Корисні поради
на всі випадки життя
» » Найкращі книги про схуднення, які варто прочитати

Найкращі книги про схуднення, які варто прочитати

Додано: 10.08.16
Рубрика: Спорт і їжа
Якщо ви хочете схуднути, але не знаєте, як це зробити і з чого почати, можливо, вам не вистачає вичерпної і детальної інформації про зниження ваги. І знайти її можна в книгах. А які з них можна назвати найкращими і корисними?
Найкращі книги про схуднення, які варто прочитати

Найкращі книги про схуднення: • «Кінець обжерливості», Девід Кесслер . Ця книга допоможе не просто схуднути, а навчитися не жити, щоб їсти, а, навпаки, є, щоб жити. Автор докладно і гранично зрозуміло розкриває всі психологічні та емоційні аспекти переїдання і обжерливості. Він розповідає, чому люди їдять, як і чому розвивається рефлекс переїдання, чому іноді хочеться їсти навіть ситому людині, чому голод з'являється після стресів, які продукти можуть викликати звикання і буквально ставати наркотиками, а також як навчитися справлятися з собою. Відповіді на ці питання ви отримаєте з книги, і це допоможе вам стати на правильний шлях і пройти його до кінця.

 • «Легкий спосіб скинути вагу», Аллен Карр . Автор – прекрасний психолог, який допомагає людям боротися з шкідливими звичками. У своїй книзі він розповідає про те, як налагодити своє харчування, але при цьому практично ні в чому собі не відмовляти. Ви зможете вживати свої улюблені продукти, але не тільки не набирати вагу, але і знижувати його. Також автор розповість про те, як не переступити межу між здоровим схудненням і анорексією, як навчити себе вчасно зупинятися і є рівно стільки, скільки потрібно для нормального самопочуття і правильної роботи організму. Така книга – прекрасний мотиватор для всіх тих, хто худне.

 • «Я не вмію худнути», П'єр Дюкан . Ця система стала популярною дуже швидко, так як результати говорили самі за себе. А в деяких країнах книга до сих пір вважається бестселером. Причому, дотримуючись порад П'єра Дюкана, ви зможете харчуватися різноманітно, готувати і їсти смачні страви і не відчувати почуття голоду, яке є ворогом зниження ваги. Методика складається з чотирьох етапів. Перші два спрямовані на боротьбу із зайвою вагою і агресивний вплив на нього, а другі два передбачають закріплення результатів. До речі, в книзі є деякі медичні роз'яснення.

 • «3000 способів не перешкоджати стрункості або зробимо з тушки фігурку», Ліссі Мусса . Якщо ви не тільки хочете знизити вагу, але ще й страждаєте від власних комплексів, то ця книга точно для вас. Вона являє собою психологічний тренінг, який допоможе вам не тільки дійти до мети, але і полюбити себе і стати впевненою. Автор розповість, як навчитися худнути легко і з мінімальними витратами, а також перестати докоряти і лаяти себе. Усі корисні поради доповнені наочними прикладами, а також смішними малюнками, які допоможуть забути про проблеми, не впадати у відчай навіть при невдачах, дивитися на життя веселіше і любити себе.

 • «Дієта «Доктор Борменталь»», А. В. Кондрашов, С., Дрьомов . Автори вважають, що основною причиною зайвої ваги є психіка людини, вірніше, деякі проблеми з нею. Але прочитавши книгу, ви зможете буквально перепрограмувати себе і налаштуватися на здорове і правильне схуднення, не асоціюється з жорсткими обмеженнями та іншими неприємностями, з якими стикається більшість повних людей, що намагаються позбавитися від зайвих кілограмів. Всі дії розглянуті покроково і дуже докладно, так що ваш шлях до красивої фігури буде легким. А деякі психологічні прийоми і вправи допоможуть добитися спочатку внутрішньої стрункості, а потім і зовнішньої.

 • «Метод схуднення Монтіньяка. Особливо для жінок», Мішель Монтіньяк . Якщо перераховувати найпопулярніші твори, то це неодмінно увійде в список. Якщо ви не звикли себе обмежувати в їжі і не є прихильником суворих дієт, то вам метод автора точно підійде. Він робить упор на те, що в раціон повинні входити всі необхідні для нормальної роботи організму речовини. Але жири повинні бути рослинними і ненасиченими, білки – легко засвоюваними, а вуглеводи – складними. За допомогою рад Мішеля Монтиньяа, який вже допоміг схуднути мільйонам жінок, ви зможете з'ясувати потреби та особливості свого організму і налаштувати його на правильне і здорове схуднення.

 • «Переговори з ковбасою, або ми – те, що ми їмо», Маріанна Трифонова . Автор цієї книги є професійним і відомим дієтологом, і вона вже допомогла здобути струнку фігуру багатьом. Марина Трифонова робить упор на те, що суворі дієти не завжди допомагають знижувати вагу, так як важливо враховувати особисті потреби. Ймовірно, те, що повинно допомагати худнути, вам, навпаки, буде заважати йти до мети. Ви зможете навчитися не переїдати, вибирати підходящі саме вам і корисні для вашого організму продукти, прислухатися до себе, а також правильно харчуватися і отримувати задоволення від їди, не порушуючи межі дозволеного.

 • «Мінус 60. Система і рецепти в одній книжці», Катерина Міріманова . Хоча цю книгу не можна назвати керівництвом або докладною інструкцією, але в ній дуже багато корисної інформації. Це справжній особистий щоденник жінки, яка змогла досягти поставленої мети – схуднути за півтора року на цілих 60 кілограмів. Вражає, чи не правда? Можливо, ви теж зможете досягти таких приголомшливих результатів, якщо будете використовувати цінний досвід Катерини Мірімановою і прислухатися до даних нею радам. Але все ж свято вірити рекомендацій і чекати чудес не варто, все залежить тільки від вас, і про це автор теж написала у своїй книзі.

 • «Чудова фігура за п'ятнадцять хвилин в день», Катц Боббі і Грір Чайлдерс . Автори розповідають про те, що скидання ваги – це не тільки дієти і обмеження в їжі, але ще і спорт. Причому необов'язково катувати себе тривалими тренуваннями, адже щоб привести в порядок тіло, вистачить всього п'ятнадцяти хвилин в день. У книзі розглядається популярна і довела свою ефективність методика бодіфлекс. І описувані вправи настільки зрозумілі й прості, що освоїти і регулярно виконувати їх зможе кожен, навіть якщо він має мінімальну фізичну підготовку. Бодіфлекс підходить і допомагає знижувати вагу всім, без винятку!

 • «А я вмію худнути! Блокнот для легкої ходи і неземної краси», Ю. Пилипчатіна . якщо ви хочете позбавитися від зайвої ваги, то у вас попереду буде десять тижнів, а книга стане помічником і вірним супутником на шляху до вашого преображення. У ній в простій формі і місцями з гумором написано про те, як стати стрункою і привабливою. Щотижня ви будете виконувати різні завдання, які допоможуть вам зрозуміти, що ви робите не так, в якому напрямку рухатися. Також блокнот має спеціальні розвороти порожніх сторінок, на яких ви зможете записувати все з'їдене і давати об'єктивну оцінку продуктів і страв. Загалом, «Блокнот для легкої ходи і неземної краси» стане вашим справжнім гідом по світу краси і легкості, і з ним процес зниження ваги пройде невимушено і непомітно.


 • Якщо ви хочете схуднути, спробуйте прочитати одну з перелічених книг. Можливо, ви багато чого зрозумієте і досягнете успіху.