Корисні поради
на всі випадки життя
» » Що сказати під час весільної клятви нареченого і нареченої?

Що сказати під час весільної клятви нареченого і нареченої?

Додано: 16.06.16
Рубрика: Цікаве
Весілля – це дуже хвилююча і приємна подія в житті кожної людини. Це день, коли почуття просто б'ють фонтаном, і про них буває складно сказати за всіх, адже ви соромитеся, переживаєте і в результаті забуваєте про те, що потрібно було сказати в першу чергу. Сучасні тенденції весільних урочистостей багато в чому запозичені з Заходу, де вже давно стало традицією складання клятв, є самими таємними обіцянками молодят і одним з найбільш трепетних моментів для всіх запрошених.
Що сказати під час весільної клятви нареченого і нареченої?

Що це?


Клятви молодят – це не просто красиві слова, це обіцянки, які дають наречені перед усіма гостями та батьками. Таким чином, клятви є своєрідною рисою вступу в сімейне життя. Цей момент особливо запам'ятовується, тому завжди хочеться, щоб сказане від душі не обмежувалися банальною фразою «Я завжди буду з тобою».

Якими бувають клятви?


Найпопулярнішими форматами весільних обіцянок є:

 • Відповіді на питання. Для цього реєстратору дають список питань, які він повинен ставити по черзі молодятам, а їм необхідно відповідати тільки «так», «ні» або «клянусь», «обіцяю».

 • Повторення. Ведучий церемонії одруження зачитує текст, який разом повторюють молоді.

 • Персональні клятви, які пишуть наречений і наречена, і потім зачитують один одному.


 • Що в серці моєму


  Що сказати під час весільної клятви нареченого і нареченої?

  Перед тим як взятися за написання обіцянок, обов'язково поговоріть зі своєю другою половинкою і переконайтеся, що ваше бажання є взаємним, і тільки тоді беріться за роботу.

 • Виберіть час, коли вас ніхто не буде відволікати та турбувати. Заваріть чашку чаю, візьміть альбом з спільними фотографіями і пориньте в атмосферу, коли ваша любов тільки зароджувалася. Все це допоможе налаштуватися на потрібний лад.

 • Уявіть собі, що настав день весілля і перед вами на церемонії тільки ваш обранець/обраниця. Подумайте, що б ви хотіли сказати? Запишіть те, що відчуваєте і подивіться на результат. Не намагайтеся замінювати свої думки стандартними фразами типу «буду з тобою в багатстві і бідності».

 • Характер клятв може носити різний характер – від серйозних і важливих до жартівливих і прикольних, якими легко підняти настрій собі і гостям. Все залежить від того, який стиль весілля ви вибрали. Можна використовувати фрази з ваших улюблених фільмів або пісень, але не відмовлятися від ідеї зробити клятву оригінальною.

 • Щоб трохи спростити собі задачу, можна скористатися простими питаннями, відповіді на які і може вийти ваш душевний текст:

 • Які почуття охопили вас, коли ви вперше побачили свою другу половинку?

 • Коли ви зрозуміли, що закохалися? Розкажіть, що ви відчували, чого очікували, чи, може, боялися.

 • Які риси характеру ви особливо цінуєте у коханого/коханої? Ніж вдалося вас підкорити?

 • Що для вас є першочерговим у відносинах?

 • Які мрії ви збираєтеся втілити в життя, ставши сім'єю?
 • Після того як текст клятви буде написаний, прочитайте вголос кілька разів, щоб зрозуміти, як вона звучить. Якщо вам все подобається, подумайте про те, яким чином ви будете її проголошувати – вивчіть напам'ять або оформіть на красивому аркуші.
  Що сказати під час весільної клятви нареченого і нареченої?

  Другий варіант кращий з тієї причини, що в урочистій метушні і хвилюванні в самий відповідальний момент можна розгубитися і забути все, про що писали.
  Щоб ваші щирі слова звучали красиво, розслабтеся, дивіться на свою другу половинку, посміхайтеся і пам'ятайте, що все сказане від серця обов'язково торкнеться тонкі струни душі вашого партнера, залишивши там тільки самі приємні і ніжні спогади.
  Ідея від Брюнетка.ги: весільні обіцянки можуть стати прекрасним доповненням до святкування річниці одруження. Замовте виїзну церемонію, на якій зачитаете обіцянки, дані рік або кілька років тому, знову поринувши у приємну весільну атмосферу.