпочивати: в усіх установах країни оголошуються державні вихідні, які тривають кілька днів, що дозволяє якось цікаво спланувати власний відпочинок.
Що ми відзначаємо в цей період? 1 числа – День солідарності трудящих, після якого зазвичай дають ще один вихідний, так і День Перемоги, який в нашій країні відзначається 9 травня, зазвичай характеризується відразу декількома вихідними.
Найкращий відпочинок на травневі свята в 2016 році

Насправді, таке вдале зосередження вихідних є прекрасною можливістю для всіх працівників та учнів гарненько відпочити, перевести дух перед новими «ривками» і навіть, можливо, відправитися в невелику подорож, якщо такої можливості немає в інший період часу.
Кожен планує свій відпочинок на травневі свята по-різному: для когось це довгоочікувана можливість попрацювати на дачі, длубатися на грядках і посадити картоплю або огірки. А хтось із задоволенням відправляється на перші весняні пікніки – до моря, озера або на річку, але обов'язково куди-небудь на природу, адже після довгої зими ми так скучили по свіжому повітрю, листі, ласкавому сонечку і квітучих дерев.
Є й ті, хто втомившись від повсякденних турбот і бурхливого темпу життя, з величезним задоволенням просто залишаються вдома – запрошують друзів або ж відпочивають за переглядом улюблених фільмів або читання цікавої книги. Але все-таки пасивний відпочинок на травневі свята – це рідкість, практично кожному хочеться якоїсь активності, дій і, звичайно, позитивних емоцій! Де їх можна отримати в цей період? Давайте розбиратися.

Коли можна планувати відпочинок?


Для початку важливо розібратися, скільки ж тривають весняні свята в Росії? Щороку кількість вихідних днів змінюється залежно від того, на які дні тижня припадають святкові дати.
Найкращий відпочинок на травневі свята в 2016 році

У 2016 році вихідні припадають на 30 квітня-3 травня, потім три робочих дні, а з 7 травня по 9-е – знову відпочинок! Так що можна планувати свята на 2 рази або ж, якщо надається така можливість, взяти невелику відпустку і відпочити відразу протягом 11 днів поспіль.

Куди поїхати і що зробити?


Якщо вам набридли банальні шашлики на природі або метушня на дачі, то можна зазирнути в бік більш цікавих варіантів весняного міні-відпустки.
Наприклад, відправитися на море – саме на початок травня багато туристичні фірми пропонують досить привабливі пропозиції в країни морського зарубіжжя – наприклад, Туреччина, де вже досить тепло, але ще не настільки жарко, як це буває в піковий літній період, Єгипет або Туніс – по суті, найпопулярніші і доступні напрямки.
Тільки уявіть – перед початком літа, коли все ще залишаються блідими й стомленими після зими, ви повернетеся з красивим золотистим загаром і квітучим виглядом!
Найкращий відпочинок на травневі свята в 2016 році

Якщо ж море вас не приваблює, а можливості дозволяють, то завжди можна відправитися в екскурсійні тури по кращим містам Європи, наприклад, в Прагу, Афіни, Рим чи Париж – вибір тільки за вами. Великий плюс таких поїздок полягає саме в тому, що в цей період у світових столицях ще не сильно жарко, можна спокійно обійти всі основні визначні пам'ятки, не обливаючись потом і не страждаючи від згорілого обличчя.
З іншого боку – саме в цей час активізується велика частина туристів, а це означає, що приплив охочих подивитися ті ж краси, що запланували і ви – збільшиться. До того ж, неважко здогадатися, що саме на травневі свята ціни на путівки можуть збільшуватися, а кількість вільних місць – сильно скорочуватися.

Найкращий відпочинок на травневі свята в 2016 році