Корисні поради
на всі випадки життя
» » Удав Каа своїми руками

Удав Каа своїми руками

Додано: 19.06.16
Удав Каа своїми руками


Знаменитий удав Каа з мультика про Мауглі може доповнити інтер'єр дитячої кімнати або стати відмінною виробом в школу або дитячий сад . Техніка виготовлення фігури проста і знайома кожному з нас ще зі шкільної лави – це пап'є-маше. Всі подробиці процесу виготовлення у вигляді покрокової інструкції викладені і наочно продемонстровані далі.

Матеріали

Щоб зробити удава Каа своїми руками, приготуйте:

 • газети;
 • клей;
 • борошно;
 • 2 вішалки з дроту;
 • туалетний папір;
 • акрилові фарби;
 • ємності для змішування;
 • герметик;
 • шматки картону;
 • лак.

 • Крок 1 . Каркасом удава буде служити міцна дріт. В даному випадку ідеально підійшли старі дротяні вішалки. Спочатку їх слід розпрямити, а після надати їм витіювату форму, характерну для змії.

  Крок 2 . Оберніть дріт газетними листами, щоб надати тілу удава належний обсяг.

  Удав Каа своїми руками


  Крок 3 . Доробіть тіло і сгладьте його. Зробити це потрібно буде в техніці пап'є-маше, розвівши клей з борошном і занурюючи в розчин невеликі шматочки газетного паперу.

  Удав Каа своїми руками


  Крок 4 . В тій же техніці сформуйте морду змії, а потім зробіть верхню частину голови. Надайте їй форму серця. Обов'язково просушіть отриману заготовку. Цей процес може зайняти у вас до 2-х діб, що залежить від температури повітря і рівня вологості в приміщенні.

  Удав Каа своїми руками


  Крок 5 . Підкладіть під фігуру удава шматки картону. Продовжуйте опрацьовувати фігуру в техніці пап'є-маше. Принцип заготовки папери слід трохи змінити. Для цього у вже наявний клейовий розчин опустіть дрібні шматочки туалетного паперу білого кольору або звичайних серветок. Дайте їм намокнути і розімніть всю масу, довівши її до консистенції напіврідкої глини.

  Крок 6 . Отриманим розчином клею та паперу почніть покривати наявну заготівлю фігури. Робіть її максимально гладкою. Опрацюйте деталі на голові удава. Зробіть поглиблення в області рота, сформуйте надбрівні дуги і вставте очі. Їх також можете зробити з пап'є-маше або відправити в очниці кульки для пінг-понгу.

  Удав Каа своїми руками

  Удав Каа своїми руками


  Крок 7 . З паперу виріжте зміїний язик, розфарбуйте його і приклейте до удава.

  Удав Каа своїми руками


  Крок 8 . Після того, як поверхня удава повністю висохне, можете приступати до процесу фарбування. Використовуйте акрилові фарби, заздалегідь підібравши тони, щоб вони поєднувалися між собою.

  Удав Каа своїми руками


  Крок 9 . Коли фарби підсохнуть, акуратно обробіть їх герметиком. Додатково можете покрити змію шаром лаку. Так, папір, з якої складається тіло удава, буде захищена від вологи і виріб не зіпсується при попаданні води.

  Удав Каа своїми руками