Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як надути бульбашку з диска

Як надути бульбашку з диска

Додано: 22.05.16


Це невеликий експеримент, який припаде до душі любителям всього незвичайного і тим, хто має зайвим часом. Із звичайного диска для комп'ютера або DVD-програвача можна надувати бульбашки: легкі, повітряні і хвилясті. Правда, для їх створення доведеться працювати з вогнем, а тому дотримуйтесь заходів обережності і не показуйте цю забаву маленьким дітям. Всі подробиці в покрокової інструкції і відео.

Матеріали

Перед тим, як надути бульбашку з диска, приготуйте:

 • диск DVD-формату;
 • гострий тонкий ніж, наприклад, канцелярський;
 • запальничку.

 • Як надути бульбашку з диска


  Зверніть увагу, що для реалізації цієї задумки в життя прості CD-диски вам не підійдуть. Носії обов'язково повинні бути формату DVD.

  Крок 1 . Візьміть диск формату DVD і акуратно гострим канцелярським ножем розберіть його на складові частини. Для повтору даного експерименту вам знадобиться тільки серединна пластикова частина.

  Як надути бульбашку з диска

  Як надути бульбашку з диска


  Крок 2 . З отриманої пластикової основи зітріть напилення. В ідеальному варіанті його взагалі не повинно залишитися.

  Крок 3 . Візьміть запальничку, запаліть її і піднесіть до прозорого пластику. Під впливом температури гарячої він почне плавитися, і по виду стане нагадувати тягучу рідину. У цей момент вам потрібно піднести диск до лиця і утримуючи його на невеликій відстані від рота, надути бульбашку.

  Як надути бульбашку з диска

  Як надути бульбашку з диска


  За зовнішнім виглядом міхур від дисків чимось нагадує мильні бульбашки, тільки подовжені. Проробляти подібну забаву ви можете, поки вся поверхня носія не буде зіпсована.

  Як надути бульбашку з диска

  Як надути бульбашку з диска