Корисні поради
на всі випадки життя
» » Що цікаве можна подивитися в місті Штутгарт?

Що цікаве можна подивитися в місті Штутгарт?

Додано: 26.07.16
Штутгарт є одним з найбільш цікавих для мандрівника міст Німеччини. Це справжній промисловий і транспортний центр країни, звідки починають своє життя багато інновації. До того ж, рівень добробуту міста та його мешканців є одним з найвищих. Тут можна помилуватися красивою природою, оригінальною архітектурою і навіть сміливими експериментальними спорудами.
Що цікаве можна подивитися в місті Штутгарт?

Столиця землі Баден-Вюртемберг була заснована в далекому 950 році на місці римської фортеці. Тривалий час містечко було центром торгівлі, а в 18-19 ст., завдяки індустріальної революції, Штутгарт швидко вибився в лідери країни, адже в ньому відкрили своє виробництво майбутні мега-концерни Daimler і Porsche.

Є що подивитися!


В місті, де проживають понад 600 тисяч чоловік, знайдеться цікаве місце для кожного, адже він гармонійно поєднує культурні та історичні пам'ятки з сучасними місцями для відпочинку і розваг.
Що цікаве можна подивитися в місті Штутгарт?

Половину його площі займають неймовірні пейзажі лугів і виноградників, а любителі класики завжди зможуть відвідати оперу або балет, а також дізнатися про різні цікаві факти про країну та місті в музеях або виставкових залах. Що ж незвичайного можна побачити в Штутгарті?

Історичні місця


З них звичайно і починають знайомство з містом. Вирушайте спочатку на огляд Старого замку, який був побудований ще в 5 столітті. Раніше він був резиденцією правителів, а сьогодні там знаходиться музей, в якому варто подивитися на бронзовий дзвін величезних розмірів, гробницю кельтського князя Хохдорфа, а також різні музейні експозиції, які познайомлять вас більш детально з історією міста.
Що цікаве можна подивитися в місті Штутгарт?

Також варто побачити старий ринок і залізничний вокзал, який вінчає 12-поверхова вежа. Ще одним цікавим місцем є державна бібліотека, в якій зібрано понад 35 млн. примірників книг.

Музеї


У місті їх багато, тому навряд чи вистачить одного дня, щоб всі їх обійти, але воно того варто.


 • Головний серед них – Державна галерея, в якій можна насолодитися роботами таких відомих художників як Рубенс, Моне, Рембрандт. Поруч зі старим будинком не так давно відкрилося нове, з приводу якого в Німеччині досі точаться суперечки – це Нова державна галерея, де розміщуються полотна Пікассо, Матісса і Шагала.

 • В Музеї історії Баден-Вюртембурга ви зможете не просто побачити історичні експонати, а завдяки сучасним мультимедіа технологій стати частиною багатьох інформаційних полів.

 • Серед більш сучасних місць значиться Штутгартський музей гральних карт, в якому зібрані карти з усіх країн і континентів. Найстарішим з них вже 700 років.

 • Музей свині сподобається туристам, які хочуть відпочити, і побачити щось весело-ненав'язливе. Німці вважають це тварина символом дружби і добробуту, тому присвятили йому величезну експозицію, що налічує понад 40 тисяч експонатів різних розмірів і зроблених з безлічі матеріалів. Музей став вміщувати настільки багато свинок, що навіть став рекордсменом Книги рекордів Гіннеса.

 • Ну і, звичайно ж, як пройти повз самого знаменитого автомобільного музею Німеччини – Mersedes-Benz. Комплекс обійшовся компанії в 150 млн. євро і являє собою форму трилистої конюшини, який ви можете бачити на фото. 160 експонатів розкажуть вам докладну історію автогіганта, починаючи від звичайних карет, закінчуючи сучасними гоночними болідами. • Ботанічний і зоологічний сад


  Якщо хочете відпочити від шуму міста, вирушайте на відпочинок в ботанічний сад Вільгельма або в зоосад. Це найбільші в країні зелені зони, де живуть понад 10 тисяч тварин і близько 5 тисяч різних екзотичних рослин.
  Що цікаве можна подивитися в місті Штутгарт?

  Вайсенхоф


  Вайсенхоф є одним з кварталів Штутгарта, куди варто заглянути, щоб помилуватися сучасною архітектурою. Особливість тутешніх будівель полягає в білих стінах і низьких дахах. На початку 20 століття над забудовою цього району працювали майстри з різних країн Європи, тому і результат вийшов досить сміливий і незвичайний.

  Мінеральні джерела


  Є й такі туристи, які завжди знайдуть час для власного оздоровлення. Зробити це можна і в Штутгарті, відвідавши мінеральні джерела. У спеціальних комплексах обладнані бальнеологічні ванни, басейни та сауни.

  Розваги


  Відпочинок з дітьми ніколи не буде нудним, якщо ви вирушите в парк Canstatter Wasser, є місцевою визначною пам'яткою. Для нащадків тут знайдуться різноманітні атракціони, а для дорослих – магазини, ресторани, паби і сувенірні лавки.
  Що цікаве можна подивитися в місті Штутгарт?

  Тим, кому до душі більш затишна обстановка, потрібно їхати в парк Schlossgarten, там велика кількість пішохідних доріжок, відмінно підходять для неспішних прогулянок.
  Штутгарт – дуже різноманітний місто, пізнати який не вийде за один день, але знайомство з ним обов'язково запам'ятається вам яскравими і приємними емоціями на все життя.