Корисні поради
на всі випадки життя
» » Чому чоловік не дзвонить вам і що робити?

Чому чоловік не дзвонить вам і що робити?

Додано: 19.05.16
Багато дівчат живуть в очікуванні свого принца – того єдиного і неповторного, з яким відносини будуть розвиватися в кращих традиціях романтичних фільмів і гарних казок. І ось на горизонті, здається, з'являється він самий, запрошує на перше побачення, і ви кілька днів крутіться біля дзеркала, підбираючи найкрасивіший наряд і в деталях представляючи майбутню зустріч.
Чому чоловік не дзвонить вам і що робити?

Нарешті, ви проводите одні з найпрекрасніших годин у своєму житті, прогулюючись за ручку, насолоджуючись ароматною кавою і приємними бесідами. А повернувшись додому, мирно засинаєте, очікуючи, що завтра пролунає дзвінок від вподобаного чоловіка, який запросить знову з ним зустрітися. Але ніхто не дзвонить.
Настрій зникає, ви цілий день то і справа гипнотизируете телефон і вже встигли нагнати на себе смуток. Але не варто так швидко впадати в депресію. Непогано для початку розібратися, чому ж так відбувається.

Даю тобі 36 годин!


Статистика говорить, що якщо ви дійсно сподобалися чоловікові, то він дасть про себе знати протягом 36 годин. В іншому випадку можете просто зберегти приємні моменти в пам'яті і відправлятися на пошуки більш підходящої кандидатури.
Чому чоловік не дзвонить вам і що робити?

Але не так давно психологи говорили про 3 дні протягом яких чоловіки повинні були набрати завчасно записаний номер. На жаль, це діяло лише у ті часи, коли мобільні телефони були скоріше розкішшю, ніж правилом. Але що ж може перешкоджати бажанням зважитися запросити дівчину на друге побачення?

  • Він намагається розібратися. Під час першої зустрічі точно зрозуміти, наскільки підходить вам людина практично неможливо, адже ви лише почали знайомство, як правило, обговорюючи спільні теми. Дівчата обов'язково досконально аналізують кожне сказане чоловіком слово, кожна дія. Але так само роблять і представники сильної половини. Якщо чоловік поставив собі за мету створити сім'ю, навряд чи він захоче витрачати час даремно на дівчину, якій все ще цікава активне нічне життя. Тому питання: «Моя чи це жінка?» дуже актуальне. А щоб дати на нього відповідь іноді потрібно трохи більше часу. Але як раз 3 днів цілком достатньо, і якщо за закінчення цього часу ви так і не почули в трубці знайомий голос, на жаль, не судилося.

  • Створює інтригу. Подібний хід характерний не тільки для дівчат. Чоловіки часто створюють вигляд дуже зайнятих, бажаючи подивитися на вашу реакцію. Важливо зберігати спокій, і якщо знову таки пройшло 3 дні, а він все зайнятий, не витрачайте свої сили і нерви.

  • Непередбачені ситуації. Але трапляється і так, що набрати номер вподобаної дівчини чоловікові заважають обставини. Іноді вони дійсно можуть бути серйозними – захворів, втратив телефон, терміново виїхав на важливу зустріч. Але часто виправдання змушують сумніватися, адже навіть будучи супер-зайняті, завжди можна викроїти хоча б одну хвилинку, щоб зателефонувати першим, дізнатися як справи і прояснити ситуацію. Навіть якщо можливості набрати номер немає, завжди можна написати повідомлення.

  • Ви йому не подобаєтеся. Нічого страшного в цьому немає. Адже вам не один раз доводилося зустрічатися з тими, з ким не хотілося продовжувати своє спілкування. Те ж саме сталося і тут, ви просто не зачепили ті найважливіші струни душі, які подали б знак – ідеальна дівчина. І не потрібно страждати, значить, попереду – зустріч з тим самим єдиним і неповторним.

  • Вважає себе недостойним. Іноді після першого побачення чоловік боїться зустрічатися знову, адже в ході знайомства почув від вас конкретні характеристики, яким повинен відповідати ваш ідеал. Примірявши їх на себе, хлопець вирішив, що він не гідний такої красивої дівчини, як ви. Тому не будьте занадто неприступними і не намагайтеся продемонструвати свою перевагу.

  • Вважає вас занадто доступною. Якщо після першої зустрічі ви легко погодилися завершити приємний вечір в інтимній обстановці, то практично з 100%-ою впевненістю можна говорити про те, що чоловік отримав все що хотів, і не потребує додаткових зустрічах, а тим більше відносинах. Він одразу склав для себе картину про ваших моральних принципах і вирішив не затримуватися на цьому варіанті.

  • Ви дуже вимогливі. Ви наполягли, щоб вас забрали на машині, вибрали ресторан для вечері, попросили оплатити таксі, напрошуєтесь провести наступну зустріч в дорогому закладі? Знайте, чоловік відразу ж помітить, що з нього просто тягнуть гроші. Всі ваші бажання на перший раз він може, звичайно, і сплатить, але на цьому зупиниться.


  • Навіть якщо з якоїсь причини ваш принц не дзвонить, не варто мучити себе здогадками і впадати в депресію. Живіть так, як жили до цього. Якщо це дійсно ваша доля, вона обов'язково дасть про себе знати. А якщо ні, тоді просто порадійте, що у вашому житті сталася така приємна, хоч і коротка, зустріч.
    Крім цього, варто пам'ятати, що почуття закоханості проявляється у чоловіків більш повільно, тому, можливо, йому буде потрібно трохи більше часу, щоб це зрозуміти.